Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 20:35, Harrolfo napisał:

Burnout, Army of Two

BTW: Łuhuuu! Wygrałem na filmwebie EK GoW3 :D


dzięki za szybką odpowiedź i gratulacje z powodu wygranego konkursu :)
a w LBP fajnie się gra w pare osób?
i jeszcze jedno pytanie: czy dualshock jest na baterie czy na jakiś akumulatorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2010 o 20:41, Szyneczka007 napisał:

i jeszcze jedno pytanie: czy dualshock jest na baterie czy na jakiś akumulatorek?


akumulatorek. Podlaczasz przez usb do ps3 i laduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 20:41, Szyneczka007 napisał:

dzięki za szybką odpowiedź i gratulacje z powodu wygranego konkursu :)

Dzięki, ale jednak się doczytałem i wygrałem "tylko" (albo aż ;) grę GoW 3 :)

Dnia 27.04.2010 o 20:41, Szyneczka007 napisał:

i jeszcze jedno pytanie: czy dualshock jest na baterie czy na jakiś akumulatorek?

Masz akumulatorek, który ładujesz podpinając pada do PS3 przez (dosyć długi) kabel USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprocz wspomnianych, zainteresuj sie ''Buzz!'' oraz Bomberman Ultra. Do tego, jesli bys zakupil caly pakiet, w Burnoucie The Ultimate Box masz dodatek Party! - tam jednak gracie na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 20:43, Harrolfo napisał:

> dzięki za szybką odpowiedź i gratulacje z powodu wygranego konkursu :)
Dzięki, ale jednak się doczytałem i wygrałem "tylko" (albo aż ;) grę GoW 3 :)

Każda wygrana cieszy, szczególnie gdy się jest 140zł do przodu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - tym bardziej, że zamienię (nie lubię dubbingu) na Assassin''s Creed 2 i 35 zł ;)

Pytanko: Mam telewizor HD Ready Phillips LC320W01. Podłączyłem konsolę kablem Component, który był dodany do PS3. Mogę ustawić tylko rozdzielczoć tą 500-coś. Co mogę zrobić, żebym miał większą? Jak coś, nie mam wejścia HDMI w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 10:06, Harrolfo napisał:

Pytanko: Mam telewizor HD Ready Phillips LC320W01. Podłączyłem konsolę kablem Component,
który był dodany do PS3. Mogę ustawić tylko rozdzielczoć tą 500-coś. Co mogę zrobić,
żebym miał większą? Jak coś, nie mam wejścia HDMI w TV.

W pudełku z nową konsolą jest kabel composite. I na takim kablu masz tylko rozdzielczość 576i (PAL). Sprawdź czy telewizor ma component (5 wtyczek - biała, czerwona, zielona, niebieska, czerwona) i kup taki kabelek. Wtedy będziesz mógł ustawić 1280i/p i 1080i (ew. 1080p jeśli twój telewizor to obsługuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 11:02, Harrolfo napisał:

No właśnie, composite. Zauważyłem, że mam jeszcze wejście DVI AUDIO IN, takie jak tu
po prawej: http://cdnsupport.gateway.com/s/CsmrEltrncs/TV/2800628/280062828.jpg Co mogę
zrobić, zebym miał obraz w wyższej rozdzialce?

Sprawdź czy masz HDPC w tym DVI, może uda Ci się podłączyć przez HDMI+przejściówka na DVI. A tego componenta nie masz w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam2 pytania:
1. Czy akcesoria do PS3 mają blokadę regionalną?
2. Czy w konsoli kupionej w USA po aktualizacji będę mógł mieć polskie menu? O ile w ogóle takowe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:34, zajacisko napisał:

Mam2 pytania:
1. Czy akcesoria do PS3 mają blokadę regionalną?

Nie.

Dnia 28.04.2010 o 12:34, zajacisko napisał:

2. Czy w konsoli kupionej w USA po aktualizacji będę mógł mieć polskie menu? O ile w
ogóle takowe jest :)

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:14, Kaucz napisał:

http://www.thesixthaxis.com/2010/04/28/jaffe-no-new-game-at-e3/
O w mordę, jeśli to nie jest plotka, Sony wygrywa z M$ znowu w tym roku.

Fahrenheit 2?? Nie spodziewałbym się.
GoW 3 Afterfall - No patrząc na zakończenie to tytuł ma sens.

Sony zapowiada Mass Effect 3?? Ten cały news to chyba fake ale chciałbym się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kauczu, nie wierzę, że ktoś taki jak Ty mógł choćby cząstkę z tego czegoś wziąć za jakkolwiek prawdopodobne, więc zakładam, że rzuciłeś likiem jako ciekawostką :P ME3 w roku wydania ME2 po stronie Sony, CoD: MMO, jakieś coś do GoW3, Bad Company 3... proszę. Nie ma opcji żeby M$ miał do zaoferowania mniej niż Sony na tegorocznym E3. Nie wierzę również, że Sony wygra w jakikolwiek sposób z M$ w tym roku (może z Move przebije Natala), ale za inFamous 2 bym się nie obraził, swoją drogą, mam nadzieję, że Sucker Punch jakieś kroki czyni w kierunku stworzenia sequela, mimo że nic o tym nie słychać.
Słabiutki żart, poziom "Faktu" mniej więcej, nawet jeśli tylko prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ta lista jest po części tym czego chcą gracze. Jest wiele absurdów jak kontynuacja Fahrenheita, czy też ME3 (ale przecież już został zapowiedziany na PC/X360, wiec czemu nie ma go w rubryce M$?) . Patrząc na to subiektywnym okiem to Twisted Metal jak i Resistance 3, Killzone 3, LBP 2, MotorStorm - są więcej niż pewne. Po całości w to nie uwierzyłem, była to taka euforia, dopóki nie ujrzałem że to plota, poczytałem i pojawiła się masa niewiadomych. Pewnie Fake, lecz po części prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować