Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace konserwacyjne

25 postów w tym temacie

Chamberlyn

Informujemy, że w dniu jutrzejszym w godzinach między 7:00 a 13:00 na naszych serwerach prowadzone będą prace konserwacyjne, w wyniku których mogą wystąpić okresowe przerwy w dostępie do strony gram.pl, forum dyskusyjnego oraz sklepu. Serdecznie przepraszamy za wszelkie ewentualne utrudnienia.

Przeczytaj cały tekst "Prace konserwacyjne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:34, Don Lizak napisał:

Akurat mam informatyki dwie.. eh..


Nic nie stracone, bo przecież tam pisze, że mogą być okresowe przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:38, pryngiel napisał:

w nocy moglibycie to zrobic :P ale rozumiem, ze chcecie pospac ;)

Tyle że sporo braci internetowej właśnie w nocy po stronach buszuje a w podanych godzinach to albo w pracy albo w szkole; także wybór pory jak najbardziej właściwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:25, Night Elf napisał:

Mam nadzieje, ze lacze sie upgraduje, bo juz mam dosc tych transferow nic sciagnac w normalnym tempie nie idzie ;\.


Nie wiem o co Ci chodzi. Ja z serwa CDP ściągam z prędkością około 100KB/s (kilobajtów, nie bitów!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:19, Bartuc napisał:

Czyżby już jutro szykowały się kolejne upgrady Forum?? :>


Nie. Jest to standardowa przerwa techniczna wykonywana cyklicznie raz na kilka tygodni w podanych w newsie godzinach. Z reguły takie przerwy są całkowicie niezauważalne, jednak w tym wypadku przy okazji przeglądu sprawdzane będzie zasilanie jednego z naszych serwerów, co może wiązać się z chwilowymi przerwami w działaniu w/w usług. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszam w imieniu wszystkich pracowników gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:11, SirMike napisał:

Wybaczamy ale musi byc jakies zadoscuczynienie :)
Proponuje gre za zlotowke :P


Zgadzam sie z przedmowca i dolaczam sie do prosby (w ramach rekompensaty rzecz jasna :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myśle, że chcą zaktualizować plan wydawniczy może nareszcie dadzą te Settlersy Legendy tak nawet dalej w 2006 roku ale dajcie będzie mi bardzo miło :-)
Co do strony to conieco ja wiem sam robiłem o Kolagenie kupa roboty a efekt jest dobry :-)
Zycze wszystkiego z górki i z wiatrem w przemeblowaniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj... :( Czyli trzeba wstać pół do siódmej. O 13.40 wyjeżdżam na weekend do Wrocławia, czyli forum sobi poczytam dopiero w niedzielę wieczorem. Nie piszcie za dużo przez ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:27, kamilimaciek1 napisał:

A myśle, że chcą zaktualizować plan wydawniczy może nareszcie dadzą te Settlersy Legendy tak nawet dalej w 2006 roku ale
dajcie będzie mi bardzo miło :-)
Co do strony to conieco ja wiem sam robiłem o Kolagenie kupa roboty a efekt jest dobry
:-)
Zycze wszystkiego z górki i z wiatrem w przemeblowaniu :-D


Stoi napisane: prace konserwacyjne. Aktualizacje planu wydawniczego to trwające chwilę dodanie paru wpisów do bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda ;) Bo już się doczekać niemogę awatarków wizytówek i/lub innych nowości na forum :))

-> Do wszystkich pozostałych użytkowników:

A Wy co tacy pazerni jesteście i od razu wołacie jakiejś rekompensaty?? :P To tak jakbyście wołali wannę z jaccuzi od wodociągów za przerwę w dostawie wody, albo nowego telewizora za złotówkę jak Wam kablówkę na troszkę odetną :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:37, kamilimaciek1 napisał:

Może tak przy okazji niech wyremontują plan wydawniczy i reszte też do planu by się sprzydało więcej fajnych gier dodać
:-)


No i jeszcze taniej (za 1 zł najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować