Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Zgadzam się z przedmówcą. Wadliwy Sixaxis zamiast DualShocka3, co do napędu zaś, to może i potrafi być głośny, ale nie na tyle, by porównywać go ze skanerem. Poprzedni właściciel chyba nie był zbyt delikatny wobec sprzętu; pada do PS3 naprawdę niełatwo rozwalić podczas normalnego grania, nawet częstego. Radzę oddać to w diabły i rozejrzeć się za inną okazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, to nie było jak skaner, a może do urządzenie w sklepach wybijające paragon ? Po za tym jak tylko zgrało na dysk co miało zgrać już tego nie usłyszałem ;p. Co do sixaxisa/dualshocka mogło mi się powalić, nie wyspany już dłuższy okres chodzę to pewnie nawet nie wiem co zamówiłem, sprzedawca w mailu zapewnia iż był napisany sixaxis, więc tego tematu nie ruszam już. Mam zamiar z katować ją ze 3 tygodnie(gwara na miesiąc jest ^^) i zobaczyć dalsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:22, Pablo_Querte napisał:

A w Resistance i Killzone grał?

W Resistance nie grałem, ale Killzone''y oba grałem i obu się już dawno pozbyłem. Te przygody nauczyły mnie jednej lekcji - choćby nie wiem jak chwalono jakiegoś FPSa na konsole, to mam się od niego trzymać z daleka. Co z tego, że K2 to świetna gra, skoro ja nie potrafię sterować padem w tego typu grze :/ Tandem klawiatura plus mysz jest o niebo lepszym rozwiązaniem - przyznali to nawet ludzie z Microsoftu tym, że miały być gry multiplatformowe (jedna nawet chyba była) z multi z ludźmi z różnych platform na jednym serwie. Co z tego wyszło? Ano to, że przeciętniaki z PC tłukli ''pro'' na padach :D I to mimo utrudnień dla pe3ceciarzy i ułatwień dla konsolowców - piszą o tym w najnowszym CDA.

Snafu - są ludzie, którzy potrafią używać sztućców przy pomocy stóp. Czy to oznacza, że jest to łatwe i zupełnie normalne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:35, nightfaler napisał:

nonstop) piiii ------ piiiii -------piiii -> tak wiem, że to głupie pytanie, ale
tak ma być ?Nigdy nie słyszałem czegoś podobnego...

Nagraj, to się dowiemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 17:30, ww3pl napisał:

Nagraj, to się dowiemy ;-)

aye ! http://w384.wrzuta.pl/audio/6WcJg8UQkCR/nagranie ;p
Mam nadzieje, że to tak ma zczytywać (bo się chyba zakrzyczę dzisiaj w domu), podczas gry jest już cichuteńka.

Jeszcze jedno pytanie są na tym psn`ie jakieś darmowe tytuły ? Jak parę arcade`ów na xbox live ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 18:51, nightfaler napisał:

> Nagraj, to się dowiemy ;-)
aye ! http://w384.wrzuta.pl/audio/6WcJg8UQkCR/nagranie ;p
Mam nadzieje, że to tak ma zczytywać (bo się chyba zakrzyczę dzisiaj w domu), podczas
gry jest już cichuteńka.

WTF? Co to jest? Moja stara drukarka tak nie chałasowała, a o PS3 nie wspomnę. Chyba coś jest z tą konsolą nie tak. Moja 80-ka jest cichutka i tak nie piszczy. Chbyba masz problem...

Dnia 05.08.2010 o 18:51, nightfaler napisał:

Jeszcze jedno pytanie są na tym psn`ie jakieś darmowe tytuły ? Jak parę arcade`ów na
xbox live ?

Chyba nie, ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 18:51, nightfaler napisał:

> Nagraj, to się dowiemy ;-)
aye ! http://w384.wrzuta.pl/audio/6WcJg8UQkCR/nagranie ;p
Mam nadzieje, że to tak ma zczytywać (bo się chyba zakrzyczę dzisiaj w domu), podczas
gry jest już cichuteńka.

Dokładnie jak wyżej, u mnie z czymś takim się nie spotkałem... :/

Dnia 05.08.2010 o 18:51, nightfaler napisał:

Jeszcze jedno pytanie są na tym psn`ie jakieś darmowe tytuły ? Jak parę arcade`ów na
xbox live ?

No... darmowe są tylko dema. Chyba, że zakupisz PS Plus (abonament, 60zł za 3 miechy, 190 za rok), a co miesiąc będziesz mógł pobierać za darmo, wybrane przez Sony, tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie na myśli ogólny hałas ? Czy te " pii pii " ? Bo normalnie konsola jest cicho, dużo cichsza od reszty sprzętu który leży u mnie w pokoju.
Nagrywałem komórką przyłożoną do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 19:45, Kaucz napisał:

Blisko podstawiłeś dyktafon? Jeśli nie to bardzo głośno chodzi, jak podstawi się ucho
blisko konsoli to każda tak chodzi.

No komórka leżała na konsoli :P BO chciałem żebyście usłyszeli to pii pii które zaczyna się w 3,5 sekundzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 19:50, nightfaler napisał:

> Blisko podstawiłeś dyktafon? Jeśli nie to bardzo głośno chodzi, jak podstawi się
ucho
> blisko konsoli to każda tak chodzi.
No komórka leżała na konsoli :P BO chciałem żebyście usłyszeli to pii pii które zaczyna
się w 3,5 sekundzie

Może coś z czytnikiem, bo z tego co się orientuje to on tak robi, a z głośnością nic nie jest skoro tak blisko podstawiłeś telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 19:55, Harrolfo napisał:

No to jest ok, konsola tak chodzi

Ale tak nie piszczy. Chyba, że ja mam jakieś super-udoskonalone wydanie konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie ten pisk tylko podczas ładowania gry na początku, (z płyt, jutro jakieś demo sprawdzę) po za tym przy killzonie jest tylko jednokrotne(czasami w ogóle), tylko ten heavenly sword się "rzuca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie odgłos z napędu. Z mojej starej czarnulki wydobywały się podobne dźwięki podczas doczytywania płytki, ale jak już pisałem wyżej, w chlebaku czegoś takiego jeszcze nie uświadczyłem. Nie zdziwiłbym się gdyby za jakiś czas poszedł Ci laser...

Nie żebym Ci specjalnie źle wróżył... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 20:27, woko27 napisał:

To zdecydowanie odgłos z napędu. Z mojej starej czarnulki wydobywały się podobne dźwięki
podczas doczytywania płytki,

Rozumiem że Ci poszedł ?

Dnia 05.08.2010 o 20:27, woko27 napisał:


Nie żebym Ci specjalnie źle wróżył... :P

No skądże znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 20:53, nightfaler napisał:

Rozumiem że Ci poszedł ?

Nie poszedł, ale nie wiem jakie były jego dalsze losy, bo znalazł się szczęśliwy nabywca na allegro.

Dnia 05.08.2010 o 20:53, nightfaler napisał:

No skądże znowu.

Widzę, że nie stronisz od ironii. ;]

Ale powiem Ci, żebyś się nie przejmował moim głupim gadaniem. Skoro mówisz, że masz miesiąc gwarancji to nie patrz na dziwne odgłosy (chyba, że jakieś słyszysz także po wyłączeniu konsoli:) czy inne zjawiska, tylko pykaj na niej ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niemal tak samo. Nie przejmuj się, każdy przesadza. Ani to głośno, ani szczególnie cicho. Mam kilku znajomych z PS3 i jest identycznie.

Miejmy nadzieję, że i Ty nie zaczniesz i przesadzać i nie będziesz korzystał z mikrofibry raz na tydzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam taką nadzieję, że to cudeńko się nie rozczłapi po paru dniach. Mój x360 (falcon) już ponad 2 lata z klasą trzymie się na biurku, a czerwonych światełek jeszcze w życiu (w realu) nie widziałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować