Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2011 o 16:36, MasterOfBlaster napisał:

> Edit: za pink floydowego gramsajta masz u mnie plusa : D
OT
Mam trochę bzika na punkcie ich muzyki ;) (ubóstwiam The Wall oraz WYWH)
EOT


Ja akurat wolę czasy Syda :P A moimi ulubionymi albumami są w kolejności: animals i dark side of the moon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 16:36, MasterOfBlaster napisał:

> Edit: za pink floydowego gramsajta masz u mnie plusa : D
OT
Mam trochę bzika na punkcie ich muzyki ;) (ubóstwiam The Wall oraz WYWH)
EOT


Hah, widzę, że mamy podobny gust. ;) Ja też najbardziej lubię the wall i wish you were here. W dark side of the moon nie widzę niczego specjalnego w przeciwieństwie do wielu osób (chociaż i tak nie jest zły, ale gorszy niż w/w).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 15:09, MastAlol napisał:

No chyba nie do końca przeczytaliście o co mi chodzi :) albo źle to napisałem.
"chodzi o to czy te kody są jednorazowe i po jednokrotnym wpisaniu się wyczerpują"

Więc jeśli ten koleś już u siebie ściągnął, to czy ja już je trace. Bo tak samo jest
Mass Effect2, tam kody się wyczerpują po wpisaniu i są jednorazowe.


jak najbardziej jednorazowe :) To jest sposób EA na walkę z rynkiem wtórnym. Kup nową - na allegro kosztuje około 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2011 o 19:50, woko27 napisał:

Hah, widzę, że mamy podobny gust. ;) Ja też najbardziej lubię the wall i wish you were
here. W dark side of the moon nie widzę niczego specjalnego w przeciwieństwie do wielu
osób (chociaż i tak nie jest zły, ale gorszy niż w/w).

Ostatnio dorwałem Division Bell. Bardzo udany album jedynie do czego mogę się przyczepić to Cluster One które jest IMO trochę za krótkie, ale za to High Hopes pięknie wieńczy płytę oraz działalność PF.

P.S Koniec offtopu panowie bo nas na taczkach wywiozą za tych Floydów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 14:31, MrGregorA napisał:

Przymierza się ktoś do zakupu trylogii Splinter Cell? Szukam kogoś, kto chce przejść
coopy na ekspercie.


Kiedy jest dokładnie premiera i jaka będzie cena wersji pudełkowej? Może bym się skusił, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 14:39, MastAlol napisał:

> Przymierza się ktoś do zakupu trylogii Splinter Cell? Szukam kogoś, kto chce przejść

> coopy na ekspercie.

Kiedy jest dokładnie premiera i jaka będzie cena wersji pudełkowej? Może bym się skusił,
czemu nie.


I tu jest problem. Na brytyjskim amazonie widnieje data 1 kwietnia. Na amerykańskim - 6 czerwca (chyba). Warto dodać, że na amerykańskim składane są jeszcze pre-ordery na prince of persia trilogy (data premiery wyznaczona na 17 kwietnia). Jak wiadomo pop trilogy u nas ukazal sie juz dawno. Nie wiem, czy blad czy rzeczywiscie w roznych regionach pakiety ukaza sie w inne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy jeśli nie oczekiwałem premiery Gran Turismo 5, nie grałem w 1, mam zamiar grać na padzie, to warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 21:23, Oloninho napisał:

Ehh... Widzę, że zupełnie wsiąknąłeś w PS3. Już wcale nie pojawiasz się na XBL ; d Masz
zamiar wrócić? ;d


Kup sobie PS3 i parę ekskluziwów na niego, to zrozumiesz ;D Szczególnie Demon''s Souls ;D A tak serio - oczywiście, że wracam ;D I to w ten weekend - mam zamiar pograć w GoW2 po necie. Więc kupuj dodatki to pogramy razem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:14, Oloninho napisał:

Ok, postaram się (kupić, bo będę na pewno ; d). A co do Demon''s Souls to bardzo chętnie
bym pograł ; p

Jakbyś mieszkał w Gliwicach, to bym Ci pożyczył pleja razem z grą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 21:16, Piotrek_K napisał:

No to zavvi mi (jutro pewnie) wysyla jeszcze raz Demon''s Souls. Moze tym razem dojdzie
:D


ile straciles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 21:20, MrGregorA napisał:

> No to zavvi mi (jutro pewnie) wysyla jeszcze raz Demon''s Souls. Moze tym razem
dojdzie
> :D

ile straciles?


Nic nie stracił, bo jak paczka nie dojdzie, to nie biorą kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować