Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Niegdyś liczba gier które można było z PS3 odpalić jako remote play na PS Vita nie była zbyt liczna. Czy coś się zmieniło? Widziałem na YT jak odpalali z konsoli GTA V czy Killzone 3, ale to chyba na customowym Homebrew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 21:50, Mateuszencjowaty napisał:

Z ciekawości zapytam - Próbował ktoś zaliczyć trofkę The Shadows Rushed Me w trzecim
Max Paynie? Wydaje się, że to chyba najtrudniejsza platyna obok Gran Turismo 5 i Metal
Gear Solid 2.


chyba w wipeouta nie grałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 21:24, MrGregorA napisał:

chyba w wipeouta nie grałeś...


A idź, ja mam problem z brązem w Wipeoucie nieraz. Dobrze, że mnie polowanie na trofea nie interesuje, bo bym przy tej grze zszedł na zawał. Dopiero po kilku latach na Vicie wpadła platyna za Virtue''s Last Reward (nie ma się, czym chwalić, bo platynka pikuśna do zdobycia, ale grałem, bo gra prześwietna :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, wy mówicie o Wipeoucie HD z PS3, czy 2048 z Vity?
Btw. Ciekawe co z tym plusem. Zwykle nie tylko już był news, ale miesiac temu juz można było gry ściągać :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:53, Kirabaxior napisał:

A właśnie, wy mówicie o Wipeoucie HD z PS3, czy 2048 z Vity?
Btw. Ciekawe co z tym plusem. Zwykle nie tylko już był news, ale miesiac temu juz można
było gry ściągać :E


Bardziej HD, na Vicie dość sporo aczików mi się ponabijało. A propos sprzedaży Vity, to może nie być najlepszy pomysł. Sam w domu mam 5 konsol Sony i jestem hepi.
Już na PS3 przeszedłem Superfroga korzystając z obu konsol naraz, PS4 link z Vitą działa wyrąbiście, a ponadto np. taka Yakuza: Ishin ma dedykowaną apkę dla Vity i sądzę, że wiele innych gier w przyszłości może z takiej opcji skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2014 o 17:14, Karfein napisał:

Bardziej HD, na Vicie dość sporo aczików mi się ponabijało. A propos sprzedaży Vity,
to może nie być najlepszy pomysł.

Ale co może nie być najlepszym pomysłem? :P
No sam właśnie zamówiłem sobie Vitkę. Nie jestem maniakiem i ostatnio nie gram dużo a jak już to nie w gry AAA bo mam wrażenie, ze tego typu gry zataczają koło i nic już nowego mnie nie zaskakuje( poza mega GTA V). a na Vite kupilem karte 16gb z 10ma fajnymi grami(z UK ściągałem, za 125zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 22:13, Kirabaxior napisał:

Ale co może nie być najlepszym pomysłem? :P


Sprzedaż na wakacje - jak pisałem, jeżeli planujesz PS4 nabyć, to lepiej Vitę trzymać, bo może się okazać, że się straci na tej operacji. Zresztą nawet PS3 oferuje z Vitą nieraz ciekawy cross-play.

Ja mam 32GB za niecałe 300zł, wypchane po brzegi głośnymi tytułami za darmo wpakowanymi do PS Plus. Raptem Tearaway sobie nabyłem samemu, Virtue''s Last Reward poza PS Plus, by wesprzeć twórców oraz Suomalainenka dorzuciła Virtua Tennis jakiegoś, bo było po taniu w folii gdzieś na aukcji.

Z PS Plus to jedynie koszt konsoli i abonamentu i żyjesz jak pączek w maśle. No, może poza PS4 póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:26, Karfein napisał:

> Ale co może nie być najlepszym pomysłem? :P

Sprzedaż na wakacje - jak pisałem, jeżeli planujesz PS4 nabyć, to lepiej Vitę trzymać,
bo może się okazać, że się straci na tej operacji. Zresztą nawet PS3 oferuje z Vitą nieraz
ciekawy cross-play.

W tym roku PS4 odpada. Ale na pewno w Plejaka zainwestuję, jak już mój komp nie będzie domagał. W lipcu kupiłem PS3 i jestem bardzo zadowolony :) Anyway, to było takie tam gadanie tylko - kupiłem, przyjdzie to się pobawię, jak się znudzi to sprzedam, a jak będę korzystał przynajmniej tyle co PS3(na PS3 nie nerdzę, gram raz na parę dni godzinę, dwie) to bedę zadowolony :)

Dnia 26.02.2014 o 23:26, Karfein napisał:

Z PS Plus to jedynie koszt konsoli i abonamentu i żyjesz jak pączek w maśle. No, może
poza PS4 póki co ;)

Dokładnie :) Na to właśnie też patrzę. Pudełka mnie nie intereszą specjalnie, a gry w PS Plus może jakimiś hitami nie są, przynajmniej te które na razie rzucają, ale mając gry na dwie rózne platformy w ramach jednego abonamentu - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:53, Kirabaxior napisał:

A właśnie, wy mówicie o Wipeoucie HD z PS3, czy 2048 z Vity?
Btw. Ciekawe co z tym plusem. Zwykle nie tylko już był news, ale miesiac temu juz można
było gry ściągać :E


HD. Ten na Vitę jest banalny w porównaniu do większej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:33, Kirabaxior napisał:

PS Plus może jakimiś hitami nie są, przynajmniej te które na razie rzucają, ale mając
gry na dwie rózne platformy w ramach jednego abonamentu - jak najbardziej.


Łącznie to nawet 4 platformy, bo ostatnio z PSP rzucili tytuł jak przed modernizacją PS Plus. Nie narzekałem, bo to była gra z mojej listy życzeń :)

Ja ogólnie z PSiaków jestem bardzo zadowolony. Tylko czasu nie ma korzystać do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:57, Karfein napisał:

Ja ogólnie z PSiaków jestem bardzo zadowolony. Tylko czasu nie ma korzystać do woli :P

Dats Rajt :P I tu problem. Najgorsze że z wiekiem coraz mniej spędzam na grach(a może i najlepsze?) a branżę śledze na bieżąco. Problem w tym że faktycznie, gry AAA mnie zanudziły mnie po zagraniu wi Diablo 3, potem pojawiały się tylko perełki które wyrywały mnie z tych okowów (Far Cry 3 który był moooocno pecetowy, GTAV). Do Diablo swoją drogą wracam, ale szukam gier które są wyjątkowe. Stąd też wracam często do starszych tytułów lub szukam Indyków.
Muszę dorwać Skate''a 2 na PS3, bo to jedna z tych gier które się wyróżniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy można zwiększyć HUB w grach na ps3 ? Bo podłączając ps3 do większego tv to mam małe literki w grach :( i musze blizej siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 16:38, szaryczlowiek napisał:

Na ile trzeba wykupic sukbsrybcie ps+ zeby moc pobrac darmowe gierki?I Ile czasu potrzeba
zanim moje konto sie upgraduje na plusa?


mozesz wykupic na jeden dzien nawet. od razu po platnosci zyskujesz wszystkie udogodnienia plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

now miesiac w ps+ to czas na pytania od nowicjuszy;)
Jak dobrze rozumiem nowe gry sa 5 marca, czyli aktywowanie PS+ 4 marca daje dostep do gier z mijajacego miesiaca(przez czas trwania ps+), ale czemu co miesiac trzeba logowac sie by "zaznaczyc gry do pobrania", a przeciez system moglby odrazu dodawac do biblioteki gry? Czemu tak jest, ze trzeba "samemu" o to dbac??

Czy nadal jest "blokada", ze posiadanie gry poprzez PS+ blokuje jej mozliwosc kupna za złotowki ?(np. gdy jest w promocji)

Sa tanie lub darmowe triale ps+ i jakie jest zabezpieczenie przed akcja co miesiac nowy trial na nowym koncie ps? Jest jakis limit kont na konsoli? Podana karta nie moze sie dublowac w roznych kontach ps?
Czy system sony/ps+ przyjmuje karty bankowe prepaid(wirtualne/tylko do placenia w internecie)?
Doladowanie konta ps zlotowkami moze lub nie moze zastapic wymog podania karty(przy weryfikacji konta ps-trial)??

Dylemat Brothers: A Tale of Two Sons lepiej miec na ps3 lub pc a moze wszedzie gdzie sie da;) ? Bo wersje pc-steam tez tanio chodzi(np. bundle ~15 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2014 o 20:10, Sarinew napisał:

Jak dobrze rozumiem nowe gry sa 5 marca, czyli aktywowanie PS+ 4 marca daje dostep do
gier z mijajacego miesiaca(przez czas trwania ps+), ale czemu co miesiac trzeba logowac
sie by "zaznaczyc gry do pobrania", a przeciez system moglby odrazu dodawac do biblioteki
gry? Czemu tak jest, ze trzeba "samemu" o to dbac??

Może dlatego że są i tacy hejterzy co uważają że dana gra jest gówniana i nie życzą sobie jej w bibliotece :P Ot.

Dnia 27.02.2014 o 20:10, Sarinew napisał:

Czy nadal jest "blokada", ze posiadanie gry poprzez PS+ blokuje jej mozliwosc kupna za
złotowki ?(np. gdy jest w promocji)

Jeśli dana gra jest w PS Plus to na pewno nie jest przeceniana. Gdy znika z PS Plus, a Tobie kończy się abonament to możesz ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować