Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Finał prac konserwacyjnych mamy zobaczyć 31 maja, na ten dzień też szykowana jest kilkugodzinna przerwa w działaniu PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy LBP sprzedawane na PSS jest po polsku czy po angielsku? Wiadomo, że na polski została przetłumaczona edycja goty. Może ktoś kupował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy gdzieś w sieci jest jakaś super lista PSN ID? Gdzieś na jakiejś stronie Sony, jakieś forum, jakieś profile czy coś? Chodzi mi o to, że chciałbym skontaktować się z kimś do kogo jedyny mój kontakt to jego PSN ID - ale owa osoba nie zalogowała się od czasu przywrócenia działania PSN.
Są jakieś możliwości czy pozostaje czekanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 15:10, Siriondel napisał:

Są jakieś możliwości czy pozostaje czekanie? :P

tak, ściągnij sobie te niedawno wykradzione bazy danych tam oprócz psn id, maila będzie jeszcze hasło i numery kart kredytowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 16:53, tylor2 napisał:

Na kiedy jest planowane pełne przywrócenie PSN? I czy/co już działa?

W środę rzekomo ma być PS Store przywrócony. Tak to cała reszta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem dzisiaj Ps3, podłączyłem do TV - Panasonic Viera TX-32LX80P kablem HDMI, wybrałem rozdzielczość 1080i i mam problem: ekran podzielił się na 2 inne, na ekranie są 2 migające pasy. Próbowałem wszystkie rozdzielczości i nic, wie ktoś jak to naprawić ? Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pomoże wyłączenie konsoli i przytrzymanie przycisku włączającego ją na PS3 na około 4 sekundy (do kilku piknięć)? Zresetuje to ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 18:45, Makar13 napisał:

Witam, zakupiłem dzisiaj Ps3, podłączyłem do TV - Panasonic Viera TX-32LX80P kablem HDMI,
wybrałem rozdzielczość 1080i i mam problem: ekran podzielił się na 2 inne, na ekranie
są 2 migające pasy. Próbowałem wszystkie rozdzielczości i nic, wie ktoś jak to naprawić
? Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

http://www.megamedia.pl/telewizor-lcd-panasonic-tx-32lx80p.php

Jeśli dane nie są fałszywe, to dzieje się tak gdyż twój TV nie obsługuje rozdzielczości Full HD(1080p). Przełącz na 720p i powinno być git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 20:21, Marekvader napisał:

> Witam, zakupiłem dzisiaj Ps3, podłączyłem do TV - Panasonic Viera TX-32LX80P kablem
HDMI,
> wybrałem rozdzielczość 1080i i mam problem: ekran podzielił się na 2 inne, na ekranie

> są 2 migające pasy. Próbowałem wszystkie rozdzielczości i nic, wie ktoś jak to naprawić

> ? Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
>
http://www.megamedia.pl/telewizor-lcd-panasonic-tx-32lx80p.php

Jeśli dane nie są fałszywe, to dzieje się tak gdyż twój TV nie obsługuje rozdzielczości
Full HD(1080p). Przełącz na 720p i powinno być git.



Potwierdzam. Nie ma co grzebać w ustawieniach PS3 po podłączeniu do telewizora. Swoją PS3 podłączałem do różnych telewizorów - zawsze sama ustawia najwyższą możliwą rozdzielczość - taka mądra bestia jest... więc nie grzeb w ustawieniach obrazu... masz nauczkę.

Jeszcze jedno - podobno różnicę między obrazem 720 a 1080 widać dopiero na telewizorze 37 cali - więc nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić dobry TV do konsoli? Od paru tygodni siedzę w necie i szukam i przeglądam i czytam i nic nie mogę wybrać. Jak już znalazłem sobie fajny telewizor - Sony 32EX500, to znowu okazało się, że ma wysoki input lag. Chciałem kupić Samsunga LE32C530 (input lag na poziomie 14ms), to znowu się okazało, że Samsung robi 3 różne matryce, także dostanie tej dobrej to loteria (nie zawsze jest naklejka żeby sprawdzić typ matrycy). W końcu chciałem kupić plazmę, ale plazmy są od 37">, więc odpada. Do mnie maksymalnie mieści się 32". Nigdy bym nie pomyślał, że kupno TV to taka udręka. Czy możecie zatem polecić mi coś dobrego? Albo może napiszecie jakich TV używacie do grania i jak się sprawują? I czy ten nieszczęsny input lag naprawdę tak bardzo przeszkadza w zabawie? Zaznaczam, że nie gram przez neta w Street Fightery i nie jestem żaden pro.Gram dla zabawy, jednak jeśli mam być koszony non stop w Bad Company 2, to nie za fajnie. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to input lag powoduje smużenie a nie spowalnia reakcji. Z dziewczyna zastanawiamy sie własnie nad tym samsungiem, z tego co czytałem to ze te gorsze matryce montowane sa w 37" a w 32 te lepsiejsze :) wejdz sobie na ceneo jest tam masa opini o tych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 11:57, DuduTutu napisał:

Z tego co mi wiadomo to input lag powoduje smużenie a nie spowalnia reakcji. Z dziewczyna
zastanawiamy sie własnie nad tym samsungiem, z tego co czytałem to ze te gorsze matryce
montowane sa w 37" a w 32 te lepsiejsze :) wejdz sobie na ceneo jest tam masa opini o
tych modelach.


To niestety nie jest prawdą (co do matryc). Byłem już chyba w 20 sklepach (lub więcej) i najczęstsze matryce w 32 są od CMO ;/ Potem AA (średnie) i ANI RAZU nie spotkałem się z SQ (Samsung). To oczywiście wina tego, że C530 jest modelem z tamtego roku i wszyscy już wykupili te z dobrymi matrycami. Dlatego naprawdę trzeba się naszukać, żeby dobrze trafić. Ja chyba zdecyduje się na Sony 32EX402 - super czerń, niski input lag (23ms). Dla porównania EX500 ma 50-60. Skoro jesteśmy przy input lagu:

http://www.youtube.com/watch?v=0f6n7HvP2QE

Tu masz pokazane na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz kurna nie wiedziałem, że to tak źle wygląda ;/ Widzę, że masz większą wiedzę nt. TV to powiedz czym różnią się te poszczególne matryce, które wymieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:10, DuduTutu napisał:

Osz kurna nie wiedziałem, że to tak źle wygląda ;/ Widzę, że masz większą wiedzę nt.
TV to powiedz czym różnią się te poszczególne matryce, które wymieniłeś?


Cóż - już trochę szukam TV, więc jakąś tam wiedzę zdobyłem. Ale dalej jestem laikiem :)

SQ>(lub równa)AQ>CMO

Między pierwszą a drugą matrycą są minimalne różnice. Różnią się kolorami - na jednej są bardziej jaskrawe, na drugiej mniej - ale to kwestia gustu i ogólnie obie są dobre. CMO to jednak tragedia - sporo słabsze kąty widzenia, możliwy większy input lag, większa awaryjność itp. Także należy jej unikać jak ognia. Matrycę można łatwo sprawdzić - z prawej strony TV jest naklejka, na której jest napisane np. SQxx, AQxx. Jeśli trafisz na CMO (albo coś takiego - na bank na C się zaczyna) - uciekaj gdzie pieprz rośnie. Miałem właśnie kupić tego Samsunga ze względu na niski input lag - poniżej 20ms, jednak nie znalazłem odpowiedniej matrycy - albo była CMO albo nie było naklejki. Jeśli masz dużo miejsca to bierz 40 lub 42 cale - tam zawsze są naklejki, więc sobie sprawdzisz matrycę bez problemu. Ewentualnie jakąś plazmę (zero input lagu). Jeśli nie - to bierz to co ja (bo już się zdecydowałem;D) - Sony 32EX402. Czas reakcji to 23ms, a więc bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:27, DuduTutu napisał:

Dzieki za wyczerpujacą odpowiedź :) przejde sie dzis do rtv agd i zobacze co tam maja
:):)


Spoko. Przynajmniej Ty nie musiałeś przeszukiwać całego neta ;) I na wszelki wypadek - te matryce i oznakowania naklejek dotyczą tylko TV Samsunga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować