Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Konsole vs komputery

210 postów w tym temacie

Co jest Lepsze konsola czy komp. Na czym jest lepiej grac co kttórzy gracze mają lepiej a którzy gorzej.
Piszcie swoje uwagi i spostrzeżenia na 9ten temat.
(mam nadzieje że podobnego wątku niema szukalem nie znalazlem wiec pewnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że komputer jest lepszy. Można go rozbudowywać kiedy jakaś gra słabo chodzi. W konsoli się nie da np.wymienić karty graficznej, procesora. Gry na PC są też tańsze (od 20zł). Na PS gry kosztują przeważnie ponad 100zł. I na komputerze można nie tylko grać ale i oglądac filmy, posłuchac muzyki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konsoli nie musisz nic wymieiac, poniewaz wszystkie gry od poczatku do konca "zycia" konsoli beda zawsze chodzily super plynnie. I to jest piekne. Raz na 5 lat kupujesz konsole i nie martwisz sie, ze sa nowe gry, ktore super wygladaja, ale nie u Ciebie. Wszystko chodzi plynnie i bez problemow.

Jezeli grasz na konsoli, to w kompa nie musisz duzo inwestowac, bo wystarczy jakas podstawowa konfiguracja do Worda/Internetu/Muzyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:07, TYHE napisał:

> (mam nadzieje że podobnego wątku niema szukalem nie znalazlem wiec pewnie nie ma
nie wiem, jakie słowa wpisywałeś....,
ale wątek Komputer czy konsola? http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=750&u=38 istnieje....


O kurcze wpisałem konsola vs koputer i na odwrót oraz konsola albo komp itp ale o słówku cz nie pomyslałem.
Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:38, Koleś napisał:

W konsoli nie musisz nic wymieiac, poniewaz wszystkie gry od poczatku do konca "zycia" konsoli beda zawsze chodzily super
plynnie. I to jest piekne. Raz na 5 lat kupujesz konsole i nie martwisz sie, ze sa nowe gry, ktore super wygladaja, ale
nie u Ciebie. Wszystko chodzi plynnie i bez problemow.

Jezeli grasz na konsoli, to w kompa nie musisz duzo inwestowac,
bo wystarczy jakas podstawowa konfiguracja do Worda/Internetu/Muzyki itp.


Ale musisz kupować memory cards i giery drogie jak qulera . wszystko ma swoje ciemne i jasne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze tak, gry sa drozsze. Ale w mojej kalkulacji zakup konsoli + sredniego kompa kilka lat temu okazal sie tanszy niz regularne upgradowanie kompa. Kazdy ma swoje kalkulacje i nikogo nie chce przekonywac do swojej, bo ten temat byl przerabiany milion razy i nigdy wszyscy nie zgodzili sie na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRY NA KONSOLE TO W 60% MORDOBICIA, 20% SAMOCHODÓWKI A RESZTA TO SONIC DLA DZIECI KONSOLE TO NIE DLA MNIE. GRY OFEROWANE NA TĄ PLATFORMĘ W 100% MNIE NIE INTERESUJĄ. KOŃCZĄC KOMPUTER OFERUJE ZNACZNIE LEPSZE MOŻLIWOŚCI NIŻ KONSOLA.Z MOJEJ STONY DODAM TYLKO ŻE GRAM GŁÓWNIE W RTSy i RPGi ,KTÓRYCH TO GATUNKÓW NIE UŚWIADCZYSZ NA KONSOLI, NO MOŻE POZA RPG, ALE RÓŻNICE POMIĘDZY CRPG A KONSOLOWYM RPG SĄ OGROMNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz podobnych wątqw przed utworzeniem to nie pisz całej frazy a nawet nie wpisuj końcówki (konsola/konsole na konsol) i trzeba było zrobić tak wpisać "konsol" lub "komputer" i od tego zacząć poszukiwania. W temacie nie mam nic do powiedzenia poza tym że komp jest lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOŃCZĄC KOMPUTER OFERUJE

Dnia 28.12.2005 o 14:07, cossack napisał:

ZNACZNIE LEPSZE MOŻLIWOŚCI NIŻ KONSOLA.Z MOJEJ STONY DODAM TYLKO ŻE GRAM GŁÓWNIE W RTSy i RPGi
,KTÓRYCH TO GATUNKÓW NIE UŚWIADCZYSZ NA KONSOLI, NO MOŻE POZA RPG, ALE RÓŻNICE POMIĘDZY CRPG
A KONSOLOWYM RPG SĄ OGROMNE.


Na konsolach jest mnóstwo RTS, tylko o nich nie słyszałeś, a co do RPG to są przedstawiciele obu gatunków, np. Elder Scrols, KOTOR itp. Final Fantasy,
Proponowałbym sie nie wypowiadac na jakis temat bez jego uprzedniego zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:07, cossack napisał:

GRY NA KONSOLE TO W 60% MORDOBICIA, 20% SAMOCHODÓWKI A RESZTA TO SONIC DLA DZIECI KONSOLE TO
NIE DLA MNIE. GRY OFEROWANE NA TĄ PLATFORMĘ W 100% MNIE NIE INTERESUJĄ. KOŃCZĄC KOMPUTER OFERUJE
ZNACZNIE LEPSZE MOŻLIWOŚCI NIŻ KONSOLA.Z MOJEJ STONY DODAM TYLKO ŻE GRAM GŁÓWNIE W RTSy i RPGi
,KTÓRYCH TO GATUNKÓW NIE UŚWIADCZYSZ NA KONSOLI, NO MOŻE POZA RPG, ALE RÓŻNICE POMIĘDZY CRPG
A KONSOLOWYM RPG SĄ OGROMNE.


proszę cię oszczędź takich prowokacyjnych postów - próbujesz wywołać kolejną durną przepychankę. Tyle tylko że brzmisz równie sensownie co człowiek walący stereotypu że gry komputerowe to rozrywka dla głupoli którzy nie radzą sobie w życiu i nie mają znajomych.

ps: a na przyszłość to wyłącz caps locka. Choć pewnie niepotrzebnie to piszę - tak nie zrozumiesz o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie komputer jest o wiele bardziej funkcjonalny no wiecie net, programy itp. natomiast trzeba go ciągle ulepszać i ulepszać za to konsole zapłacisz raz i starczy ci na kilka lat, ale tutaj same gierki i to w dosyc wygurowanej cenie, sam posiadam komputer, ale w połowie przyszłego roku zamierzam kupić konsole moze nekst głena albo poczciwego PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się poważnie zastanawiam nad kupnem Xbox''a 360. Jak będzie już w Polsce to kupię, bo już nie opłaca mi się kompa upgradować, a konsola będzie "raz a dobrze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:06, KannX napisał:

Ja się poważnie zastanawiam nad kupnem Xbox''a 360. Jak będzie już w Polsce to kupię, bo już
nie opłaca mi się kompa upgradować, a konsola będzie "raz a dobrze" :)


Tak tylko szkoda za w polsce przewiduja sprzedaz tanszej wersji. Nie wiem jak reszta ale ja jakbym mial kupowac xbox''a 360 to juz ta lepsza wersje bym wybral a nie podstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:23, Eseis napisał:

Tak tylko szkoda za w polsce przewiduja sprzedaz tanszej wersji. Nie wiem jak reszta ale ja
jakbym mial kupowac xbox''a 360 to juz ta lepsza wersje bym wybral a nie podstawke.


Jestem dobrej myśli, może wersja Premium też będzie w przedaży w Polsce. A jak nie, to do ciotki do Niemiec pojadę i kupię Premium przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupie pytanie no wiadomo że komp, a spytacie się dlaczego bo:
- ładniejsza grafika,
- możliwość gry w morfiki i w strategie,
- większa liczba dostępnych gier (w dodatku po co są emulatory???..to wiadomo),
- zauważyłem, że na konsole wychodzą kiczowate gierki, aż do przesady kolorowe,
- na kompie mogę pisać, tworzyć grafikę, np.(obrabiać zdjęcia i fotomontaże co lubię robić njabardziej prócz grania), itd.
- mogę grać przez internet, co w konsolach jest niemożliwe,
- i jeszcze wiele innych funcji jakie można wymyślić, ale nie chcę mi się już ich wymieniać,

A tak między nami forumowicze to na konsolach siedzą dziecaiaki, non stop je widzę w Empiku w sektorze "gry na Sony Playstation."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować