Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2014 o 00:08, Kirabaxior napisał:

I co? Ja dostępu do PS3 nie mam do dziś wieczora, więc napisz czy działa :)

Późna odpowiedź :P
Zapomniałem, że odinstalowałem Drejka na rzecz Ni no kuni ;(

>Ale ściągasz language packa zajmującego jakieś 800mb.
800MB to trochę mało jak na wypociny Boberka których jest tam masa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 22:06, Kirabaxior napisał:

Od której jutro będzie dostępny nowy rzut PS Plus?

Oficjalnie w zakładce PS+ pewnie jakoś 16-17, ale ok. 12-13 można zacząć sprawdzać na kartach gier, które mają się jutro pojawić, czy przypadkiem nie są już Free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam. Ściągnąłem U3, zainstalowałem, potem 2d, zain, 3d zainstalowalem i nie ma ikony gry nigdzie, a 40 gb zajęte. miał ktoś coś podobnego?

EDIT: ehh jeszcze mp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 09:37, Kirabaxior napisał:

No ja miałem ściągnięte MP, U3+ filmy 2d+spolszczenie i worksi :)


ja spedzilem wczoraj z 5 h na zabawe z u3: sp, 2d,3d, splszczenie, jeszcze raz 3d i mp. lepiej niech to bedzie dobra gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, panowie, przy kombinowaniu z Borderlands 2, które w PS+ dostępne jeszcze jest. Z tego co się przekonałem na własnej skórze, jak i forum Gearbox przejrzałem, to myk, który ze znajomym zrobiłem nie działa. O co chodzi? Ja mam B2 z PS+, jak i znajomy. Wpadliśmy jednak na pomysł zakupu pudełkowego GotY, by mieć DLC i pograć razem. GoTY B2 zawiera dwie płytki - podstawową wersję gry oraz drugi nośnik z dodatkową zawartością do instalowania, zero jakichkolwiek kodów online, czy coś. Wszystko działało tak długo, jak graliśmy razem na wersji z PS+ bez DLC. Skaszaniło się po tym, jak znajomy odpalił raz grę z płytki. Okazało się, że najprawdopodobniej patche do wersji cyfrowych i pudełkowych są co prawda takie same, ale jakimś szczegółem się różnią (sam się zdziwiłem o co chodzi). Teraz jedyne co mi pozostało, to pożyczyć od kogoś na dosłownie 5 minut pudełkowe Borderlands 2 i sprawdzić czy jak również i ja odpalę grę z nośnika, to ruszy coś. A, objawia się to wszystko tym, że po próbie dołączenia do drugiego gracza, czy to z poziomu zaproszenia, czy "wjazdu z buta", gra wyrzuca do menu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 12:19, LastOrder napisał:

Dzisiaj nowe gry z Plusa?

Nie, k****, jutro! Ręce opadają przy niektórych Twoich postach chłopie. Człowieku, pięć postów nad Tobą gość zapytał, o której dziś będą gry, a Ty pytasz, czy dziś będą? Już nie pierwszy raz zadajesz pytanie, na które odpowiedź masz dosłownie przed oczami.

@Mateuszencjowaty
Czy ten problem czasem nie bierze się z cwaniackiej próby doinstalowania dodatków z płyty do wersji PS+? Grałem w BL2 z dziesiątkami ludzi (mam na myśli samych z listy znajomych, nie randomy) i z pudełka i z cyfrówki, kupionej i tej z PS+, sam również grałem na obu wersjach, mam wszystkie DLC (działają, nieważne jaką wersję uruchomię) i nigdy nie miałem żadnych problemów z dołączeniem czy zapraszaniem. Tylko że moje dodatki są właśnie cyfrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam: jest mega :P U2 mnie zmęczyło ciągłymi walkami i (w sumie, to bardzo efektownymi)skryptami. Tutaj jest więcej zagadek, więcej "Tomb Raiderowej'' otoczki, która mnie jara. No i historia jakby ciekawsza, a scena na pustyni - osom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, wybaczcie mi moją ignorancję, ale do tej pory byłem zatwardziałym pecetowcem.

Otóż zaczęły mnie boleć już te exclusive''y (The Last Of Us...) i zamiast czekać do końca świata na wydanie ich na PC, postanowiłem zakupić plejkę 3. Niestety, kompletnie nie znam się na konsolach, znajomi mają same 360-tki, więc przybywam do Was po poradę:

1. Kupować teraz czy czekać do wakacji? Szykują się jakieś obniżki?
2. Którą wersję brać? Różnica w cenie i pojemności dysku jest znaczna, ale chwilowo ciężko mi wymiernie ocenić czy warto się szarpnąć na te dodatkowe 4 stówy, czy jakoś inaczej to obejść.
3. Czy do odpalenia gier ściągniętych z plusa potrzebne jest podłączenie do Internetu? Pytanie może brzmieć głupio, ale w obecnym mieszkaniu nie mam stałego łącza i korzystam z neta mobilnego z limitem, co nie sprawdzi się przy konsoli. Oczywiście, zawsze mogę podrzucić konsolę znajomemu na noc, żeby dociągnął gierki z abonamentu, ale jeśli ich już u siebie nie będę mógł odpalić, to średnio mnie takie coś urządza.

Mam nadzieję, że za bardzo się nie wygłupiłem, zadając te pytania. Pewnie mógłbym znaleźć odpowiedzi gdzieś w Google''u, ale Was zawszę mogę dodatkowo dopytać ;) Dzięki za odpowiedzi z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz zapytać przybysza z przyszłości albo udać się do wróżki. Dla mnie dziwna to logika - w wakacje też będziesz mógł powiedzieć, że może jeszcze poczekać dwa miechy, to będzie taniej. I jeszcze dwa... i jeszcze. Konsola już teraz jest na tyle tania, że wartość w dobrej zabawie zwraca się z kolosalną nawiązką. Także polecam dać sobie spokój z cebulactwem i po prostu poszukać okazji teraz.
2. Którą wersję? Najlepszą. Czyli starą slimkę. Jak musisz wziąć super slim, bo np. nie chcesz kupować używanej, to niech będzie. Dysk od 320 GB w górę.
3. Do grania w gry z PS+ połączenia nie potrzeba, także możesz spokojnie zanosić koledze żeby ściągnął, a potem grać u siebie offline. Sam pomagałem w ten sposób swojemu znajomemu z pracy.

I na rany Chrystusa, co wy ludzie widzicie w tym The Last of Us... w tak przereklamowaną i bylejaką grę jak tamta, to nie grałem w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 19:20, Siriondel napisał:

1. Musisz zapytać przybysza z przyszłości albo udać się do wróżki.


Nie chodzi tu o cebulactwo, czasem po prostu wiadome jest, że szykuje się obniżka, raz nie zwróciłem na to uwagi i kupiłem telefon dwa miesiące przed nią i prawie dwa razy drożej, a siedzący w temacie wiedzieli co się święci.

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, bardzo mi pomogłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 19:20, Siriondel napisał:

2. Którą wersję? Najlepszą. Czyli starą slimkę. Jak musisz wziąć super slim, bo np. nie
chcesz kupować używanej, to niech będzie. Dysk od 320 GB w górę.

Slimy najlepsze? Wat?

PS3 FAT 60GB jest najlepszą wersją PS3 (w Europie) i nigdy lepsza już nie powstanie. Slimy nie osiągną nigdy poziomu tamtej rewizji - 4 USB, wsteczna kompatybilność, Super Audio CD, czytnik kart pamięci i wygląd.

Anyway, Slimów były dwie rewizje (CECH-2000 i 3000). FATów też. Tylko ultra slimy miały jak na razie jedną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 19:20, Siriondel napisał:

1. Musisz zapytać przybysza z przyszłości albo udać się do wróżki. Dla mnie dziwna to
logika - w wakacje też będziesz mógł powiedzieć, że może jeszcze poczekać dwa miechy,
to będzie taniej. I jeszcze dwa... i jeszcze. Konsola już teraz jest na tyle tania, że
wartość w dobrej zabawie zwraca się z kolosalną nawiązką. Także polecam dać sobie spokój
z cebulactwem i po prostu poszukać okazji teraz.

Co ty ciągle z tym cebulactwem? Chyba normalna sprawa, że szuka się konsoli albo jak najtaniej, albo z jak najlepszymi bonusami...

Dnia 01.02.2014 o 19:20, Siriondel napisał:

I na rany Chrystusa, co wy ludzie widzicie w tym The Last of Us... w tak przereklamowaną
i bylejaką grę jak tamta, to nie grałem w zeszłym roku.

A GTA V? Pewnie też gówno jakiego nigdzie indziej nie znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2014 o 19:06, Strange101 napisał:

1. Kupować teraz czy czekać do wakacji? Szykują się jakieś obniżki?

Ciężko powiedzieć. Ja bym brał teraz, jeśli teraz Cię kusi :) U mnie to była spontaniczna, wakacyjna myśl(a może by tak wieczorami, gdy już wraca się do domu pograć sobie w jakąś fajną grę...), poszukałem konsoli, kupiłem i nie żałuję. Pamiętaj, że jak Ci nie przypasi, to sprzedasz praktycznie za taką samą cenę jak kupiłeś, ceny raczej nie mają chęci się zmieniać, zwłaszcza że teraz jest niezły wzrost zainteresowania trójką.

Dnia 01.02.2014 o 19:06, Strange101 napisał:

2. Którą wersję brać? Różnica w cenie i pojemności dysku jest znaczna, ale chwilowo ciężko
mi wymiernie ocenić czy warto się szarpnąć na te dodatkowe 4 stówy, czy jakoś inaczej
to obejść.

Kupiłem 160GB. I trochę żałuję, że nie dopłaciłem do 320GB, bo teraz gdy mam Plusa, a gry zajmują po 40 GB(Uncharted 3...)to ograniczenie trochę boli. Tak więc myślę, że 320-500GB. A wersja konsoli to kwestie gustu, mi się superslim nie podoba, FAT jest ciężki i ponoć awaryjny, a slimka ma fajny napęd :P

Dnia 01.02.2014 o 19:06, Strange101 napisał:

3. Czy do odpalenia gier ściągniętych z plusa potrzebne jest podłączenie do Internetu?
Pytanie może brzmieć głupio, ale w obecnym mieszkaniu nie mam stałego łącza i korzystam
z neta mobilnego z limitem, co nie sprawdzi się przy konsoli. Oczywiście, zawsze mogę
podrzucić konsolę znajomemu na noc, żeby dociągnął gierki z abonamentu, ale jeśli ich
już u siebie nie będę mógł odpalić, to średnio mnie takie coś urządza.

Wykupiony abonament jest zapisany na twoim profilu offline, tj. data wygaśnięcia. Tak więc ściągniecie u kumpla i odpalenie u siebie jest jak najbardziej na miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar
Dżizas Henrar, to jest oczywiste, ale trzeba patrzeć realistycznie na dostępność i jednak wiek produktu. FAT 60GB nie jest najlepszą, tylko była. A wygląd jest kwestią subiektywną - sam wolę 3 kilo co wygląda jak chlebak tylko w połowie, niż 5 kilo co jest 100% chlebakiem.
I wiem, że slim miał dwie rewizje, ale nie powiem chłopinie co konsoli nigdy nie miał, żeby sobie przekopywał głębiny internetu w poszukiwaniu pewnej, sprawnej i zadbanej CECH-2000, a potem jeszcze może dokupił i wymienił dysk na 320 GB.

@Kirabaxior
Bo to forum jest kwintesencją polaczkowego cebulactwa i wypaczonego młodocianego komunizmu, w którym to biedni umysłowo pececiarze pod newsami ciągle tylko chcą, ciągle im się należy, ciągle za darmo, ciągle za drogo, ciągle są okradani i w ogóle "a kiedyś to [tu wstaw coś tam, co było kiedyś, ale na pewno lepiej, a teraz to żenada]".

I nie, GTA V jest mega grą, z którą się bawiłem świetnie przez długi czas. Jak chcesz być chłopcze złośliwy, to chociaż rób to inteligentnie, a nie w sposób najbardziej żałosny jaki tylko może być.
Aha, czytać też możesz się nauczyć, bo nie napisałem (i nigdy nie napiszę), że TLoU jest "gównem". Capishe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 19:50, Siriondel napisał:

@Kirabaxior
Bo to forum jest kwintesencją polaczkowego cebulactwa i wypaczonego młodocianego komunizmu,
w którym to biedni umysłowo pececiarze pod newsami ciągle tylko chcą, ciągle im się należy,
ciągle za darmo, ciągle za drogo, ciągle są okradani i w ogóle "a kiedyś to [tu wstaw
coś tam, co było kiedyś, ale na pewno lepiej, a teraz to żenada]".

Nie uważasz, że generalizujesz? Ja nie lubię gier za darmo i właściwie w nie nie gram, z promocji steamowych rzadko korzystam. Ale jeśli na czymś mi nie specjalnie zależy, to czekam aż będzie najtańsze. A że czasem wierzę w to tak głęboko, że aż zesrać się idzie, to nie znaczy, że mi się nie udaje kupić czegoś taniej. I to daje satysfakcję.
Jakby mi się spaliła konsola i naprawa kosztowałaby - dajmy na to - 500zł, czas trwania - 7 dni, a nową kupiłbym za 700zł i miałbym ją za 2 dni, wybrałbym opcję pierwszą. Czy to jest takie cebulackie, żałosne i dziwne? Bo ja nie widzę powodu, by tak uważać.

Dnia 01.02.2014 o 19:50, Siriondel napisał:

Jak chcesz
być chłopcze złośliwy, to chociaż rób to inteligentnie, a nie w sposób najbardziej żałosny
jaki tylko może być.

Ja bym polemizował jakie zachowanie tu jest najbardziej żałosne, obstawiałbym ''jestem Panem świata, shejtuje wszystko i wszystkich którzy nie uważają tak jak ja''.
EOT dla mnie, odpisuj co tam sobie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować