Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Gram.TV Rządzi!!!! jest to bardzo dobra alternatywa dla tych co niema ją HYPERA :P tacy jak ja :P dzisiejszy odcinek był super bo była w końcu Recka COD 4 :D:D:D i 10 dostała :D oby tak dalej Pozdro dla Prowadzących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu dali w klasyce Medievala II (o ile pamiętem to już raz tam był w okolicach premiery Królestw). Dla mnie to zbyt nowa gra, aby nazywać ją klasykiem (moim zdaniem powinny być tam przedstawiane nieco starsze, ale kultowe gry).
Szkoda, że w cyfrowym polsacie nie ma ZigZap (bo tam później Hyper jest) i mam możliwość oglądąć tylko Gram TV :/
PS Odcinek taki sobie (i znowu o Wiedźminie gadali- ile można tego słuchać :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziś przegięli recka CoD-4 po miesiącu premiery brawo brawo sam by się tak nie gramolił, o nie było żadnej informacji że gram.tv będzie wcześniej, tragedia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:02, Bratek196 napisał:

No dziś przegięli recka CoD-4 po miesiącu premiery brawo brawo sam by się tak nie gramolił,

po 2 miesiącach ;)

Ten program to jest juz naprawdę mniej niż zero. Ciągle powtórki... cały czas tylko madival, wiedźmin i supreme commander... żal. Na początku dało się to jakoś oglądać ale teraz to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba troszke przesadzacie z tym programem. Mimo to, ze nie jest doskonały ma swoje wady, jest jednak jedynym programem o grach komputerowych który jest "ogólno-dostępny". Naprawde aby w Polsce taki porogram miał prawo bytu musi nie tyko zainteresować "hardkorowych" graczy ale i takie osoby które raczej wiele z grami nie mają wspólnego (np: rodzice, któzy mogą sie dowiedzieć nieco o grach w które grają ich pociechy).
Moim zdaniem zorganizowanie takiego programu jest wielkim i trudnym zadaniem, prezenterzy są przez was tak krytykowani. Nie wiem ale jak ja bym stanoł przed kamerą i miałbym mówić o jakiejś grze przez 3 minuty, to bym osłupiał :P Trzeba w recenzji zamieścić najważniejsze elementy, dobrać gameplay, zadbać o to aby w programie były różne rodzahe gier i wreszcie trafić w guta wszystkich użytkowników...
Lepiej oglądać ten program z "obowiązku gracza", a im większa oglądalność programu, to:
- mają więcej kasy z czym idzie więcej kasy na program,
- dłuższy czas antenowy,
- coraz wieksza ingerencja widzów na program,
- większe zainteresowanie grami w Polsce

A dzięki serwisowi Gram.pl zapewnie Gram.tv zawdzięcza swoją egystencję, wiec czemu się dziwić, że głównie gry wydane przez cd-projekt ukazywane sa w tym porogramie. Mają dzięki temu reklame, więcej sprzedanych kopi gier a co za tym idze lepsze Gram.tv. Może kiedyś pokawi się drugi program o grach i będą ze sobią konkurowac? :P
Ale narazie nie narzekajmy tyko oglądajmy, to właśnie dzięki nam programy takie będą się rozwijać.

Za swoje wcześniejsze "krytykujące" posty prowadzących/tworzących program przepraszam, ponieważ teraz zdaje sobie sprawe z tego jak trudne to jest zadanie :P

Za błedy ort i stylistyczne przepraszam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tobą się zgadzam lecz zostało jeszcze jedno do powiedzenia w sprawie recenzji, otóż wszystkie gry recenzowane to gry które są w wydawnictwie lub są w ich sklepie (vide Crysis), więc można rzecz że to taki telewizyjny CDP indesier czyli przegląd i opłacalność gier, a że cenega jest dystrybutorem gier od Ubi, a Ubi stworzyła taką grę jak Assasin Cred i tworzy najnowszego Brothera to będzie tragedia.... O i jeszcze coś wszystkie news są z gier które CDP wydaje szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest pooglądać cos z branży gier na żywo ale takie programy z reguły trwają krótko. Powiem iż nawet bardzo krótko - kiedyś był "Game Box" a przed nim z 7-8 lat "Game coś tam" i też trwały z rok 2 . Oczywiście życze Gram.tv jak najdłuższego czasu emisji ale jest niski popyt na takie rzeczy (bynajmniej jeśli chodzi o ludzi 25 +).
Ale wiecie...ja to bym przedłużył emisje tylko dajcie mi etat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Fifa Manger 08, Call of Duty 4 (hańba tyle po premierze) i najnowszy Tony Hawk''s reszty i klasyk najnowszy medieval. wydaje mi się że z odcinka na odcinek Gram.tv staje się nudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:23, Paralax16 napisał:

Fajnie jest pooglądać cos z branży gier na żywo ale takie programy z reguły trwają krótko.
Powiem iż nawet bardzo krótko - kiedyś był "Game Box" a przed nim z 7-8 lat "Game coś tam"
i też trwały z rok 2 . Oczywiście życze Gram.tv jak najdłuższego czasu emisji ale jest niski


Niestety, takie programy długo sie nie utrzymują. Ja zaczynałem od GameZa (Na Hyperze) i Tilit TV (tv4), później po wakacjach nie wróciły oba. (2002 lub 2003)

Następnie Gamebox (chyba najlepszy program o grach) Wrócili po wakacjach , kilka miesięcy i nagle zniknęli z ramówki. (ok. 2004-2005)

Gramy -Fajny program. nie mieli przerwy wakacyjnej, za to potem kilka programów i nie ma (ponoć zmienili nazwę na nocnego Gracza i leci w nocy) (2006)

Teraz został tylko Gram TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:07, KinggAdek napisał:

Jakie było pytko? ja też się spóźniłem(chyba nigdy nie będzie stałej godz. emisji gramtv...:-))


Popatrz sobie stronę wcześniej, tam pisze chyba z trzy razy.
Dla przestrogi patrz w piątek wieczorem, ja albo ktoś, pisze o której w sobote jest Gtam.tv i to zawsze :D

Błagam nie zadawajcie po raz setny tych samych pytań, popatrzcie stronę wcześniej tam wszystko piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na TVN Turbo leciał Nocny Gracz, ale niestety już tego programu nie ma. :( A oglądać go można było aż 1h. :) Kto wie, może jutro napiszę do nich w tej sprawie. :)

KinggAdek-> Nowy świat w NWN2: MZ, czy jakoś tak. ;-)

Cóż, trzeba będzie obejrzeć powtórkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dostałem maila, że wygrałem w konkursie Gram.TV :) Jak dojdzie do mnie moja wygrana, to z chęcią wstawię fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:18, Bratek196 napisał:

No z tobą się zgadzam lecz zostało jeszcze jedno do powiedzenia w sprawie recenzji, otóż wszystkie
gry recenzowane to gry które są w wydawnictwie lub są w ich sklepie (vide Crysis), więc można
rzecz że to taki telewizyjny CDP indesier czyli przegląd i opłacalność gier, a że cenega
jest dystrybutorem gier od Ubi, a Ubi stworzyła taką grę jak Assasin Cred i tworzy najnowszego
Brothera to będzie tragedia.... O i jeszcze coś wszystkie news są z gier które CDP wydaje szkoda...


ja tam lubię czytać CDP Insidera, ale rzeczywiście - gram.tv to taka jego rozszerzona wersja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować