Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Siema wszystkim, właśnie zamówiłem PS3 slim wskutek czego niedługo stanę się jego szczęśliwym (mam nadzieje :) posiadaczem.
Chciałem zapytać was czy są jakieś ważne rzeczy o których powinienem widzieć kupując tą konsole?
Słyszałem że dla najlepszej jakości trzeba kupić kabel HDMI oraz że jego cena nie ma tak naprawdę znaczenia czytaj każdy jest mniej więcej taki sam oraz posiadam odpowiedni monitor do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:37, Magwisienka napisał:

A mi dzisiaj 5 razy konsola się zawiesiła podczas grania w Dragon Age...

To ja miałem gorzej, cały czas włączałem MW2, to zwiecha, restart, zwiecha, restart, zwiecha i tak cały czas. Chyba mojej 80 coś się dzieje, albo to tylko jakiś "atak" bo inne gry dobrze chodzą. (może ma uczulenie na syf zwany Activision?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy można w PS3 ustawić rozdzielczość optymalną dla telewizora np. 1360x768 bo wiem, że w Xboxie 360 można podłączając go poprzez kabel HDMI. Czy tak samo jest z PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 13:00, kulfonito napisał:

Zapytam szybko. Jaką grę z PSS polecacie? :D

Z ostatniego update''u After Burner: Climax - dziś zakupiłem i tak fajnej arcade''ówki dawno nie widziałem. Przypominają się czasy dzieciństwa okraszone do tego grafiką HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne.. Słyszałem już wielokrotnie,że takie sytuacje się zdarzały, w różnych grach (w sensie,że cały czas w tych samych, a w innych nie), ale nie chodziło raczej o hardware, tylko działające wybiórczo (ale jednak działające) na niektóre konsole bugi w systemie konsoli; Problem likwidowały update''y systemu, załadowanie innej wersji systemu, albo reinstalacja gry-ale też nie u każdego, więc nie namawiam; W każdym razie najgorszą rzeczą jest awaria gpu, ale to nie działa już wybiórczo, tylko może nastąpić nawet tuż po uruchomieniu konsoli; W każdym razie nie tylko w tej a nie innej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde dostalem odmowe kupna ps3 od rodziny (cena). Wiec automatycznie zerknelem na Xboxa, cena niezla i... tyle... Z gier moze 4 dla mnie sie znajda ^^
Gears of war
fable
mass effect

no dobra, 3 ^^
Na play''u bym pogral w
God of War
Heavy rain
Grand turismo
MGS
Valkyrie chroniles i masa JRPG
Naruciak (ninja storm bodajze)
MAG
Killzone
Uncharted
i tak dalej.. uff

Da sie znalesc Playa slima nowke za 1000? na allegro aktualnie nic znalesc nie moge (1100-1200 tylko)
Sa czasami jakies wyprzedaze, okazje? Bo bardzo by mi zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jakiś market, to można ponegocjować i tą stówkę lub dwie zbić. Warunek: gotówka ;) Mnie w Media Markt spuścili prawie 4 stówki z amplitunera i to wcale się nie musiałem targować-poprostu nie było takiego koloru jak chciałem i musiałem wpaść za parę dni. Więc stówkę "ot tak" mogliby spuścić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 17:18, kodi24 napisał:

Hmm, dziwne.. Słyszałem już wielokrotnie,że takie sytuacje się zdarzały, w różnych grach
(w sensie,że cały czas w tych samych, a w innych nie), ale nie chodziło raczej o hardware,
tylko działające wybiórczo (ale jednak działające) na niektóre konsole bugi w systemie
konsoli; Problem likwidowały update''y systemu, załadowanie innej wersji systemu, albo
reinstalacja gry-ale też nie u każdego, więc nie namawiam; W każdym razie najgorszą rzeczą
jest awaria gpu, ale to nie działa już wybiórczo, tylko może nastąpić nawet tuż po uruchomieniu
konsoli; W każdym razie nie tylko w tej a nie innej grze :)

Dowiedziałem sie że to niestety przez tą nieszczęsną aktualizacje najnowszą. (to samo tyczy się Dragon Age).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak celowałem-co update, to zawsze jakaś część ludności poszkodowana-nawet jak update dotyczy jakichś pierdółek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to samo z Uncharted Drake''s Fortune...Już bałem się, że konsola się zepsuła i mam YLOD, ale na szczęście działa normalnie po ponownym włączeniu
EDIT: @diablolod - a nie prościej kupić tak jak ja ;) konsolę używaną na allegro, ale na gwarancji? Tu np: http://allegro.pl/item1012378931_konsola_ps3_slim_3_gry_gwarancja_hdmi_kamerka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 18:04, Harrolfo napisał:

I to samo z Uncharted Drake''s Fortune...Już bałem się, że konsola się zepsuła i mam
YLOD, ale na szczęście działa normalnie po ponownym włączeniu
EDIT: @diablolod - a nie prościej kupić tak jak ja ;) konsolę używaną na allegro,
ale na gwarancji? Tu np: http://allegro.pl/item1012378931_konsola_ps3_slim_3_gry_gwarancja_hdmi_kamerka.html


No wlasnie... prawde mowiac jeszcze nigdy nic uzywanego nie kupywalem :PP
Zawsze wolalem nowe, nie chcialem dostac uszkodzonego, porysowanego itp
Lepiej mi zawsze bylo doplacic ale miec pewnosc ze nic zlego nie dostane
No ale tutaj sie chyba zastanowie... choc male roznice w slimach miedzy uzywanymi a nie sa z tego co widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gópie Sony.

Plus taki, że to wina oprogramowania a nie sprzętu, no ale jednak resety co jakieś pół godziny też korzystnie nie wpływają... Kaucz, swoja drogą to skąd masz to info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:02, Magwisienka napisał:

Gópie Sony.

Plus taki, że to wina oprogramowania a nie sprzętu, no ale jednak resety co jakieś pół
godziny też korzystnie nie wpływają... Kaucz, swoja drogą to skąd masz to info?

Kumpel mi na gg napisał. Ale źródła nie podał ;) Pewnie na forach się skarżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować