Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ekhm.. szwagier przyjeżdża i oprócz picia chcielibyśmy trochę pograć - polecicie jakieś gry na dwie osoby na jednym telewizorze. Mam kilka gier na 2 osoby ale może mnie czymś zaskoczycie (mam: Fight Night Round4, LBP, Tekken 6).

Ps. co pić lepiej w czasie grania: wódkę, piwo, a może kulturalnie wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inna kwestia: chciałem kupić gierkę "Naughty Bear", ale polskie serwisy jakoś nie garna się do recenzowania (?). Na zagranicznych - gra dostaje mierne oceny jakieś 5-6 na 10 stopniowej skali. Gra już z Was ktoś w tę grę?? Warto kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HYehe wlasnie oglądam na YT tą giereczke i niezly pomysl mieli twórcy... Chyba na czymś byli ;]
Chętnie bym pocinał troche w to ^^ Więc, czy gra już z Was ktoś w tę grę, warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sobie kupić NB. Tylko recenzji mało. Jednak sam pomysł jest bardzo ciekawy. Świetnie by było zabijać na różne sposoby inne misie. A ludzie mówią, że nie można zrobić już oryginalnej gry...;) Mam nadzieję, że jakiś polski portal "zrecenzuje" tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zmieniłem dysk twardy w swojej konsolce, pojawił mi się komunikat, że wymagana jest aktualizacja oprogramowania. Ściągnąłem z http://pl.playstation.com/ps3/ najnowszy apdate i wrzuciłem to na pendrive''a. Naciskam START i SELECT, żeby się zainstalowało, trwa wyszukiwanie i nic. Jest napisane, że nie znaleziono odpowiednich danych. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz stworzyć na pendrajwie katalog "PS3" a w nim "UPDATE", do którego trzeba wrzucić instalkę. Powinno znaleźć.

PS. Jak to naciskasz START i SELECT ?? O ile pamiętam nic nie trzeba było wciskać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:13, woko27 napisał:

Musisz stworzyć na pendrajwie katalog "PS3" a w nim "UPDATE", do którego trzeba wrzucić
instalkę. Powinno znaleźć.

No tak, też znalazłem przed chwilą takie rozwiązanie. Już dysk jest sformatowany. Sorry za zamieszanie i mimo wszystko bardzo dziękuję za odpowiedź.

Dnia 30.06.2010 o 20:13, woko27 napisał:

PS. Jak to naciskasz START i SELECT ?? O ile pamiętam nic nie trzeba było wciskać ??

Po pojawieniu się tego komunikatu o którym pisałem trzeba. Wtedy dopiero konsola zaczyna szukać odpowiednich danych na podłączonym nośniku i -jeśli jest na pendrive'ie lub dysku zewnętrznym- zaczyna instalować aktualizację systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kojarzycie jakieś dobre motywy na menu główne?
2. Warto kupować Fragnstein (myszka) ? Zacząłem grać w pierwszego Bioshocka i muszę powiedzieć, że o ile pad daje rade w takim Lost Planet 2, o tyle wizyta w Rapture to dosłownie droga przez mękę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:42, Jave napisał:

1. Kojarzycie jakieś dobre motywy na menu główne?

Flower! :) Albo ten podstawowy, bezplatny, albo dynamiczny (rusza sie kwiatek, pojawiaja sie platki oraz zmienia sie pora dnia). Ten drugi kosztuje jakies grosze, wiec naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:42, Jave napisał:

1. Kojarzycie jakieś dobre motywy na menu główne?

Bardzo fajny jest też motyw z Heavy Rain''a. Taki mroczny i pasujący do telewizora zarazem. Ja go mam i wygląda to naprawdę świetnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:42, Jave napisał:

1. Kojarzycie jakieś dobre motywy na menu główne?
2. Warto kupować Fragnstein (myszka) ? Zacząłem grać w pierwszego Bioshocka i muszę powiedzieć,
że o ile pad daje rade w takim Lost Planet 2, o tyle wizyta w Rapture to dosłownie droga
przez mękę :/


Mi podoba się motyw z gry the Eye of Judgment, oraz motyw Manga, ale to zależy od twojego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:42, Jave napisał:

1. Kojarzycie jakieś dobre motywy na menu główne?

Heavy Rain, sam mam i jest świetny.

Dnia 30.06.2010 o 20:42, Jave napisał:

2. Warto kupować Fragnstein (myszka) ? Zacząłem grać w pierwszego Bioshocka i muszę powiedzieć,
że o ile pad daje rade w takim Lost Planet 2, o tyle wizyta w Rapture to dosłownie droga
przez mękę :/

Z czasem się każde sterowanie ogarnie, akurat w Bioshocku jest to proste (dla mnie jako wyrobionego gracza). Ale już skoro musisz kupować to sprawdź czy Bioshock obsługuje myszkę mi sie wydaje że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 08:53, Kaucz napisał:

Z czasem się każde sterowanie ogarnie, akurat w Bioshocku jest to proste (dla mnie jako
wyrobionego gracza). Ale już skoro musisz kupować to sprawdź czy Bioshock obsługuje myszkę
mi sie wydaje że nie.

Konsola to dla mnie hobby - mam nie więcej niż 2 godziny tygodniowo na granie - więc chyba jednak pozostanę każualem z myszką ;)

Różni ludzie różnie piszą, nawet na forum bannco. Ktoś, że nie działa kontroler dla lewej ręki, ktoś inny, że działa, ale trzeba cośtam wgrać, a ktoś jeszcze inny, że działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z mikrofonem na PS3. Kupiłem taki mikrofon => http://video-play.pl/index.php/26,2133,dynamiczny_mikrofon_jack_35mm_jack_63mm_karaoke_singstar_ultrastar_2tech i taki adapter => http://video-play.pl/index.php/42,1460,usb_audio_adapter_singstar_karaoke__ps2_ps3_xbox_360_wii_pc_2tech .
Mam problem, bo GH Metallica nie wykrywa mi drugiego kontrolera (mam podłączoną gitarę) i nie mogę zagrać w Band Career. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, pod spodem PS3 są jakieś dwa światełka - jedno z nich świeci mi się na zielono. Czy to coś nie tak? Proszę o pomoc, Panowie, chyba nigdy tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:51, Harrolfo napisał:

Jedno z nich to dostęp do płyty albo zasilania, a drugie to do Hdd, więc jest OK :)

No to spoko, w sumie przyjrzałem się tam temu bliżej i nie ma też czasem ikonki wi-fi? Bo wygląda to podobnie i właśnie jakby to było aktywowane. Ale dzięki za odpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 22:41, Harrolfo napisał:

No w sumie może być Wi-Fi ;)
W każdym razie jest OK :)
Czekam na rozwiązanie mojego problemu ;)


Jedna to HDD druga to wi-fi. Zasilanie jest nad przyciskiem włącz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować