Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Pawlo09 Ja nic nie dostalem, dopiero dzis zobaczylem na stronie ze wygralem w konkursie Sega Rally, ale narazie zadnego meila z prosba o dane do wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:25, Sienolek napisał:

Pawlo09 Ja nic nie dostalem, dopiero dzis zobaczylem na stronie ze wygralem w konkursie
Sega Rally, ale narazie zadnego meila z prosba o dane do wysylki



też wygrałam - podobnie jak i u Ciebie maila brak - pewnie wyślą za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości wlazłem na listę zwycięzców na stronie i co? Kolejny raz wygrałem...tym razem Fable. Cool...tylko przedwczoraj akurat sobie tą grę kupiłem ;/. To się nazywa mieć szczęście w nieszczęściu ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam...ale teraz jestem naprawdę zadowolony, bo odkryłem, że wygrałem też Company of Heores! A tej gry akurat nie mam i nigdy nie planowałem kupić...w końcu jestem na plusie! :D Ale faktem jest, że żadnego maila jeszcze nie dostałem...cóż...może posłużą się tymi danymi, które im przysyłałem kiedy informowali mnie o wygranej Sagi Gothic...jej 3 gry już zgarnąłem...wielka szkoda, że przez wakacje tego programu nie będzie :3, bo polubiłem go bardzo :D.

Dobrze mieć w jednym pokoju TV i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 20:29, Gawełek napisał:

Sorry za spam...ale teraz jestem naprawdę zadowolony, bo odkryłem, że wygrałem też Company
of Heores! A tej gry akurat nie mam i nigdy nie planowałem kupić...w końcu jestem na
plusie! :D Ale faktem jest, że żadnego maila jeszcze nie dostałem...cóż...może posłużą
się tymi danymi, które im przysyłałem kiedy informowali mnie o wygranej Sagi Gothic...jej
3 gry już zgarnąłem...wielka szkoda, że przez wakacje tego programu nie będzie :3, bo
polubiłem go bardzo :D.

Dobrze mieć w jednym pokoju TV i PC.


Gratuluje wygranej :)

P.S-w ostatnim konkursie chodziło jednak o Mako Rver''a-czyli odpowiedziałem dobrze ale jak widać za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już dopisali kto wygrał kartę i procesor, gratuluje zwyciężcą, chociaż spodziewałem się że do wygrania bedzie Radeon HD 4850:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:18, no-to-gramy napisał:

szkoda ze nie będzie nowych odcinków...


Będą oczywiście...ale dopiero we wrześniu.:)Bo teraz prowadzący pewnie pojechali na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:02, Sienolek napisał:

Ej co z tymi konkursami? Od ponad tygodnia wiem o wygranej a zadnego meila nie dostalem.
Do wrzesnia bedziemy czekac na nagrody?


Spokojnie dostaniesz meila:)Ale jeśli jesteś taki niecierpliwy to napisz meila do CD-Project''u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować