Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 16:59, nightfaler napisał:

P.S. Dziewięć stówek za slima 250gb stan(trzymając się tego co piszą) bdb warto ?

IMO nie warto... Dołożysz stówkę lub dwie i masz nówkę ze sklepu z jakąś dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:30, woko27 napisał:

IMO nie warto... Dołożysz stówkę lub dwie i masz nówkę ze sklepu z jakąś dobrą grą.

Proszę znajdź mi taką "okazje" to będę skłonny uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:01, nightfaler napisał:

> IMO nie warto... Dołożysz stówkę lub dwie i masz nówkę ze sklepu z jakąś dobrą
grą.
Proszę znajdź mi taką "okazje" to będę skłonny uwierzyć.


No dobra... 3 stówki:

http://www.gram.pl/sk8_9A7rH,2_Konsola_PlayStation_3_Slim_250_GB_Killzone_2.html
http://www.gram.pl/sk6_9AfjH,5_Konsola_PlayStation_3_Slim_250_GB_Wolfenstein.html
http://www.electromarket.pl/a-C4201922_68,1.html
http://www.3kropki.pl/p/9/8/sony_playstation_3_slim_250_gb_1_pad_dualshock_3.php
http://www.morele.net/sony-playstation-3-250gb-slim-266858/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupio zabrzmi, ale o co chodzi z tą funkcją Life with Playstation, jak pobiorę tą aplikacje to będę udostępniał moc swojego ps3 dla tego projektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:41, I_dont_know napisał:

Może to głupio zabrzmi, ale o co chodzi z tą funkcją Life with Playstation, jak pobiorę
tą aplikacje to będę udostępniał moc swojego ps3 dla tego projektu?

Dzięki temu czegoś możesz oglądać na wirtualnym globie jaka jest pogoda.
I można oglądać obraz kamery w 60 miastach chyba.

http://www.gram.pl/news_8gzqH,22_Life_with_PlayStation_juz_jest.html

W sumie się muszę przyznać że nie obczaiłem tego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:01, nightfaler napisał:

Proszę znajdź mi taką "okazje" to będę skłonny uwierzyć.

Za 1250 zł w ten weekend w Media Markt jest PS3 slim 250 GB z Little Big Planet i Eye Pet (razem z kamerką Eye Toy potrzebną do PS Move) - to jest okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:41, I_dont_know napisał:

Może to głupio zabrzmi, ale o co chodzi z tą funkcją Life with Playstation, jak pobiorę
tą aplikacje to będę udostępniał moc swojego ps3 dla tego projektu?

Kolego Slappy, warto by było jednak obczaić, jeżeli chce się odpowiadać komuś na pytania, a nie nabijać posty. Do tego Ty już masz WT ;P Life with PlayStation to nieco więcej niż oglądanie pogody.

Dobra, odpowiedź na pytanie I_dont_know - tak, właśnie tak - udostępnisz moc swojego Chlebaka dla projektu. By jednak Twoja pomoc była odczuwalna i przeliczalna, musisz ukończyć co najmniej jedną WU (working unit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:31, Slappy napisał:

W sumie się muszę przyznać że nie obczaiłem tego nigdy.

Ja tak samo, niby ciekawa opcja, ale jej nie sprawdziłem jeszcze. Chyba pora to zrobić.

Siriondel - to może ty opisz co to Life with Playstation, bo nie wiem czy warto się tym interesować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty, Kauczu, wskocz szybkim krokiem na Wiki, albo - ściągnij klienta na konsolę i zobacz ;)

Life with Playstation, to multimedialna aplikacja, w której poruszamy się po wirtualnej kuli ziemskiej i obserwujemy ją pod kątem jednego z czterech kanałów (który właśnie sobie wybierzemy). Po prostu.
- kanał LIVE, to kanał pokazujący pogodę i czas, a także wiadomości i obrazy z różnych miejsc dostarczane dzięki earthTV.
- kanał World Heritage, to cóż - nazwa chyba tłumaczy wszystko. Przedstawia miejsca o szczególnym znaczeniu (kulturowym, geograficznym) wybrane przez UNESCO, miejsca oznaczone jako światowe dziedzictwo, kierują do odpowiednich haseł Wikipedii.
- United Village to kanał trochę dokumentalny, przedstawiający historie, wywiady, zdjęcia i opowieści ze świata, celujący w pokazywanie krajów rozwijających się.
- no i Folding@Home, czyli projekt naukowy wykorzystujący obliczenia rozproszone (ogólnie - stworzenie z wielu jednostek na całym świecie superkomputera i wykorzystanie ich mocy w jakimś wspólnym celu) do symulowania dynamiki molekularnej i procesu zwijania białka - wszystko dla dobra nauki, by móc lepiej poznać te zjawiska, co pomoże w walce z chorobami pojawiającymi się, gdy przebiegają one nieprawidłowo. Wybierając kanał, podłączamy naszą PS3 do projektu. Jedna WU, której wykonanie sprawi, że na coś się przydaliśmy, trwa 8 godzin. Cóż, nie jest to czas, na który gracz może sobie pozwolić, ale raz na jakiś czas można zostawić włączony sprzęt na noc.

Tak w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co się stało z polonizacjami gier na pleja? Gry z końca 2009 i pocz. 2010 mają wersję polską (heavy rain, uncharted, god of war itd.). Czy obecne gry (mające premierę w najbliższym czasie) też będą miały lokalizację, chociaż kinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 18:07, tylor2 napisał:

Mam pytanie: Co się stało z polonizacjami gier na pleja? Gry z końca 2009 i pocz. 2010
mają wersję polską (heavy rain, uncharted, god of war itd.). Czy obecne gry (mające premierę
w najbliższym czasie) też będą miały lokalizację, chociaż kinową?

Wszystkie gry tworzone przez wewnętrzne studia SONY będą miały pełną polską wersję językową w ramach akcji lokalizacje 2.0 (przynajmniej taki jest plan...:) ). Jeśli zaś chodzi o pozostałe gry (tworzone przez inne firmy, niż SONY) to już zależy od wydawcy. Ale większość nowych gier ma przynajmniej lokalizację kinową, więc nie ma co się martwić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ukryte trofea(tak jak w przypadku osiągnięć z xbox''a) odblokują się same wraz z postępami w głównego wątku fabularnego? Bez żadnych dodatkowych czynności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:17, I_dont_know napisał:

Czy ukryte trofea(tak jak w przypadku osiągnięć z xbox''a) odblokują się same wraz z
postępami w głównego wątku fabularnego? Bez żadnych dodatkowych czynności?

Owszem, jeżeli te trofea odblokowują się faktycznie przez postępy w fabule. W niektórych grach nawet niektóre ukryte trofea wymagają dodatkowych czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:44, Woo-Cash napisał:

Chciałbym podłączyć konsolkę do monitora( 19 cali lcd, dvi). Czy obraz po przejściówce
DVI-HDMI będzie dobrej jakości?

Nie wiem czy ta informacja tobie się przyda, ale ja kiedyś robiłem tak w przypadku xbox''a i sygnał był dobrej jakości :).
Oczywiście radzę poczekać aż ktoś powie jak to jest z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować