Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Wysłałem kilka sekund po ogłoszeniu pytania, gdyż coś kojarzyłem - przypomniało mi się, kiedyś już takie pytanie padło! I do wygrania była ta sama gra, jednak w wersji premierowej. :D Ha, dobrze zgadłem - 1995. Może choć raz się uda. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam, w 1995, akurat jak pokazywali gre wszedlem w opis Sega Rally Revo i bylo ze na automatach debiut byl w 1995-odpowiedzialem blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek jak najbardziej przedni, a pytanie tym bardziej. Odpowiedź wysłana o 12:21. Miło by było wygrać, bo jakoś pograłbym sobie w tę wersję Segi Rally :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:33, Radek i Błażej napisał:

O czym, o jakich grach był dzisiejszy odcinek?
Jeszcze o godzinie 11 pamiętałem o nim, ale jakimś cudem zapomniałem go obejrzeć :-(


Mówili o grze na podstawie filmu o Bournie[ten z Matt Demonem],mówili o Hulku nowym i o Gears of War 2 i to chyba wszystko z ciekawszych tytułow.Co do odcinku wg. mnie bardzo słaby ale te żarty prowadzących,zwłaszcza na koniec programu są....żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:52, rafekx 12 napisał:

(...) ale te żarty prowadzących,zwłaszcza na koniec programu są....żałosne.

No tak, bo najzabawniejsze są żarty, których tematem jest seks? Wtedy byś się śmiał? Ja tak. xD
Ach, ci dzisiejsi ludzie... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:40, 143872 napisał:

A jakie było pytanie?

W którym roku seria Sega Rally zadebiutowała na automatach? (czy coś takiego)

Dnia 14.06.2008 o 14:40, 143872 napisał:

I jaka gra do wygrania?

Sega Rally, najprawdopodobniej w serii TopSeller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:52, rafekx 12 napisał:

Mówili o grze na podstawie filmu o Bournie[ten z Matt Demonem],mówili o Hulku nowym i
o Gears of War 2 i to chyba wszystko z ciekawszych tytułow.Co do odcinku wg. mnie bardzo
słaby ale te żarty prowadzących,zwłaszcza na koniec programu są....żałosne.


Dzięki za odpowiedź.
Ciekaw jestem w którym odcinku powiedzą coś o Race Driver: Grid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:32, xbit71 napisał:

> (...) ale te żarty prowadzących,zwłaszcza na koniec programu są....żałosne.
No tak, bo najzabawniejsze są żarty, których tematem jest seks? Wtedy byś się śmiał?
Ja tak. xD
Ach, ci dzisiejsi ludzie... -.-


A ja bym się nie śmiał, bo szczerze mówiąc już mi to bokiem wyłazi. :P W szkole na każdym kroku słychać teksty typu "spuścił sie" "wibrator" "dawanie dupy" "minety" "orgazmy", aż to się nudne zrobiło :P. A co do tego "czegoś" prowadzących pod koniec... sam robię takie "cosie" czasami jak mi odwali. xD

Odcinek... taki se. Jeśli oni jako klasykę traktują grę tak nieadawno wydaną [rok temu bodajże] (pamiętam jak niedawno widziałem jej reckę w CDA), to ciekawe co myślą o takim np. Quake''u 1.

A co do recenzji, to zainteresowała mnie ta gra pod koniec Stevena Spielberga i już chciałem się za nią rozglądać, gdy się okazało, że jest na WII :( (jedyna konsola jaką mam to PSX)... (Chryste, gra o wyjmowaniu klocków mi się podoba... starzeję się? xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją odpowiedź wysłałem o 13:21 : ) Już raz udało mi się wygrać w GRAM.TV - konkretnie była to gra Unreal Tournament III. Może i teraz szczęście się do mnie uśmiechnie? ; ) Oczywiście jako odpowiedź podałem rok 1995.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znowu źle odpowiedziałem. Byłem pewny, że urodził się we Francji, a tu zonk. No nic, nie będzie Fable''a :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować