Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 21:36, Harrolfo napisał:

Pytanko następne odnośnie oświetlenia konsoli ;)
Zauważyłem, że wejście Ethernet świeci się na czerwono. Why?

Bo tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Właśnie zamówiłem MAG (EK).
Mam pytanie, w ogóle ktoś w to gra? Ma ktos?

Mam paru znajomych na liście co grają, sam chciałem nawet zamówić, ale wtedy ukazał się BC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja mam takiego świra, jak widze napis: Kolekcjonerska, limitowana.
I kupuje, fajnie mieć takie perełki, gdy już ich zabraknie.
A BC2 KUPIE, lecz jestem wkurzony dlaczego nie mamy Dubbingu PL, jak na klocka, bądź pieca... Dlaczego?

PS. Dziś ukonczyłem BC (GE), fajowa giereczka ;]

PzdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... podobno głos Cole''a w jedynce był słaby?... Czy ludzie z Sucker Punch naprawdę tego nie widzą? Nie słyszą? TEN głos jest dopiero tragiczny.
Dlaczego developerzy starają się na siłę zrobić z Cole''a klasycznego miejskiego superbohatera? Przebieranki, głosik 16-latka, tatuaże... ech... poprzedni Cole był wbrew pozorom ciekawszy... posępny, mniej charakterystyczny - i jak się temu dziwić - toż to zwykły chłopak, którego życie nagle wywrócono do góry nogami w sposób jakiego nigdy by się nie spodziewał. A teraz? Heros od siedmiu boleści, k***a mać.
Czuć klimat inFamous, oj tak, kosmiczna dynamika i efektowność, do tego już słychać to elektroniczne downtempo, tak dobrze wpasowujące się atmosferę. Ale mimo tego, gra w tej chwili traci u mnie bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy gra na PS3 - MAG jest tylko na multi czy też jest kampania, albo granie na botach??(jeszcze nie mam konsoli więc się nie znam jeśli chodzi o boty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 11:15, wilqu94 napisał:

Chciałem się dowiedzieć czy gra na PS3 - MAG jest tylko na multi czy też jest kampania,
albo granie na botach??(jeszcze nie mam konsoli więc się nie znam jeśli chodzi o boty
:P)


Pisze nawet na pudełku chyba, TYLKO ONLINE ;D

- (Jest info na pudełku. Po prawo, na górze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kartą debetową VISA i PSStore. Mianowicie nie mogę "zarejestrować" karty. Potrzeba do tego specjalnej karty z banku, czy coś po prostu jest nie tak z tymi kartami? Dodam, że wcześniej rejestrowałem kartę mojej mamy (z ponad pół roku temu) i wtedy wszystko chodziło. Można coś na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 17:02, paweldomar1 napisał:

Witam. Mam problem z kartą debetową VISA i PSStore. Mianowicie nie mogę "zarejestrować"
karty. Potrzeba do tego specjalnej karty z banku, czy coś po prostu jest nie tak z tymi
kartami? Dodam, że wcześniej rejestrowałem kartę mojej mamy (z ponad pół roku temu) i
wtedy wszystko chodziło. Można coś na to poradzić?

Zależy od karty. Dowiedz się czy Twoją można operacje przez internet wykonywać, jakby co to możesz sobie darmowe konto w mBanku założyć i taką kartę dostaniesz gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:10, tylor2 napisał:

Siemka, mam pytanko. Niedawno kupiłem PS3, a jestem zagorzałym fanem gier RPG. W związku
z tym jakie RPGi polecacie na tą konsolkę? Łącznie z pre-orderami. Aha, a co powiecie
o Demon''s Souls?

A no właśnie must have.

No za wiele ci nie powiem bo krótko grałem u kumpla. Ale jeśli jesteś hardcorowym graczem to bierz bez zastanawiania się. Grafika dobra, fabuła też z tego co udało się zobaczyć.

A no i mimo iż gra tworzona była w Japonii wcale nie jest to Japońszczyzna. Do FF jej bardzo daleko.(BTW ja nie lubię właśnie takich gier typu FF z Japonii). Tutaj postawiono na hardcorowych graczy z USA i Europy. Gra na pewno ci się spodoba możesz popatrzeć na różne gameplaye. Ale ja po 2 godzinach grania mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Ale nie wiesz czy na PSN jest demo? BTW. już wiem na co przeznaczę nadzienie z czekolady którądostałem od babci (jeśli wiesz o co mi chodzi :)).

EDIT: A jeszcze propo FF to 7 mi się podobała (ciągle w nią młucę, jakc na grę na PSOne jest ch...e długa), wiec może 13 wezme. Ale na razie trzeba poczekać bo kupiłem UFC, z konsolą dostałem Wipeouta i ModNation, także rodzice mogą sie czepiać że za dużo gier kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:10, tylor2 napisał:

Siemka, mam pytanko. Niedawno kupiłem PS3, a jestem zagorzałym fanem gier RPG. W związku
z tym jakie RPGi polecacie na tą konsolkę? Łącznie z pre-orderami. Aha, a co powiecie
o Demon''s Souls?

Jeśli nie grałeś na PC to koniecznie bierz Dragon Age: Początek. Gra jest naprawdę świetna. Fabuła i postacie bardzo ciekawa, a system rozwijania postaci jest naprawdę porządnie zrobiony. Jedyne co trochę przeszkadza to grafika, bo jest nieco przestarzała, ale w takich grach to nie jest najważniejsze. DA to najlepszy cRPG w jaki ostatnio grałem. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, ale czytałem reckę w psx i nie wychwalali tam gry. Mimo wszystko chyba spróbuję ją pożyczyć sobie na kompa, bo może ją jeszcze uciągnie, a na PS3 ( jak wszystkie gry) jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:43, tylor2 napisał:

Zastanawiałem się, ale czytałem reckę w psx i nie wychwalali tam gry. Mimo wszystko chyba
spróbuję ją pożyczyć sobie na kompa, bo może ją jeszcze uciągnie, a na PS3 ( jak wszystkie
gry) jest droga


to nowe DA:O na allegro idzie wyrwać za mniej niż 100 zł przecież ... używki jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:57, Taikun napisał:

> Zastanawiałem się, ale czytałem reckę w psx i nie wychwalali tam gry. Mimo wszystko
chyba
> spróbuję ją pożyczyć sobie na kompa, bo może ją jeszcze uciągnie, a na PS3 ( jak
wszystkie
> gry) jest droga

to nowe DA:O na allegro idzie wyrwać za mniej niż 100 zł przecież ... używki jeszcze
taniej


Dobra ale i tak popatrz na 2 (moje) posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować