Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dzisiaj dostałem SMS''a, że wygrałem w konkursie :D (brałem udział w odcinku jubileuszowym). Tylko martwi mnie to, iż mam wysłać maila zwrotnego ze swoimi danymi. Nic w tym złego tylko nie wiem po co im mój PESEL Oo. Trochę mi się to podejrzane wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:55, Pablo Querte napisał:

Dzisiaj dostałem SMS''a, że wygrałem w konkursie :D (brałem udział w odcinku jubileuszowym).
Tylko martwi mnie to, iż mam wysłać maila zwrotnego ze swoimi danymi. Nic w tym złego
tylko nie wiem po co im mój PESEL Oo. Trochę mi się to podejrzane wydaje...

To nie podawaj tego.A można wiedzieć co wygrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:55, Pablo Querte napisał:

Dzisiaj dostałem SMS''a, że wygrałem w konkursie :D (brałem udział w odcinku jubileuszowym).
Tylko martwi mnie to, iż mam wysłać maila zwrotnego ze swoimi danymi. Nic w tym złego
tylko nie wiem po co im mój PESEL Oo. Trochę mi się to podejrzane wydaje...


Może chcą sprawdzić czy jesteś osoba dorosłą??:) Bo z tego co wiem w większości konkursów sms''owych potrzeba miec 18 lat,ale mogę sie mylić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.01.2009 o 16:13, SzakaLaka napisał:

To nie podawaj tego.A można wiedzieć co wygrałeś?

Nie wiem co wygrałem : D W konkursie gdzie było, aż 100 gier do wygrania i niestety nie podali żadnego konkretnego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Owsiak TV (OTV) emitowany jest program też o grach... Niedziela godzina 12.00 (albo 12.30), prezentowane są głównie gry na konsole ;)

Tak dla wiadmości dla innych bo była w tym temacie kiedyś dyskusja o podobnych programach do Gram TV


PS: Pablo Querte za pomocą PESELA sprawdza się poprawność danych... (Bo jest taki "program", który sprawdza).. Pewnie chcą sprawdzić czy jesteś tym za kogo się podajesz żeby nie musieli jeździć i szukać Cie;p

Wiem że trochę nagmatwałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:01, Pablo Querte napisał:

>
> To nie podawaj tego.A można wiedzieć co wygrałeś?
Nie wiem co wygrałem : D W konkursie gdzie było, aż 100 gier do wygrania i niestety nie
podali żadnego konkretnego tytułu.

100?Chyba 1 ze 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.tv jest jednym z moich ulubionych programów o grach,niestety w konkursach sms-owych jeszcze nic nie wygrałem.Niemogę się doczekać na następny odcinek zwłaszcza z tej okzaji że niestety nie mogłem ogladać programu w ostatnią sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wysłałem 2 poprawne SMS. Dziś ok. 11 przyszedl SMS o wygranej. Mialem wpisac dane i tu problem! Wpisywałem różne kombinacje i zawsze przychodził SMS zwrotny o złej formie SMS. Jak ma wyglądac to poprawnie?? Proszę o szybką odp. na przykładzie ;).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:07, Jonasz127 napisał:

W sobotę wysłałem 2 poprawne SMS. Dziś ok. 11 przyszedl SMS o wygranej. Mialem wpisac
dane i tu problem! Wpisywałem różne kombinacje i zawsze przychodził SMS zwrotny o złej
formie SMS. Jak ma wyglądac to poprawnie?? Proszę o szybką odp. na przykładzie ;).
Pozdrawiam

Imię, nazwisko, adres zamieszkania (ulica, numer domu/mieszkania, miejscowość, kod pocztowy), PESEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy - ominął mnie dzisiejszy odcinek.

Jeśli istnieje takowa mozliwość to proszę o info co działo się w programie - jakie recenzje.

A tak przy okazji jaka gra była do wygrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak próbowałem wejść na stronę Gram.tv wyświetlał się komunikat: "Błąd 404 - strona nie istnieje!". Czy jest jakaś nowa strona czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:39, matek24 napisał:

Jak próbowałem wejść na stronę Gram.tv wyświetlał się komunikat: "Błąd 404 - strona nie
istnieje!". Czy jest jakaś nowa strona czy nie?


Hmm...dziwne,i ja mam taki błąd,może to tylko tymczasowa awaria...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dostałem sms''a informującego o wygranej w konkursie gram.tv w którym było do wygrania 100 gier. Odpisałem i dostałem sms''a że wpisane dane były błędne. Wysłałem drugiego i dostałem sms''a zwrotnego, iż nagroda zostanie wysłana pod podany adres. Od tamtego czasu minęło 8 dni, a gry niema jeszcze...Czy gra dojdzie? Bo coraz bardziej w to powątpiewam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:22, venomm89 napisał:

Witam,
Dostałem sms''a informującego o wygranej w konkursie gram.tv w którym było do wygrania
100 gier. Odpisałem i dostałem sms''a że wpisane dane były błędne. Wysłałem drugiego
i dostałem sms''a zwrotnego, iż nagroda zostanie wysłana pod podany adres. Od tamtego
czasu minęło 8 dni, a gry niema jeszcze...Czy gra dojdzie? Bo coraz bardziej w to powątpiewam.

Pozdrawiam.


Na wysłanie nagrody mają 30 dni - więc się tak nie denerwuj.

Co ty taki w gorącej wodzie kąpany - im dłużej poczekasz tym większą przyjemność będziesz miał z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:15, kosti007 napisał:

Ja tak samo dostałęm sms-a ze wygralem w tym odcinku jubileuszowym :Pp i 10 dni a o nagrodzie
nic nie słychać:(

10 dni to mało...ja czekałem ponad miesiąc :/
PS: Czekaj spokojnie bez nerwów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować