Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2010 o 10:52, Harrolfo napisał:

Czy Move zamówiony na Amazonie z UK będzie działał z polskim PS3?

Dziwne pytanie. Nie ma czegoś takiego, jak polskie PS3. PS3 to PS3, a Move to Move. To przecież oczywiste, że będzie działał normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to, czy np. urządzenia peryferyjne z jednego państwa działają tylko w tym państwie, czy nie? :)

W każdym razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że dosyć ważne info:

Dzisiaj o 9 ludzie z PS+ dostaną możliwość pobrania tematu z Killzone 3. Pierwsze 10k osób, które to zrobią, dostanie się do bety. Że też akurat nie będzie mnie w domu :/

EDIT: I chyba jeszcze lepsza - wszystkie dodatki do Fallouta 3 za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 13:45, Magwisienka napisał:

Zdaje się, że dosyć ważne info:

I dosyć stare (tzn z wczoraj) :).

Dnia 13.10.2010 o 13:45, Magwisienka napisał:

Dzisiaj o 9 ludzie z PS+ dostaną możliwość pobrania tematu z Killzone 3. Pierwsze 10k
osób, które to zrobią, dostanie się do bety. Że też akurat nie będzie mnie w domu :/

A ja będę ;). Mam nadzieję, że się załapię na betę Killzone''a 3. Chciałbym zobaczyć jak to wszystko wygląda "w praniu". Mimo, że fanem K3 nie jestem.

Dnia 13.10.2010 o 13:45, Magwisienka napisał:

EDIT: I chyba jeszcze lepsza - wszystkie dodatki do Fallouta 3 za darmo :D

Zapomniałaś o drobnym (ale jednak dość oczywistym) fakcie: dodatki nie działają z polską wersją gry. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 14:26, Magwisienka napisał:

Współczuję, ale nieszczególnie mnie to interesuje - mam angielską wersję :P


To fajnie, ale ja nie mam ps3, więc nie masz po co współczuć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, im dłużej mam PS3 tym bardziej mi sie podoba. Kupiłem sobie teraz Uncharted 2 i Killzone 2. Uncharted właśnie przechodzę trzeci raz, Killzona jeszcze męczę, bo zawiesiłem sie na momencie w którym w tej całej Akademii muszę walczyć z tym latającym syfem. Grafika mi oczy gwałci, nie wiedziałem że gry już tak wyglądają, Uncharted to jest miazga, etap w Nepalu to mistrzostwo, ucieczka przed helikopterem, walący sie budynek, jak jakiś dobry film.

Nawet różne ''minigierki'' na PS3 są zajebiste, ściągnąłem dzisiaj dema Flowera i Trash Panic, kurcze, to pierwsze to gra dla tych lubiących zajarać, na 100%, kto inny siedziałby przed telewizorem, wpatrzony jak w obrazek, i machał ręką żeby zbierać płatki kwiatków? ;D

A Trash Panic też dobre, taki tetris dla śmieciarzy, po wypłacie będę sobie musiał i to i to kupić, bo naprawdę wciąga.
Nie żałuje ani złotówki która wydałem na PS3 i gry. X360 może pucować buty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 14:25, Harrolfo napisał:

Jeżeli stan jest dobry, nigdy nie było YLOD-a, to śmiało bierz i konsolę, i pada :)


Ta konsola ma z 2 miechy ;D kasy mu potrzeba. Mam taką samą,lecz nawet jakbym kupił to sprzedałbym z zyskiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci, że bardzo dobra cena. Dla kupującego ;)

@NuGGetos
Zobacz sobie God of War III - tam dopiero jest grafa!
Możesz też sprawdzić Batmana - fajnie steruje się lotem wychylając pada.
Heavy Rain też spoko, polecam (ale pod warunkiem, że będziesz chciał później wymienić, bo dla mnie to gra jak dobry kryminał - na raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2010 o 18:31, Harrolfo napisał:

Zobacz sobie God of War III - tam dopiero jest grafa!

Właśnie sie nad tym zastanawiam, ale chyba zaczekam aż stanieje, bo przy takim tempie i cenach gier będę wydawał na to całą wypłatę. Zobaczę, może w przyszłym miesiącu.

Dnia 13.10.2010 o 18:31, Harrolfo napisał:

Możesz też sprawdzić Batmana - fajnie steruje się lotem wychylając pada.

Skończyłem na kompie dwa razy, nudziłoby mi sie to samo na konsoli.

Dnia 13.10.2010 o 18:31, Harrolfo napisał:

Heavy Rain też spoko, polecam (ale pod warunkiem, że będziesz chciał później wymienić,
bo dla mnie to gra jak dobry kryminał - na raz).

Nad tym też myślałem, ale cena mnie na razie straszy. Grałem w demko i wciąga jak cholera, nie powiem, ale też zaczekam aż stanieje albo będzie w platinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:31, Harrolfo napisał:

@NuGGetos
Zobacz sobie God of War III - tam dopiero jest grafa!

Ja i tak uważam, że Uncharted 2 ma lepszą grafikę, ale są gusta i guściki. Chociaż trzeba przyznać- GoW III to bardzo ładna i przede wszystkim efektowna gra. Ogólnie grafika daje radę i stoi na wysokim poziomie (opad szczęki w pewnych momentach również gwarantowany).

Dnia 13.10.2010 o 18:31, Harrolfo napisał:

Możesz też sprawdzić Batmana - fajnie steruje się lotem wychylając pada.

To pozostawię bez komentarza :P.

Dnia 13.10.2010 o 18:31, Harrolfo napisał:

Heavy Rain też spoko, polecam (ale pod warunkiem, że będziesz chciał później wymienić,
bo dla mnie to gra jak dobry kryminał - na raz).

Nie powiedziałbym. Ja przeszedłem HR 4 razy, żeby poznać wszystkie (przynajmniej większość) zakończenia, oraz odkryć wszystkie "smaczki" i nie nudziło mi się. Ale masz rację- za drugim razem to nie jest już to samo co za pierwszym. Zwłaszcza gdy wiemy kto jest

Spoiler

zabójcą z origami

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować