Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Znalazłem odpowiedź, ale zapomniałem numeru... więc strzeliłem i... wysłałem do Uwagi w TVN. Przynajmniej są dwa konkursy, ale na szczęście żadna z tych gier mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:27, 143872 napisał:

O kurde ale się zdziwiłem jak powiedział SMS :D A już miałem pocztę włączoną wszystko
gotowe. Przeczytałem pytanie i już lece do pokoju i słyszę z daleka ...wyślij SMS...
No nieeee ... :)

Ja już się wcześniej zalogowałem, zaczęli kawałek o CH wpisałem w tytule Company of Heroes, później zmieniłem na Puzzle Quest... jak zaczęli czytać pytanie to wpisałem odpowiedź, ale pomyślałem, że poczekam na to jaki ma być tytuł maila z kursorem na wyślij, a tu zonk :)
Trzeba zapisać sobie numer w tel. i za tydzień siedzieć z komórką w łapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem komórkę akurat przy sobie. I przyszedł sms, aby wysłać drugi, to wysłałem. No i na wszystkie prawidłowo odpowiedziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:28, MTSMAFIOSO napisał:

> Powtózy ktoś numer?

7231

EDIT, oj za już ktoś dał, sorry.

Kolejny konkurs teraz był. Oj zdaje mi się że Gram.tv spadnie oglądalność ;)


Jak spadnie to znaczy, że ludzie to tylko oglądali po nagrody. Dobrze, że zrobili SMS''owy konkurs to przynajmniej będą wysyłać tylko Ci na którym to zależy a nie np. ,,Nie obchodzi mnie ta gra ale też wysłałem mail''a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest już mam, więc odpowiedź znałem, ale mocno się zdziwiłem, że SMS. Tym bardziej, że telefon leżał na stoliku przed tv a ja leciałem do kompa.:/ No cóż, twórcy programu muszą zarobić na gierki...

BTW Znacznie bardziej podobała mi się żółta kolorystyka programu.:)
P.S. 10 osób wygrywa, więc są większe szanse.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:33, juke napisał:

Miałem komórkę akurat przy sobie. I przyszedł sms, aby wysłać drugi, to wysłałem. No
i na wszystkie prawidłowo odpowiedziałem. :P



Ja tak samo, ale do wszystkich konkursów jestem nastawiony Pesymistycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:34, lol94 napisał:

Jak spadnie to znaczy, że ludzie to tylko oglądali po nagrody. Dobrze, że zrobili SMS''owy
konkurs to przynajmniej będą wysyłać tylko Ci na którym to zależy a nie np. ,,Nie obchodzi
mnie ta gra ale też wysłałem mail''a".


KAŻDEMU zależy na grze. A to co on z nią zrobi (czy zagra, czy odda, czy sprzeda) to jego sprawa. Ale mu ZALEŻY :)

(sry za PpP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę mieszane uczucia.
Prowadzący nadal trzymają bardzo wysoki poziom. Nadal są zabawni i trafiają w moje poczucie humoru.
Ale trochę szkoda, że nie powiedzieli nic o takich grach jak Fallout 3, Diablo 3 czy też o zbliżającym się filmie Max Payne.

A co do konkursu z jednej strony lepiej bo więcej osób ma szanse wygrać, ale mogli zrobić bramkę sms np. 70...
I sms nie kosztowałby 2,44 tylko około 60 gr. I myślę, że wtedy więcej osób wzięło by udział.

Ale nic to najważniejsze że są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs smsowy? Nie jestem z tego zadowolony...chyba już nic nie będzie mnie trzymać do oglądania tego programu...ech.

Uważam, że do poziomu Rubika prowadzący mają daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 13:18, Gawełek napisał:

Konkurs smsowy? Nie jestem z tego zadowolony...chyba już nic nie będzie mnie trzymać
do oglądania tego programu...ech.

Uważam, że do poziomu Rubika prowadzący mają daleko.


Tylko, że ja Rubika uważam za ech no palan.. nie lubię go! A oni są na dobrym poziomie (levelu) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:03, Gregwil napisał:

Możecie mi powiedzieć czy dzisiejszy odcinek gram.tv był ciekawy,bo ja niestety nie mogłem
oglądać .


Zależy co rozumiesz przez słowo "ciekawy". Mi się podobał bo jakoś więcej humoru sypnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:03, Gregwil napisał:

Możecie mi powiedzieć czy dzisiejszy odcinek gram.tv był ciekawy,bo ja niestety nie mogłem
oglądać .


Tradycyjnie nie ;] Słaby jak siódmy tasiemiec w tym samym jelicie.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:55, rafekx 12 napisał:

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o jakich grach mówili dzisiaj w gram.tv?

DMC 4, Stalker: Clear Sky, Company of Heroes, Puzzle Quest, a reszty nie pamiętam ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować