Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Program jak zwykle zajefajny :) tylko w zapowiedziach zabrakło mi gry Metal Gear Solid 4 :( a to też jest najlepiej zapowiadająca się gra na PS 3 :D :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:29, gpodoba napisał:

Taki program powinien pojawiać sie w tv 3x w tyg a nie raz na ruski tydzień.


Zgadzam sie troche za rzadko leci no ale cóż cieszmy sie że wogule jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM.TV jest jak taki Teleexpress o grach - szybko i po" łebkach". Bardzo dobry jest program Hyper, który codziennie można oglądać od 21.00 do 01.00 (dostępny na platformie Cyfra + oraz w dobrych kablówkach) => http://www.hyper.pl/main.php
Tutaj recenzja lub film na temat produkcji danej gry trwa czasami 20-25 min. No i świetny "Review Territory" z jeszcze bardziej świetnymi prowadzącymi.
GRAM.TV może się schować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 21:30, PoTomek napisał:

GRAM.TV jest jak taki Teleexpress o grach - szybko i po" łebkach". Bardzo dobry jest program
Hyper, który codziennie można oglądać od 21.00 do 01.00 (dostępny na platformie Cyfra
+ oraz w dobrych kablówkach) => http://www.hyper.pl/main.php
Tutaj recenzja lub film na temat produkcji danej gry trwa czasami 20-25 min. No i świetny
"Review Territory" z jeszcze bardziej świetnymi prowadzącymi.
GRAM.TV może się schować!

Masz racje Hyper też jest super :) był kiedyś w mojej kablówce ale usunęli :( wiec się ciesze że jest Gram.TV :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na HYPER niektóre recenzje trudno nazwać ogóle recenzjamixD większosć oni sie kłócą miedzy sobą, np:dzisiaj w crysisxD jęki jaka ta gra jest piękna, bełkot i śmienie sie z tadeuszaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:40, ArniHell napisał:

czy u was TV4 też złapał Freeze??


u mnie wszystko działa ok

Kiedy mniej wiecej podadzą wyniki konkursu z Gears of War?
a ten odcinek co teraz byl to ciekawy,fajne tytuły prezentowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 10:42, Memorr napisał:

Kiedy mniej wiecej podadzą wyniki konkursu z Gears of War?


Poza ciągle powtarzanym przeze mnie i wielu innych: "nie wiadomo", na dzień dzisiejszy mogę odpowiedzieć, że nie w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygrałeś Unreala to maila spodziewaj się dopiero pod koniec stycznia.

>A czy jest jakiś zwycięsca na tym forum do którego przyszedł mail?
Zobacz przypięty post, wejdź na stronę programu w zakładkę konkursy i możesz znaleźć kilka nicków ludzi, których znajdziesz i na tym forum. A jeśli ci się nie chce, cofnij sie o 1-2 strony w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:12, Master Miroy napisał:

Uwaga !!!

W sobotę Gram TV o 10.30


Kurcze własnie miałem to napisać :D

Teraz jakoś powinny być wyniki konkursów bo mineły 2 miesiące (listopad, grudzień) może mi się poszczesci :D

A czytał ktoś zwas Insaidera w najnowszym Cd-a, był tam wywiad ina temat gram.ty i trosze mnie zaszokowal :D Co myślicie na ten temat?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:52, Antykreator napisał:

> Uwaga !!!
>
> W sobotę Gram TV o 10.30

Kurcze własnie miałem to napisać :D

Teraz jakoś powinny być wyniki konkursów bo mineły 2 miesiące (listopad, grudzień) może mi
się poszczesci :D

A czytał ktoś zwas Insaidera w najnowszym Cd-a, był tam wywiad ina temat gram.ty i trosze mnie
zaszokowal :D Co myślicie na ten temat?? :P


a co było w nim napisane,bo nie czytałem CDP,mogłbys skrócic tamten tekst i opowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:12, Memorr napisał:

a co było w nim napisane,bo nie czytałem CDP,mogłbys skrócic tamten tekst i opowiedziec?


Z tekstu wynikało, ze prowadzący ten program cyt: "Dlatego też tak bardzo liczymy na opinie innych ludzi. Bardzo często wczytujemy się w opinie gracz na forum www.gram.pl i staramy sie iść w kierunku, który wskazują nam nasi widzowie. Przy okazji pozdrawiamy serdecznie wszystkich forumowiczów" (wypowiedź Marcina Sońty).
Troszkę to dziwne ale jesli porwadzący często czytają nasze opinie to nie prubują rozmawaić z nami na forum. Naprzykład jak to robi Smuggler w temacie o CDA :D Może jednak coś się zmieni i gracz będą mieli większy wplyw na program :D
Moge przeskanowac tekst i go Wam tu dać ale nie wiem czy jest to legalne :p Z jednej strony Insider to tyko reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zapowiedzi nadchodzących gier na 2008 rok. Rozumiem, że Gram TV to po prostu reklama CDP ale Sam & Max jako jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów?! Przesada to zbyt małe słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie liczył bym na wyniki w tym miesiącu. co ci sie tak spieszy ja tez myślałem że wygrałem coś fajnego a wygrałem Sage Icedwind Dale, im bardziej przezywasz tym bardziej możesz się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 07:29, ArniHell napisał:

ja nie liczył bym na wyniki w tym miesiącu. co ci sie tak spieszy ja tez myślałem że wygrałem
coś fajnego a wygrałem Sage Icedwind Dale, im bardziej przezywasz tym bardziej możesz się rozczarować.



Masz racje :P Odpowiedzi z wrzesnia i pażdziernika podali dopiero w grudniu :P Czyli odpowedzi najwczesniej można się spodziewać w lutym :)

Przypominam Gram.TV jutro o 10.30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować