Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2008 o 11:24, Mac Cry napisał:

W mailu trzeba wpisywac swoje dane osobowe?

Z tego co wiem to nie. Jak wygrasz to Cię poproszą o dane.

@songohanssj2
Konkurs był prosty. :P Odpowiedź to Robert Gawliński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:24, Mac Cry napisał:

Przed chwilą wysłałem maila z odpowiedzią. Może się uda :D A odcinek był niezły ;]

P.S.
W mailu trzeba wpisywac swoje dane osobowe?


Nie trzeba wpisywać w mailu danych osobowych. :-)

11:17. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:23, xbit71 napisał:

> Chciałbym zobaczyć w "klasyce" Gothic 3.
Życzenie spełnione. :P
Odpowiedź wysłałem o 11:17, szybko się z pytaniem uporałem. Żałuję jedynie, że program
zacząłem oglądać od momentu, w którym kończą się reklamy nadawane w jego połowie - czy
mógłby mi ktoś pokrótce powiedzieć, o czym mówili przed zachęcaniem ludzi do kupna różnego
rodzaju proszków do prania?


Noo, aż się zdziwiłem xD. W sumie mogliby pokazać coś więcej niż Ardeę... Ale dobre i to :D.
A w konkursie udziału nie wziąłem, bo kupiłem Gothica 3 równiutki miesiąc po premierze. W sumie fajny odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek całkiem fajny, recka Frontlines i Orange Box''a (tyle że za szybcy to oni nie są ;]). W konkursie udziału nie brałem, bo mnie gra nie interesuje, a odpowiedzi i tak nie znałem. No i zdziwiło mnie, że mówiąc o najlepszym erpeegu roku nie powiedzieli o Wiedźminie, ale o Mass Effect, czyżby i gram.tv się lekko uwolniło od CDP.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek w miarę ciekawy. Najlepszy był Frontlines. Ciekawe czemu 2 raz pokazują Orange Box. Ja właśnie przymierzałem się do kupna tego na PS3 a tu się dowiaduje że akurat wersja Orange Box na PS3 kuleje i lepiej pograć na PC lub X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:28, Lord Illidan napisał:

no wprost banalny dla tego co zamiast grać czasem coś czyta o grach licze że mi się uda
pierwszy raz startuje!


Ja także.
Ba. Pierwszy raz oglądałem Gram TV. Bo nie wiem czemu zawsze jak miało lecieć w TV4, to mi pokazywało się TEDE, i był serwis informacyjny o dolnym śląsku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:32, MTSMAFIOSO napisał:

Ja także.
Ba. Pierwszy raz oglądałem Gram TV. Bo nie wiem czemu zawsze jak miało lecieć w TV4,
to mi pokazywało się TEDE, i był serwis informacyjny o dolnym śląsku xD


Z tym TEDE to miałeś niezłego pecha a co do gram.tv ja rzadką oglądam no cóż w sobote trza porobić troche w placu a dziś padało to se mogłem pozwolić obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:36, Mac Cry napisał:

Ale jeśli wpisałem, to nic się nie stanie, nie? ;]


Nie. :)

Dnia 12.04.2008 o 11:36, Mac Cry napisał:

11:22 :/ Ile było sztuk do wygrania? Ale pewnie i tak się nie załapię...


Czterech najszybszych zazwyczaj wygrywa. Patrząc na czas wysłania innych, wysłanie po 11:17 już raczej nie daje szansy na wygraną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:36, Mac Cry napisał:

Ale jeśli wpisałem, to nic się nie stanie, nie? ;]

Nie, ja zawsze wpisuję. :P

Dnia 12.04.2008 o 11:36, Mac Cry napisał:

11:22 :/ Ile było sztuk do wygrania? Ale pewnie i tak się nie załapię...

Zwykle są 3, ale zdarzają się wyjątki. Wysłałem dość późno, jednak trzeba wziąć pod uwagę opóźnienia niektórych serwerów poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:38, Marcinos07 napisał:

Czterech najszybszych zazwyczaj wygrywa. Patrząc na czas wysłania innych, wysłanie po
11:17 już raczej nie daje szansy na wygraną :/

Lol, do d*py z takim konkursem. Więcej nie będę do nich wysyłał odpowiedzi, tylko nadzieję sobie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:40, Mac Cry napisał:

Lol, do d*py z takim konkursem. Więcej nie będę do nich wysyłał odpowiedzi, tylko nadzieję
sobie robię.


Niestety, trzeba być bardzoo szybkim. Ja odpowiadam najszybciej jak mogę, ale i tak nic nie wygrywam. :] Może teraz mi się poszczęści, bo się nawet nie zastanawiałem nad odpowiedzią. Najlepiej przed konkursem napisać wszystkie niezbędne dane (mail, tytuł gry) i zaraz po usłyszeniu pytania napisać odpowiedź.Potem tylko szczęście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek niezły. Parę recenzji, gość i konkurs. Wiedziałem o kogo chodzi tylko zapomniałem nazwisko Roberta i szybko rzuciłem się po pudełko z Gothiciem. Jeszcze jeden egzemplarz by nie zaszkodził. ;) A odpowiedź wysłałem o 11.18, trochę późno patrząc na posty w tym temacie... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo elo Wam. No dzisiejszy odcinek był super :) tylko mnie ciekawi po co dali 2 raz recke Orange Box?? :P.
Z tym że głownie pogadali więcej o Portalu :P. To jest moim zdaniem najlepszy program o grach dla tych którzy nie maja HYPERA ;) tacy jak Ja :P Pozdro dla wszystkich gramowiczów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:00, Patryk Mogilno napisał:

Moim zdaniem dobry program fajne recenzje i zapowiedzi. Fajne było spatkanie z gosciem;)

Oj, gośc był bardzo fajny :) Miło też było usłyszec (popatrzec też), gdy mówiła o tym, że w końcu zaczną spolszczac gry na PS3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:27, Mac Cry napisał:

> Moim zdaniem dobry program fajne recenzje i zapowiedzi. Fajne było spatkanie z gosciem;)

Oj, gośc był bardzo fajny :) Miło też było usłyszec (popatrzec też), gdy mówiła o tym,
że w końcu zaczną spolszczac gry na PS3 ;]

Ta informacja bardzo cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że odcinek był fajny, więc chyba dużo straciłem. Do 11 maja nie będę oglądał więc nie macie konkurencji w konkursach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować