Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 16:00, Kaucz napisał:

Myślę że ta lista jest po części tym czego chcą gracze. Jest wiele absurdów jak kontynuacja
Fahrenheita, czy też ME3 (ale przecież już został zapowiedziany na PC/X360, wiec czemu
nie ma go w rubryce M$?)
. Patrząc na to subiektywnym okiem to Twisted Metal jak
i Resistance 3, Killzone 3, LBP 2, MotorStorm - są więcej niż pewne. Po całości w to
nie uwierzyłem, była to taka euforia, dopóki nie ujrzałem że to plota, poczytałem i pojawiła
się masa niewiadomych. Pewnie Fake, lecz po części prawdziwy.


No raczej na 100% jest, bo nie ma tutaj Halo Reach, Fable lll, pewnie będzie Crackdown 2, który wychodzi po E3, więc idealna szansa do reklamy i pokazu gry, Forza 4 nie będzie zapowiedziana w tym roku, co najwyżej zajawka będzie, że jest w produkcji, Forza to wyjdzie bardziej w 2012 rok (jeśli miałaby wyjść na X360). Z tego co wiem, to ma być prezentacja Sniper (chociaż pewny nie jestem) miała być jeszcze jakaś gra pokazana, której nazwy nie pamiętam. Lista to na pewno fake :). Zresztą jeśli mieliby do pokazania tylko tyle to nie dzielili by tego na 2 dni, tylko wcisnęli w Natala.

PS do tego jeszcze dodałbym Xboxa 360 Slim, który pewnie będzie pokazany, bo zrobienie slima bardzo się im by opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na allegro niektore konsole maja 24 miesiace gwarancji a inne 12? Jesli mialbym zgadywac to 24 jest od sklepu a 12 od sony, ale pewien nie jestem. Jesli tak, to czym sie roznia te gwarancje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czemu kupiłem sobie PS2

Nie tylko ze względu CENY, i gier tylko wydanych na PS2, ale z względu brata bo byśmy o nią kłucili, zresztą PO RAZ kolejny atak nożem na maniaka konsoli, tym razem młodszy brat zabił starszego, nigdzie nie mogę zaleść tej informacji w internecie ale piszą o tym w telegazecie na TVP 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 13:09, MaccCry napisał:


Ty tak na poważnie piszesz?


No wlasnie nie wiem, czy to taki zart, czy powazne przemyslenia :]

Jezeli ktos ma nawalone w bani to ma nawalone w bani. Niewazne czy stanie sie to podczas gry na kompie/konsoli czy przy obieraniu ziemniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee..Tak zapytam, czy kupiłeś ps2 dla siebie, żeby brat się nie wtrącał, czy liczysz,że Cię zakosuje (albo ty jego),żebyście znaleźli się w telegazecie? Bo nie rozumiem..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tv to nie internet, nie można wszystkiego w każdej chwili wszystkiego sprawdzic. No i nikt chyba tu nie ma, jak to ładnie napisał diablolod, nawalone w bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 14:05, Pablo1989 napisał:

:P coś telewizji w domu nie macie aby sprawdzić co mam na myśli


W pracy jestem, nie mam tutaj tv, to byłaby przesada ;p BTW telewizję czasami oglądam, ale na telegazetę zaglądam, hmm, rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Straszne. Jeśli naprawdę obawiasz się brata (choć po cichu wierzę, że to wszystko sarkazm z twojej strony), to znaczy, że masz niezłą patologię w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój brat pytał mnie czy da się podłączyć PS3 przez HDMI do monitora bez żadnej zabawy.. i czy do fujitsu siemens 17 calowego będzie dało radę.. Nie znam dokładnej nazwy monitora, a w domu mnie nie ma i nie mogę sprawdzić czy ma nawet wejście HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 15:14, B1SH0P napisał:

Witam, mój brat pytał mnie czy da się podłączyć PS3 przez HDMI do monitora bez żadnej
zabawy.. i czy do fujitsu siemens 17 calowego będzie dało radę.. Nie znam dokładnej nazwy
monitora, a w domu mnie nie ma i nie mogę sprawdzić czy ma nawet wejście HDMI.


Pewnie ma VGA , przy tym monitorze, masz:
http://allegro.pl/item1009046967_psp20_playstation_3_ps3_wii_kabel_vga_hd_konwerter.html

(Niech ci chociaż powie jaki kolor ma kabel, znaczy wtyczka, ktorą podlącza do kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 15:26, B1SH0P napisał:

Już wiem ma właśnie taką niebieską wtyczkę jak każdy monitor a HDMI brak.


Wlasnie dlatego kupuje monitor z HDMI.
Jak widzisz ten kabelek ok 130zł co znaczy ze drogi ;]
A już monitor super, z hdmi mozna miec za 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu platyny przeszedłem grę Cars RaceoRama, którą kupiłem mojemu 3-letniemu synkowi. Czy upadnę jeszcze niżej? BTW to chyba najłatwiejsza platyna. Trzeba się tylko skupić ...brum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 08:50, BluesBoy napisał:

Z powodu platyny przeszedłem grę Cars RaceoRama, którą kupiłem mojemu 3-letniemu synkowi.
Czy upadnę jeszcze niżej? BTW to chyba najłatwiejsza platyna. Trzeba się tylko skupić
...brum...

Jaka cena? Nie mam teraz czasu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 09:05, Kaucz napisał:

> Z powodu platyny przeszedłem grę Cars RaceoRama, którą kupiłem mojemu 3-letniemu
synkowi.
> Czy upadnę jeszcze niżej? BTW to chyba najłatwiejsza platyna. Trzeba się tylko skupić

> ...brum...
Jaka cena? Nie mam teraz czasu sprawdzić.


haha ... ja kupiłem na allegro za 80 zł (w media markt jest po 220 zł LOL!). Gra była zafoliowana.Nie wiem czy nówka, ale płytka lustro, więc być może nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 09:40, BluesBoy napisał:

haha ... ja kupiłem na allegro za 80 zł (w media markt jest po 220 zł LOL!). Gra była
zafoliowana.Nie wiem czy nówka, ale płytka lustro, więc być może nówka.

A to pudełkowa, myślałem że z PSN - to nie warto się nawet interesować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować