Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla fanów Heroes V!

98 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 00:23, Dark Demon napisał:

Ja tak przy okazji... CZy gdzieś kiedyś będzie można nabyć takie koszulki??

Nie, te koszulki jak pisze na stronie są naprawdę unikatowe i z tego co wiem są to ostatnie egzemplarze. Nigdy nie można ich było kupić, były do wygrania tylko okazyjnie w jakichś konkursach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktos powiedziec jak sie w edytorze map obraca przedmioty ?? i zeby było do tematu to fajnie te koszulki wyglądają. Szkoda ze nie mozna dostac ich w sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:03, Gryczka napisał:

Mógłby ktos powiedziec jak sie w edytorze map obraca przedmioty ??


W menu i na pasku narzędzi jest opcja Rotate object.
Można to zrobić również klawiszem R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie za duzo tych konkursow ^^? Swoja droga duzy plus dla gram.pl za to, jest w czym brac udzial ! Promocje tez sa fajne zwiazku z Waszymi urodzinami, oby tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:41, Borolek napisał:

JA wygrałem w konkursie limitowaną edycje ,ale mapy nie było w środku,to była edycja z tą szkatułką.


Bo mapy nie było w szkatułce, lecz na dnie pudełka, w którym była ta szkatułka, z oczywistych względów - mapa złożona nawet dwukrotnie się do niej nie mieściła;) Jeśli pudełka jeszcze nie wyrzuciłeś, to przeglądnij je. A nuż coś znajdziesz, kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daimon_Frey: Jak dobrze, że będę obcykany z edytorem. Tłumaczenie instrukcji bardzo mi się w tym przypadku przyda.
Poddajcie się, nie macie szans ;P

Tak jasne ja, już mapkę zrobiłem i to super mapkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 17:23, Borolek napisał:

Nie było mapy a to wygrałem już w lipcu.


A powinna być, nawet w lipcu. Przecież mapa jest normalnym składnikiem edycji kolekcjonerskiej i musiała się w niej zawierać. Zresztą zobacz w tym poście -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=1 czwarty punkt. A tak w ogóle, to już kilka osób zgłaszało na tym forum brak mapy, a gdy się dowiedzieli że była schowana pod dnem pudełka które już zdążyli wyrzucić, wyrywali sobie włosy z głowy;) Zresztą nie ma się czemu dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe kiedy wypuszczą ten dodatek do HOMMV z krasnoludami...chyba niedługo, bo ktoś wziął się znowu za stronkę HOMMV. Prawdę mówiąc jestem rozczarowany... jak tylko dostateczna ilość ludzi kupiła grę to strona została olana..heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować