Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Co ja widzę xD Gram.TV zmieniło porę emisji, ale czy na stałe? 11 mi pasuje :D
Jeszcze jak byście zmienili kanał. Po 4 są problemy czasami. Albo nie odbiera poprawnie, szumi itp ehh.

Intro też uległo zmianie bardziej na gram.pl :-] widać kto jest sponsorem. A gram.pl kiedyś zaprzeczało temu.
No, ale fajnie, że wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Bardzo się cieszę że Gram.TV Powraca. Ale szczerze mówiąc wolałem poprzednie intro :P
Al i tak fajnie że Gram.TV Powraca ;) Pozdrawiam Prowadzących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nowe intro bardzo, ale to bardzo się podoba. Widać, że stylistyka dodatków do programu takich jak intro idzie w dobrym kierunku. No i te logo, mrrau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:05, Sonciak napisał:

> > Wiecie czy Gram.tv wraca po wakacjach?
> Z tego co prezenterzy powiedzieli w ostatnim programie po wakacjach powinniśmy znowu zobaczyć

> GRAM.TV na antenie.


1 września, Sobota 11:00 w 4.

http://youtube.com/watch?v=zlDO2jtuMTg


Nom, muszę przyznać że intro superowe, trochę lepsze od starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a ja dalej czekam na wypowiedz tego, który tak tu mówił kiedyś "gram.pl nie ma nic wspólnego z programem my tylko informujemy" (czy jakoś tak), powtarzałem to od początku - prędzej czy później gram.pl będzie tam coraz więcej i po tym intrze, które dla mnie jest lekko (= mocno) zgapione stylistycznie od X360 i po zobaczeniu tego logo zwątpiłem... Nie ma to jak niezależne programy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:04, syriusz.b napisał:

Tak, a ja dalej czekam na wypowiedz tego, który tak tu mówił kiedyś "gram.pl nie ma nic wspólnego
z programem my tylko informujemy" (czy jakoś tak),

Masz na myśli Destro? Wątpie żeby on tu zaglądam, pewnie żeby się nie tłumaczyć. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=85

>powtarzałem to od początku - prędzej czy

Dnia 26.08.2007 o 19:04, syriusz.b napisał:

później gram.pl będzie tam coraz więcej i po tym intrze, które dla mnie jest lekko (= mocno)
zgapione stylistycznie od X360 i po zobaczeniu tego logo zwątpiłem... Nie ma to jak niezależne
programy...

A miałeś kiedykolwiek wątpliwości po zakończeniu: "Więcej znajdziecie na gram.pl"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej sekundzie myślałem, że to coś związane właśnie z X360. A ten koleś (kolesie?) wyglądają jak wychudzone, garbate i agresywne dzieciaki. Poza tym jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:11, rick90 napisał:

> programy...
A miałeś kiedykolwiek wątpliwości po zakończeniu: "Więcej znajdziecie na gram.pl"?


Na początku tak nie było przecież :p nie pamiętasz :p Wtedy to były niezłe pozory :p No właśnie o Destro mi chodziło - już mi się nie chciało szukać tego posta i jaki to niebieski, ale przeglądając wątek widać, że ja to zawsze mówiłem... hasło na dzisiaj: Nie ma to jak niezależne programy :) Wszyscy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować