Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 12:56, Kaucz napisał:

> > W sieci pojawiła się aktualizacja softwaru 3.41, właśnie pobieram :)

> Nie dodaje niczego ciekawego. Czytałem w nocy na europejskim blogu. Sony!? Gdzie
są jakieś
> konkretne aktualziacje?
Ja czekam na niezależny czat głosowy, zapowiedzieli, ciekawe kiedy go nam oferują.

Zapowiedzieli? Oficjalnie chyba nie. Było coś w stylu ''wiemy, że Wam na tym zależy, pacujemy nad tym...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Final Fantasy XIII ukończone. Tak jak wielkie premiery tego roku traciły w moich oczach po zapoznaniu się, to ostatni FF zyskał na końcu. Świetna pozycja, rozwijająca się do samego końca, z klasycznie zawiłą, ale wciągającą opowieścią. Oczywiście sposób narracji oraz prowadzenia akcji w pierwszej liniowej części, mógłby być lepszy, ale nie rzutuje to bardzo na całokształt.

No i zakończenie, dość dwuznaczne, z jednej strony spodziewane, ale z drugiej zaskakujące. No i się na nim poryczałem, zupełnie jak przy FFX, ja stary chłop 22 lata :P Dobrze, że chociaż muzyka tak nie poruszała, dzięki czemu nie popadłem w zupełną rozpacz ;)
Teraz zabieram się na platynę. Mam nadzieję, że obejdzie się bez frustracji jak podczas maksowania wspomnianej dziesiątki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,otóż jak zmienic avatara na ps3? Wiem ze mozna sobie sciagnac z psN,ale czy istnieje mozliwosc sciagniecia avatarka na pen drive i wrzucenia tak jak zdjecia na ps3,a nastepnie ustawienia go sobie? I chodzi mi o tego avatara ktory widza znajomi,nie o obrazek uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiem ze mozna sobie sciagnac z psN,
Zgadza się
>ale czy istnieje mozliwosc sciagniecia avatarka na pen drive i wrzucenia tak jak zdjecia na ps3,a

Dnia 28.07.2010 o 11:54, DuduTutu napisał:

nastepnie ustawienia go sobie? I chodzi mi o tego avatara ktory widza znajomi,nie o obrazek
uzytkownika.

Nie. Sony chce się w ten sposób uchronić przed nieodpowiednimi avkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co.
Chyba są, ale nie jestem pewien. Wpisz w wyszukiwaniu "avatar free"
Jak nie ma na polskim PSS, to zobacz na amerykańskim.
Jak są płatne, to i tak niedrogo, bo 1 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 12:03, DuduTutu napisał:

A nie orientujesz sie może czy są gdzieś na psN darmowe avatarki?


Jest masa darmowych avków. W XMB (głównym menu) wejdź w zakładkę PSN -> Zarządzanie kontami -> Account Information -> Avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:22, Harrolfo napisał:

Ale koledze chyba chodziło o darmowe na PSN


No... napisałem przecież o darmowych avkach w PSN. :P

Aaa, to Wam chodzi o PSS, a nie PSN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 12:39, Chaotizz napisał:

3 YLOD - jestem rekordzistą.

I jeszcze konsola się trzymała? Wielki szacun :D.
BTW jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 12:59, Renzov napisał:

> 3 YLOD - jestem rekordzistą.
I jeszcze konsola się trzymała? Wielki szacun :D.
BTW jaki model?

40gb.


Chyba ją sprzedam, bo szkoda już kasy w nią pchać... 300 zł za naprawę. A dwa razy już była naprawiana. Raz gratis, bo się po miesiącu zepsuła. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:30, Chaotizz napisał:

Chyba ją sprzedam, bo szkoda już kasy w nią pchać... 300 zł za naprawę. A dwa razy już
była naprawiana. Raz gratis, bo się po miesiącu zepsuła. ;d

Jednak 40GB to padaka, do tego tak ciepło, więc pada. Kup wersje 80GB tanio chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:49, Kaucz napisał:

> Chyba ją sprzedam, bo szkoda już kasy w nią pchać... 300 zł za naprawę. A dwa razy
już
> była naprawiana. Raz gratis, bo się po miesiącu zepsuła. ;d
Jednak 40GB to padaka, do tego tak ciepło, więc pada. Kup wersje 80GB tanio chodzi.

Prawdopodobnie jak już mam coś robić z Ps3, to kupię w okolicach Bożego Narodzenia Slima i tyle. Te pół roku wytrzymam, zwłaszcza, że szkoła będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie - posiada ktoś może "kierownicę kompaktową SONY"? Godne jest to uwagi, czy jak już mam kupować kierownicę, to zainwestować w coś lepszego (i ewentualnie moglibyście coś polecić w granicach 300 zlotych?). Byłbym wdzięczny:) Nakręciłem się trochę na Gran Turismo 5 i F1 2010, niespełnione marzenia z dzieciństwa będę mógł troszkę zaspokoić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:05, tylor2 napisał:

Mam pytanie. Co bardziej polecacie: Bad Company 2, czy Modern Warfare2? Ile osób gra
w jedno, a ile w drugie?

Z góry dzienks za odpowiedź.

W jedno i drugie gra bardzo dużo. W MW2 jednak ciut więcej. W tym pojedunku nie będzie to jednak argument za jednym z tytułów.
Obie gry są fajne, ale każda jest mimo wszystko inna. Sprawdź co bardziej Ci pasuję i podejmij męską decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować