Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 17:05, kosti007 napisał:

Ale ile to jest wysłać jedną grę :)

No jednak trochę jest. Trzeba załatwić formalności związane z kurierem, zapłacić za niego, itd. Mi by się nie spieszyło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 20:13, kosti007 napisał:

PS: ile to mniej więcej może potrwać?

Do miesiąca od publicznego ogłoszenia wyników. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i za pół godziny kolejny odcinek :)
Moim zdaniem w powtórkach programów powinni podczas konkursów dawać jakiś komunikat o tym, że już nie można wygrać, bo to powtórka... :P No chyba, że można? :D
za tydzień sobie kupię kartę i zawalczę o jakąś fajną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dllaczego Sońciak powiedział że największą wadą tego snowboardzisty ( nie pamiętam imienia ) jest to że jest rudy? Przeciez to mogło kogos obrazić. Ja rozumiem, trzeba umiec śmiać się z siebie, ale to nie było zbyt miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy napisałem mu, że najwyraźniej go deprymuję, ten spytał, co znaczy to słowo; za wiele od niego nie oczekuj. ;)
PS A imię i nazwisko tego snowboardzisty to Shaun White. Chyba że mówisz o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dzieciaki które udają ten głos Czesia i się tym tak ekscytują na pewno to kupią. A takich dzieci jest sporo. Cena 50 zł, więc taka standardowa, na pewno rodzice kupią swoim pociechą taką grę, tania, podoba im się, co z tego, że 16+? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie gryzie i myślę że możecie mi pomóc. Wysłałem dzisiaj smsa w konkursie o ps3 + kz2, później drugiego, napisali, że skontaktują się telefonicznie ze zwycięzcami po zakończeniu konkursu, a o 14.30 dzwonił do mnie jakiś zastrzeżony nr ale zostawilem telefon w domu i nie odebralem :(. Czy możliwe jest aby to oni dzwonili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy tak szybko by się ruszyli, ale możliwość jednak jest zawsze. Nie martw się, jak to oni to na pewno jeszcze zadzwonią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:03, rick90 napisał:

Wątpię czy tak szybko by się ruszyli, ale możliwość jednak jest zawsze. Nie martw się,
jak to oni to na pewno jeszcze zadzwonią. ;)



Obyś miał rację, dzięki za szybką odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:33, gucio9111 napisał:

A może orientuje się ktoś po jakim upływie czasu informują zwycięzców, i jak można się
z nimi skontaktowac (np. adres email)?

Podstawowa zasada: przed zadaniem pytania czytaj posty poprzedników. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=4846

A co do kontaktu to przeczytaj przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 17:37, rick90 napisał:

Podstawowa zasada: przed zadaniem pytania czytaj posty poprzedników. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=4846

A co do kontaktu to przeczytaj przypięty post.


Rozumiem, ale post który mi pokazałeś dotyczy oczekiwania na nagrodę, a ja pytałem po jakim czasie informują że wygrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować