Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 19:02, Snafu napisał:

Mam dylemat, pomiędzy InFamous i Call of Juarez: Więzy krwi. Co Wam wydaje się lepsze?

Ja jeszcze nie grałem w Infamous, ale CoF tak. Aż wstyd, że Polak nie grał ;). Żartuję, oczywiście. Ta gra jest bardzo przyjemnym FPSem ze śrenią fabułą. Teraz jest bardzo tania, więc polecam. Jak dla mnie takie 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:05, Renzov napisał:

Ja jeszcze nie grałem w Infamous, ale CoF tak. Aż wstyd, że Polak nie grał ;). Żartuję,
oczywiście. Ta gra jest bardzo przyjemnym FPSem ze śrenią fabułą. Teraz jest bardzo tania,
więc polecam. Jak dla mnie takie 8/10

Bardzo pochlebna opinia, a różniąca się od mojej o jakieś 180 stopni ;) Mam CoJ na PC i muszę szczerze przyznać, że jest to jedyna gra w mojej historii gracza, wobec której czuję, że zmarnowałem pieniądze. FPS jest bardzo średniawy, strzelanie nie porywa, armia klonów, nierówna grafika, o multi nie wspominamy, do tego gra Thomasem jest nudna jak flaki z olejem, Rayem to jeszcze można z dwóch rewolwerów się przyjemnie pobawić. Kilka niezłych momentów nie rekompensuje podstawowej wady gry - nie oferuje nic poza jednym, 10-godzinnym playthrough. Gra, do której nie chce się wracać. 4/10 to IMO maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyśl sobie, że zagranie w tę grę to jest coś jak obywatelski obowiązek ;). Dla mnie ta gra jest przyjemną, aczkolwiek średnią produkcją. Może faktycznie trochę przesadziłem z tą oceną...
Edit: o multi wogóle nie mówię. Tego nie powinno być. Patrząc jednak również na to to faktycznie wychodzi takie 6/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:25, Renzov napisał:

Ale pomyśl sobie, że zagranie w tę grę to jest coś jak obywatelski obowiązek ;). Dla
mnie ta gra jest przyjemną, aczkolwiek średnią produkcją. Może faktycznie trochę przesadziłem
z tą oceną...
Edit: o multi wogóle nie mówię. Tego nie powinno być. Patrząc jednak również na to to
faktycznie wychodzi takie 6/10...

Eee, tam - obywatelski obowiązek, to grać w dobre polskie gry. Oczywiście żałuję, bo CoJ miał potencjał. Taki Wiedźmin - może się podobać lub nie - ale obiektywnie - gra jest dobra. Dla mnie zawsze podstawowym wyznacznikiem jest fun i grywalność, potem story, kwestie techniczne, mechanika, oprawa (w takiej kolejności). CoJ ssie w połowie na pierwszym punkcie, a całkowicie na drugim. Podobny poziom grywalności oferuje np. Star Wars: TFU. Ale tam i fun był większy i story lepsze.

@Snafu
Obu gier nie mam zamiaru porównywać, ale tak - CoJ jest słaby, a inFamous wgniata. Z dwojga wybierz przygody Cole''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był żart, ale nieważne. Ja tak samo dzielę gry, tylko, że ja na pierwszym miejscu stawiam fabułę, później fun, grywalność, a na końcu mechanikę i stronę techniczną (wydajność, grafika). Ważne, żeby było ciekawie i fajnie. Ja niepotrzebuję gier "fotorealistycznych" (crysis, mass effect) tylko takich, których opowieść jest "głęboka" i ciekawa. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co polecacie do ściągnięcia z PSN? W sumie tak do 90, 95 złotych, bo jedną rzecz już wiem, że na pewno kupię (song pack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 09:19, Harrolfo napisał:

Cześć, co polecacie do ściągnięcia z PSN? W sumie tak do 90, 95 złotych, bo jedną rzecz
już wiem, że na pewno kupię (song pack :)


Albo starego Driver''a z PSX. Świetna gierka :D Możesz jeszcze kupić, dodatkowe mapy do Uncharted 2, na multi. W ogóle dodatki do gier.(tych które masz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mój klimat.
Mogą być:
DLC:
Batman Arkham Asylum, Assassin''s Creed 2 (chociaż słuyszałem na tym forum, że nie warto), Uncharted 2: Among Thieves, X-Men Origins: Wolverine, Guitar Hero: Aerosmith, Guitar Hero III: Legends of Rock, Guitar Hero: Metallica,
Gry:
Akcji TPP

EDIT: @Snafu => W Drivera grałem na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 09:28, Harrolfo napisał:

DLC:

DLC sobie daruj, chyba że na prawdę jakąś grę kochasz.

Dnia 08.07.2010 o 09:28, Harrolfo napisał:

Akcji TPP

Tu nie wiem czy TPP ale Flower na pewno, Fat princess i Trine (genialna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 08:33, tylor2 napisał:

> Co lepsze Red Dead Redemptation vs Star Craft 2 ? Na co lepiej przeznaczyc kase
?

A wolisz strategie czy gry akcji?


Wole gry akcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 10:25, Jacobek92 napisał:

> > Co lepsze Red Dead Redemptation vs Star Craft 2 ? Na co lepiej przeznaczyc
kase
> ?
>
> A wolisz strategie czy gry akcji?

Wole gry akcji ...


Jeśli lubisz westerny, i serię GTA, to możesz spokojnie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 10:25, Jacobek92 napisał:

> > Co lepsze Red Dead Redemptation vs Star Craft 2 ? Na co lepiej przeznaczyc
kase
> ?
>
> A wolisz strategie czy gry akcji?

Wole gry akcji ...


NO to RDR bo Starcraft 2 to strategia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować