Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2010 o 13:51, Renzov napisał:

Myślę teraz o kupnie Infamous. Polecacię tą gre? Dodam jeszcze, że Prototype nie przypadł
mi do gustu.


Mi Prototype wogole sie nei podobal, pogralem 20 minut i rzucilem w kąt. Infamous to zupelnie inna bajka ;) Gierka jest przekozacka, smialo moge Ci ja polecic tym bardziej ze w przyszlym roku ma wyjsc druga czesc ktora po filmikach wydaje sie ze bedzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:02, tylor2 napisał:

Dobra ale i tak popatrz na 2 (moje) posty wyżej.


no to sobie sprawdź na PC ;) odnośnie FF13 - nie kupuj, gra jest nudna, a fabula ssie ... jedynie fajnie wyglada i system daje rade ... ale w ogole nie chce sie w to grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:51, Renzov napisał:

Myślę teraz o kupnie Infamous. Polecacię tą gre? Dodam jeszcze, że Prototype nie przypadł
mi do gustu.

Krótko: Najlepszy sandbox IMO.

Świetna grafika, super moce, naprawdę wspaniale zrobiony system wspinania IMO najlepszy dotąd w grach. Gra jako Dobry lub Zły. No i sam bohater jest też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... taka piaskownica ;). Robisz co chcesz i kiedy chcesz. Jesli masz ochote, wykonujesz misje. Jesli nie chcesz - mozesz spokojnie zwiedzac swiat, zabijac ludzi czy cokolwiek innego ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 18:44, Piotrek_K napisał:

Nooo... taka piaskownica ;). Robisz co chcesz i kiedy chcesz. Jesli masz ochote, wykonujesz
misje. Jesli nie chcesz - mozesz spokojnie zwiedzac swiat, zabijac ludzi czy cokolwiek
innego ;)...


Aaaa... to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 18:44, Piotrek_K napisał:

Nooo... taka piaskownica ;). Robisz co chcesz i kiedy chcesz. Jesli masz ochote, wykonujesz
misje. Jesli nie chcesz - mozesz spokojnie zwiedzac swiat, zabijac ludzi czy cokolwiek
innego ;)...

... i zbierać niebieskie kamyki, które dadzą Ci brązowe trofeum (chyba najwredniejsze trophy w całej grze).
Sama gra jest przednia polecam,

Spoiler

szkoda, że nie zobaczymy już starego Cole''a w inFamous 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Po przejściu Heavy Rain odblokowane epilogi mam w menu głównym, w sekcji osiągnięć. Wczytałem finał, zmieniłem kilka decyzji i zobaczyłem nowe epilogi. Tyle, że nie ma ich do obejrzenia w menu głównym :/ Tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 20:31, Jave napisał:

Hm. Po przejściu Heavy Rain odblokowane epilogi mam w menu głównym, w sekcji osiągnięć.
Wczytałem finał, zmieniłem kilka decyzji i zobaczyłem nowe epilogi. Tyle, że nie ma ich
do obejrzenia w menu głównym :/ Tak powinno być?

Dziwne, ja też wczytałem wcześniejszy save swojego czasu bo

Spoiler

zginął mi ten agent FBI szlag by trafił zabójce origami !

, wczytałem miałem inny koniec i miałem te scenki normalnie odblokowane do oglądania.
Może poprostu wybrałeś ponowne przejście BEZ możliwości save''u ?
Bo są 2 opcje, żeby gra nam zapisywała nowy stan bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 18:19, Slappy napisał:

Krótko: Najlepszy sandbox IMO.

Świetna grafika, super moce, naprawdę wspaniale zrobiony system wspinania IMO najlepszy
dotąd w grach. Gra jako Dobry lub Zły. No i sam bohater jest też super.

No to faktycznie kupię sobie Infamous. Zapowiada się fajnie.
Kurczę, mam teraz tyle gier do nadrobienia, że nie wiem, kiedy znajdę na to wszystko czas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Przy pierwszym przechodzeniu gry, nawaliłem przy zabójstwie dilera (nowa konsola, pierwszy pad od czasów Pegasusa, ciężko jest mi się przyzwyczaić do tych guziczków), wszystkie inne próby przeszedłem pomyślnie. Teraz wróciłem do zabójstwa, wziąłem "z zapisem"... i ciągle nie mam trofeum za wszystkie próby. Muszę przejść grę jeszcze raz, tak?

Inna sprawa. Do osiągnięcia za zakończenia... potrzeba ich 7. Czyli mam przechodzić grę 7 razy!? A nie da się tak zrobić, że, ja wiem, wczytuję odpowiedni rozdział, robię to, co muszę (oczywiście, z zapisem), przeskakuję do kolejnego rozdziału, a potem kontynuuję grę od ostatniego, w którym coś musiałem zrobić? Wtedy będzie inny finał i inne epilogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:58, Jave napisał:

Muszę przejść grę
jeszcze raz, tak?

Tak dokładnie od tego momentu, od którego zawaliłeś :)

Dnia 04.07.2010 o 22:58, Jave napisał:

Inna sprawa. Do osiągnięcia za zakończenia... potrzeba ich 7. Czyli mam przechodzić grę
7 razy!?

http://heavyrain.wikia.com/wiki/Game_Endings tu masz całe trofeum co musisz zrobić.

Nie musisz zaczynać od prologu, możesz np. wczytać grę z zapisaniem od momentu, w którym zaczyna się 1 wydarzenie wpływające na jedno z zakończeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, czyli lecimy grę jeszcze raz, tym razem po Zbrodnię Doskonałą, w trakcie której muszę wbić w końcu te 5 prób... ale najpierw: wszystkie brązowe, które zdobywa się w jednym rozdziale, potem zajmę się platyną. Potem Bioshock - ciekawym wielce, jak się fragnstein spisze, jeszcze nie miałem okazji go używać. Na końcu zaś wyduszę każde możliwe osiągnięcie z Lost Planet 2. Biorąc pod uwagę ich liczbę, zajmie mi to pewnie nie mniej czasu, niż 53 595 zombiech w l4d. A że gra przednia (ma jedną wadę: w produkcji, w której strzela się do Akridów, jest za mało strzelania do Akridów)...

Tak przy okazji. O co chodzi z tymi "chalange room" do Bioshocka? One są gdzieś w grze, czy też to jakieś DLC (pewnie jeszcze płatne...), które włącza się z poziomu menu głównego (downloadable content) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:25, Jave napisał:

Hoho, czyli lecimy grę jeszcze raz, tym razem po Zbrodnię Doskonałą, w trakcie której
muszę wbić w końcu te 5 prób... ale najpierw: wszystkie brązowe, które zdobywa się w
jednym rozdziale, potem zajmę się platyną. Potem Bioshock - ciekawym wielce, jak się
fragnstein spisze, jeszcze nie miałem okazji go używać. Na końcu zaś wyduszę każde możliwe
osiągnięcie z Lost Planet 2. Biorąc pod uwagę ich liczbę, zajmie mi to pewnie nie mniej
czasu, niż 53 595 zombiech w l4d. A że gra przednia (ma jedną wadę: w produkcji, w której
strzela się do Akridów, jest za mało strzelania do Akridów)...

Tak przy okazji. O co chodzi z tymi "chalange room" do Bioshocka? One są gdzieś w grze,
czy też to jakieś DLC (pewnie jeszcze płatne...), które włącza się z poziomu menu głównego
(downloadable content) ?


Są to DLC do kupienia w PS Store, ale nie pamiętam za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zobacz sobie jeszcze demo. Grę można w sumie już za 100zł(czasami nawet taniej)wyrwać ale zawsze można się upewnić.

Ale za tą cenę? Brać od razu! W sumie to już ponad rok od premiery minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę do 200 zł (może być EK) polecacie na PS3? Oprócz tych, co mam na PSN - Harrolfo_PL :)
Akcja TPP najlepiej, nie Red Dead Redemption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:09, Slappy napisał:

Wiesz, zobacz sobie jeszcze demo. Grę można w sumie już za 100zł(czasami nawet taniej)wyrwać
ale zawsze można się upewnić.

Ale za tą cenę? Brać od razu! W sumie to już ponad rok od premiery minął.

Ja mam za 50 zl kupić ;). Z tego co piszecie warto, więc niedługo sam się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się zastanawiam, czy kupić Infamous czy RDR(ale to później). Chyba będę musiał sobie demo z Infamous''a ściągnąć. Bo ostatnio coś Mnie do niego ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:13, Harrolfo napisał:

Jaką grę do 200 zł (może być EK) polecacie na PS3? Oprócz tych, co mam na PSN - Harrolfo_PL
:)
Akcja TPP najlepiej, nie Red Dead Redemption


Just Cause 2? Ja nie grałem ale kumpel chwali. A ja od siebie Assassina 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować