Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 14:36, Be-Yacz napisał:

ja tam grubego lubie :D


nie zebym byl nie mily ale ten "gruby" ma imie/pseudonim Marcin Sońta(o ile dobrze pamietam)/Sonciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogli dać bo program ten nagrywają z ok. dwutygodniową przerwą....więc dzisiejszy odcinek był może gdzieś z 15-21 marca...albo i wcześniej;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 17:27, muszczu napisał:

czy mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie są ogłaszane wyniki konkursów ? bo od paru tygodni nie
podają zadnych

Powinny być w newsach na gram.pl, ale niestety od ok. miesiąca nie było nic podane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2007 o 17:30, Magwisienka napisał:

Powinny być w newsach na gram.pl, ale niestety od ok. miesiąca nie było nic podane :(


no właśnie nic żadnego newsa na ten temat może te całe konkurs to lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 17:31, muszczu napisał:

no właśnie nic żadnego newsa na ten temat może te całe konkurs to lipa ;(

Konkursy są ok, sama raz wygrałam :) Po prostu komuś się nie chce wrzucać wyników i tyle. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejżałem pare odcinków tego programu i doszedłem do wniosku że lecie tam sama młucka. Komentarze do gry tych dwóch kolesi są żałosne czasami coś fajnego powiedzą ale reszta to kicha. I ten potworek na czerowono na samym początku co to ma być logo programu. Przecież on pasuje do tej czołówki według mnie jak pięść do nosa. Najfajniejszy według mnie był Gamebox który leciał na jedynce niby podobne a jednak różne :P
Najlepsze było jak na końcu wymyślali wierszyk do starych gier:.= Jeszcze pamiętam taki: by powstrzymać zanik mięśni zagraj sobie w babynbelsik (czy jakoś tak) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... spuznilem się i prosze powiedziec co bylo prze Titan Qestem... z góry thx

Po 2gie bardzo podobała mi się recenzja stalkera... fajnie ze pokazali tryb multiplayer bo z singla nic ciekawgo by nie pokazali ;P i wogole fajnie opowiedzieli o co w nim chodzi i dla czego tam się znalezlismy (w czarnobylu)

Po 3cie wystep Marcellusa byl taki troche nie doinformowany... mowil ze niby konsole nic jeszcze nie pokazaly jak narazie Ranking jest taki Wii >= Xbox360>ps3 (jesli chodzi o gry)... i popieram ze za rok xbox360 bedzie najbardziej popularny bo w polsce wii nie ma zbyt dużych szans...

Po 4te co do wyscigów formuły 1 to na prawde przełom w tego typu grach ;p

Po 5te Pytanie Konkursowe:
Ja sie na to nie pisze slaba nagorda ;p

Jaki samochód znajduje sie na okładce Colina mc Raily 2005

Tytuł maila "Ekstra klasyka next"

(sprawdzcie jak to sie pisze bo ja nie mam pojęcia czy dobrze napisałem)

mail: konkurs@gram.pl

Po 6te niby wchodza na gram.pl ale jakos ich nie widac ;p bez urazy jeżeli w koncu tu wejda ;P

ocena 8/10 fajny odcinek

gl hf 4 all
-nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:05, n4bi napisał:

Po pierwsze... spuznilem się i prosze powiedziec co bylo prze Titan Qestem... z góry thx

Była jeszcze zapowiedź Tabula Rasa, tyle pamiętam :P

Dnia 07.04.2007 o 11:05, n4bi napisał:

Po 2gie bardzo podobała mi się recenzja stalkera... fajnie ze pokazali tryb multiplayer bo
z singla nic ciekawgo by nie pokazali ;P i wogole fajnie opowiedzieli o co w nim chodzi i dla
czego tam się znalezlismy (w czarnobylu)

Faktycznie, materiał o Stalkerze był nawet nawet niczego sobie :)

Dnia 07.04.2007 o 11:05, n4bi napisał:

Po 3cie wystep Marcellusa byl taki troche nie doinformowany... mowil ze niby konsole nic jeszcze
nie pokazaly jak narazie Ranking jest taki Wii >= Xbox360>ps3 (jesli chodzi o gry)...
i popieram ze za rok xbox360 bedzie najbardziej popularny bo w polsce wii nie ma zbyt dużych
szans...

Ten gość mówił tak trochę dziwnie. Widać, że miał tremę :D

Dnia 07.04.2007 o 11:05, n4bi napisał:

Po 5te Pytanie Konkursowe:
Ja sie na to nie pisze slaba nagorda ;p

Lepszy rydz niż nic :P Ja już wysłałam, może akurat coś się trafi? :)

Dnia 07.04.2007 o 11:05, n4bi napisał:

Po 6te niby wchodza na gram.pl ale jakos ich nie widac ;p bez urazy jeżeli w koncu tu wejda
;P

Faktycznie, Sonciak już chyba od miesiąca się tu nie wypowiadał, a szkoda :( I wyników konkursów też nigdzie nie widać...

Dnia 07.04.2007 o 11:05, n4bi napisał:

ocena 8/10 fajny odcinek

Ja bym dała tak z 7+/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem już e-mail z odpowiedzią, ale nie jestem pewien, czy temat powinien brzmieć: "Extra klasyka next" czy "Ekstra klasyka next"? Może ktoś pomoże? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:23, milten6 napisał:

Wysłałem już e-mail z odpowiedzią, ale nie jestem pewien, czy temat powinien brzmieć: "Extra
klasyka next" czy "Ekstra klasyka next"? Może ktoś pomoże? :-)

No oficjalnie jest niby przez "x"...
Ja wpisałam z temacie: "eXtra Klasyka neXt". Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:23, milten6 napisał:

Wysłałem już e-mail z odpowiedzią, ale nie jestem pewien, czy temat powinien brzmieć: "Extra
klasyka next" czy "Ekstra klasyka next"? Może ktoś pomoże? :-)



Ja napisałem eXtra Klasyka neXt :]

Ten odcinek jak dla mnie 8/10, czyli fajny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za mało pokazują recenzji z nowszych gier np. temat o Sonicu i tej linijko cyrklowej gry był bez sensu. Chciałbym aby pokazali recenzje o Gothic obojętnie jakiej części albo Wiedźminie troche więcej ich przedstawienie Gothica 2 było za krótkie !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:33, tomek ostry napisał:

Ja napisałem eXtra Klasyka neXt :]


A ja Extra klasyka next. Czy duże litery mają jakieś znaczenie. Przez głupią literówkę ... nie chce zmarnować szansy na wygraną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:35, milten6 napisał:

> Ja napisałem eXtra Klasyka neXt :]

A ja Extra klasyka next. Czy duże litery mają jakieś znaczenie. Przez głupią literówkę ...
nie chce zmarnować szansy na wygraną :P


Pewno to nie ma znaczenia, wiadomo o co chodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować