Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 17:54, Lukasaz napisał:

> > kurcze nie obejrzałem :(
> Ale w czwartek chyba będzie powtórka.Ja też nie obejrzałem.
W gazecie pisze że powtórka jest w piątek o 13.30 (jestem wtedy w szkole) i w sobotę
o 7.35 rano ( śpię ale wstanę specjalnie).

Macie racje.Ja tez sprawdzałem i jednak okazało się że powtórka jest w piątek po południu.Sorry za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:11, Gregwil napisał:

> > > kurcze nie obejrzałem :(
> > Ale w czwartek chyba będzie powtórka.Ja też nie obejrzałem.
> W gazecie pisze że powtórka jest w piątek o 13.30 (jestem wtedy w szkole) i w sobotę

> o 7.35 rano ( śpię ale wstanę specjalnie).
Macie racje.Ja tez sprawdzałem i jednak okazało się że powtórka jest w piątek po południu.Sorry
za pomyłkę
Dobra.Spoko.Tylko te godziny mi nie pasują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wymyślili teraz ten konkurs z SMSami. :)
Chciałem wysłać żeby wygrać Puzzle Quest, ale pomyślałem sobie, że po zakończeniu Gram.tv pewnie już tych 10 szybkich szczęśliwców było. ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:50, Modok napisał:

A mnie się nie podoba:0.

Heh, może tak mówię, bo zazwyczaj w weekendy jestem na działce, a tam nie mam neta, a kompa nie używam tam. :P
Więc dla mnie będzie spoko, jak będzie coś fajnego to wyślę SMS. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:30, DJ Danielus napisał:

Co to za gra była, w której można było walczyć w zamku i na otwartym terenie, połączenie
RPG i strategii?

TO był spellforce 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, 2,44 za sms? Ze zwrotnym to będzie 4,88. Stanowczo za dużo. To jest prawie 1/5 całego mojego miesięcznego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz będą się kontaktować ze zwycięzcami konkursów?? I od razu się kontaktują po odcinku gramtv czy jakoś później??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:00, fish13 napisał:

A jak teraz będą się kontaktować ze zwycięzcami konkursów?? I od razu się kontaktują
po odcinku gramtv czy jakoś później??


Wierz mi, na pewno nie od razu. W sumie to nie jest określony czas trwania konkursu, więc nie jest określony też czas wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiejszy odcienk podobał. Fajne gierki były. Recka Metal Gear Solid 4 nieco spóżniona ale dobrze że wogóle jest. No i Batlefield Bad Company też całkiem całkiem. Kurcze gdybym tylko miał PS3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez przypadek na szybkiego odpowiedzialem na drugie pytanie ze Linux to procesor :D Za duzo wczoraj sie naczytałem o Athlonach X2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był najlepszy ze wszystkich!!!! oczywiście z tym w którym była recka GTA 4 :). Czekałem na recke MGS 4 noi się doczekałem :) Superrr ze dostała ona 10 :D:D:D Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj i według mnie robią lepszą robotę niż przed wakacjami, ale cały czas za krótki czas emisji, dobrze, że konkursy teraz są na SMS, bo gdy było to na mejle, zawsze wygrywał ten, co miał laptopa, więc szanse były nierówne, a teraz jest już o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować