Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 18:07, JaqbD napisał:

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia,
ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...


Właśnie tak jak wszyscy piszą, najlepiej zakup GTA4, bo gra jest fenomenalna. Nie będę się na jej temat rozpisywał, bo każdy wie o niej niemalże wszystko. Możesz jeszcze ewentualnie poczekać na gre, która " zkarczuje Ci jak i Nam neuronu :D ", chodzi mi o Killzone 2. Wszyscy na forum czekamy na tą grę z wrastającym podnieceniem. A co do Uncharted''a to gra jest bardzo dobra na początek, lecz jestem już na 79% gry,a zajęło mi to niespełna 6 i pół godziny. Ale pozostaje jeszcze jeden KILLER :D o którym najwyraźniej koledzy zapomnieli. Metal Gear Solid 4 ... Achh ... :D
Decyzja należy do Ciebie : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:07, JaqbD napisał:

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia,
ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...


Wipeout HD - taniutki , a mozna go masterowac tygodniami, nawet nie wlaczajac multi (ktore tez i to bardzo miodne posiada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:07, JaqbD napisał:

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia,
ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...


Jeśli grałeś w poprzednie części serii, to mogę z czystym sumieniem polecić Metal Gear Solid 4. Jeśli jednak nie miałeś styczności z tą serią, stanowczo odradzam - fabuła stoi tutaj na pierwszym miejscu, jest lekko naciągana i skomplikowana. Jeśli trawisz serię Grand Theft Auto, to polecam część czwartą. W Uncharted grałem - jedyne co mogę powiedzieć, to to, że gra jest strasznie krótka (IMO nie warta wydanych na niej pieniędzy). Do Killzone 2 podchodzę jak pies do jeża - eh, co może zrobić dobra reklama i ładnie pre-renderowane filmiki... Polecam Dead Space - naprawdę wciągająca gra. Na długie godziny może Cię również wciągnąć Fallout 3 - miszmasz gatunków FPS i cRPG, starczający do 90h (jeśli, tak jak ja, jesteś fanem pierwszych dwóch trve Fallout''ów, kupna odradzam - IMO profanacja legendy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak PS3 podłączy się do zwykłego CRT to obraz jest spasowany czy rozciągnięty czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo bojaźliwy problem (jak można to tak nazwać) ;/
Otóż chodzi o to, że PlayStation 3 czasem nie wiadamo skąd potrafi się zawiesić i nie pozostaje nic innego jak odłączyć ją od zasilania. Raz zawiesiło się podaczas gry w Uncharted, potem w PlayStation Home, a trzeci jak byłem na gram.pl na PS''e. Naprawdę nie wiem co się dzieje. Konsola jest od Bożego Narodzenia, więc powinna działać wyśmienicie, tym bardzej, że jej nie katuję. Kilka razy zdażyło się ściągnąć jakieś demo, które, jak wiemy, ściąga się z 3,4h. Zauważyłem, że Michu96 miał podobny problem, tylko że u niego konsola zawieszała się po kilku godzinach, u mnie natomiast (w przypadku ostatniej zwiechy na gram.pl) zawiesiła się kilka minut po otwarciu strony. Pogadałem z Michem i powiedział mi, że jest to wina kurzu osiadającego na wiatrakach i że należy je oczyścić. A jak to zrobić ? Dodam, że osiadanie kurzu jest bardzo możliwe, ponieważ u mnie w pokoju mam ciemne meble, dywan i przynajmniej raz na tydzień muszę ścierać kurze, bo jest ich "tony".Chyba, że jest to spowodowane czymś innym. Słyszałem, że konsola się zawiesza dzięki internetowi. Ehh ...
Nie wiem co mam zrobić.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 09:25, Qbasmok007 napisał:

/.../


W grach czasem zdarzają się zwisy - najczęściej to jest, gdy podczas gry za bardzo buszujemy po XMB, czasem konsola się zamyśli i bach - zwiecha. Zaś co do przeglądarki - mi ona również często się zawiesza. Na pewno nie jest to stabilny browser, nie chodzi tak, jak byśmy chcieli. Kurz może być przyczyną zwisów, ale konsola sama się czyści. U mnie, gdy jest dość ciepło włącza maksymalne obroty w wiatrakach i sama się przeczyszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 09:31, master matrox napisał:

> /.../

W grach czasem zdarzają się zwisy - najczęściej to jest, gdy podczas gry za bardzo buszujemy
po XMB, czasem konsola się zamyśli i bach - zwiecha. Zaś co do przeglądarki - mi ona
również często się zawiesza. Na pewno nie jest to stabilny browser, nie chodzi tak, jak
byśmy chcieli. Kurz może być przyczyną zwisów, ale konsola sama się czyści. U mnie, gdy
jest dość ciepło włącza maksymalne obroty w wiatrakach i sama się przeczyszcza ;)


Czyli jest to dosyć normalne ? Powszechny problem ? Tyle, że ja po każdej zwieszce musze wyłączyć konsolę tym przycieskiem na tylnej ściance, bo inaczej nie da rady. Też musiałeś od zasilania odłączać ? A ja słyszałem, że to konsole z 60Gb dyskiem same się czyszczą, a jak jest z 80GB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 09:39, Qbasmok007 napisał:

> > /.../
>
> W grach czasem zdarzają się zwisy - najczęściej to jest, gdy podczas gry za bardzo
buszujemy
> po XMB, czasem konsola się zamyśli i bach - zwiecha. Zaś co do przeglądarki - mi
ona
> również często się zawiesza. Na pewno nie jest to stabilny browser, nie chodzi tak,
jak
> byśmy chcieli. Kurz może być przyczyną zwisów, ale konsola sama się czyści. U mnie,
gdy
> jest dość ciepło włącza maksymalne obroty w wiatrakach i sama się przeczyszcza ;)


Czyli jest to dosyć normalne ? Powszechny problem ? Tyle, że ja po każdej zwieszce musze
wyłączyć konsolę tym przycieskiem na tylnej ściance, bo inaczej nie da rady. Też musiałeś
od zasilania odłączać ? A ja słyszałem, że to konsole z 60Gb dyskiem same się czyszczą,
a jak jest z 80GB ?


Możesz sam spróbować wyczyścić.
Przytrzymaj przycisk Eject i włącz konsolę.

PS.Jest to (podobno) procedura serwisowa i (podobno) nieszkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 11:01, Solmath napisał:

Możesz sam spróbować wyczyścić.
Przytrzymaj przycisk Eject i włącz konsolę.

PS.Jest to (podobno) procedura serwisowa i (podobno) nieszkodliwa.


Czyli jest to ryzykowne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:01, Solmath napisał:

> > > /.../
> >
> > W grach czasem zdarzają się zwisy - najczęściej to jest, gdy podczas gry za
bardzo
> buszujemy
> > po XMB, czasem konsola się zamyśli i bach - zwiecha. Zaś co do przeglądarki
- mi
> ona
> > również często się zawiesza. Na pewno nie jest to stabilny browser, nie chodzi
tak,
> jak
> > byśmy chcieli. Kurz może być przyczyną zwisów, ale konsola sama się czyści.
U mnie,
> gdy
> > jest dość ciepło włącza maksymalne obroty w wiatrakach i sama się przeczyszcza
;)
>
>
> Czyli jest to dosyć normalne ? Powszechny problem ? Tyle, że ja po każdej zwieszce
musze
> wyłączyć konsolę tym przycieskiem na tylnej ściance, bo inaczej nie da rady. Też
musiałeś
> od zasilania odłączać ? A ja słyszałem, że to konsole z 60Gb dyskiem same się czyszczą,

> a jak jest z 80GB ?

Możesz sam spróbować wyczyścić.
Przytrzymaj przycisk Eject i włącz konsolę.

PS.Jest to (podobno) procedura serwisowa i (podobno) nieszkodliwa.


Dla 60-siątek zabójcza :D

Dla 40-stek, jest to ponoć serwisowy tryb czyszczenia konsoli.. Nieszkodliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:04, Qbasmok007 napisał:


> Możesz sam spróbować wyczyścić.
> Przytrzymaj przycisk Eject i włącz konsolę.
>
> PS.Jest to (podobno) procedura serwisowa i (podobno) nieszkodliwa.

Czyli jest to ryzykowne ? :D


Powiem tak: robisz to na własną odpowiedzialność. :D Jednak nie słyszałem o uszkodzeniu PS3 w wyniku tego procederu. :)

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że kilka razy czyściłem w ten sposób swoją konsolę i dalej działa. :)

Wiecha14

Poleciłem mu to czyszczenie tylko dlatego, że ma wersję 80GB. Gdyby miał 60 nigdy bym mu tego nie zaproponował (wiem, że jest szkodliwa dla tego modelu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 11:07, Wiecha14 napisał:


Dla 60-siątek zabójcza :D

Dla 40-stek, jest to ponoć serwisowy tryb czyszczenia konsoli.. Nieszkodliwy. :)


Właśnie przeczytałem artykuło tym " fan test" i faktycznie, działa on tylko na Playstation w wersji z 40GB dyskiem. Co mogę zrobić jak posiadam 80GB ? Może ty masz jakiś pomysł.
Ps. Od razu mówię, że konosli rozkręcać nie mam zamiaru : )
Pozdrawiam

@Solmath
Tyle, że ja mam 80Gb więc wolę nie próbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:10, Qbasmok007 napisał:

@Solmath
Tyle, że ja mam 80Gb więc wolę nie próbować :P


Też mam 80GB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:13, Solmath napisał:

> @Solmath
> Tyle, że ja mam 80Gb więc wolę nie próbować :P

Też mam 80GB. :)


Czyli, że wszelkie artykuły na różnych serwisach internetowych mówiące, że działa to tylko i wyłącznie na wersjach wyposażonych w 40GB dysk to mały (spory) fake :D Przynajmniej tak to wygląda. Cóż, zaraz pójdę sprawdzić czy po tescie wiatraków nic się nie stanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:15, Qbasmok007 napisał:

> > @Solmath
> > Tyle, że ja mam 80Gb więc wolę nie próbować :P
>
> Też mam 80GB. :)
>

Czyli, że wszelkie artykuły na różnych serwisach internetowych mówiące, że działa to
tylko i wyłącznie na wersjach wyposażonych w 40GB dysk to mały (spory) fake :D Przynajmniej
tak to wygląda. Cóż, zaraz pójdę sprawdzić czy po tescie wiatraków nic się nie stanie
: )



Do teraz nie wróciłeś. ? Czyżby cos się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 15:10, Wiecha14 napisał:

Do teraz nie wróciłeś. ? Czyżby cos się stało ?


:D Wszystko jak najbardziej w porządku :) Przynajmniej na razie : )
Wiatraki prawda, zaczęły wyć jak odkurzacz, ale wydaje mi się, że takim ciągiem to by nawet i słonia ze środka wyrzuciło : )

Dzięki wam ( Wiecha14 , Solmath ) naprawdę bardzo : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie konsoli. O kurde niezła sprawa.
Może mi ktoś po kolei wyjaśnić co mam zrobić że wykonać ten proceder? Jestem zielony w tych sprawach kompletnie.

Przycisk Eject? Nie mam pojęcia zielonego. Niech ktoś mi wytłumaczy po kolei co mam zrobić, będę wdzięczny.

Mam PS3 wersję 40 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:38, Meykan napisał:

Czyszczenie konsoli. O kurde niezła sprawa.
Może mi ktoś po kolei wyjaśnić co mam zrobić że wykonać ten proceder? Jestem zielony
w tych sprawach kompletnie.

Przycisk Eject? Nie mam pojęcia zielonego. Niech ktoś mi wytłumaczy po kolei co mam zrobić,
będę wdzięczny.

Mam PS3 wersję 40 GB.


Z tyłu konsoli wyłącz PeSkę... połóż palec na przycisku eject i go tam trzymaj... włącz konsolę przyciskiem z tyłu. minie sekunda i zacznie się Fantest.

Robisz na własną odpowiedzialność, ale na 40 nie powinno się nic stac. ja miałem to 3 razy robione i ciągle chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 00:49, Wiecha14 napisał:

Z tyłu konsoli wyłącz PeSkę... połóż palec na przycisku eject i go tam trzymaj... włącz
konsolę przyciskiem z tyłu. minie sekunda i zacznie się Fantest.

Robisz na własną odpowiedzialność, ale na 40 nie powinno się nic stac. ja miałem to 3
razy robione i ciągle chodzi. :D

Dzięki. A ile ten proceder będzie trwał? Czy muszę coś zrobić żeby potem przywrócić do stanu pierwotnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 10:09, Meykan napisał:

> Z tyłu konsoli wyłącz PeSkę... połóż palec na przycisku eject i go tam trzymaj...
włącz
> konsolę przyciskiem z tyłu. minie sekunda i zacznie się Fantest.
>
> Robisz na własną odpowiedzialność, ale na 40 nie powinno się nic stac. ja miałem
to 3
> razy robione i ciągle chodzi. :D
Dzięki. A ile ten proceder będzie trwał? Czy muszę coś zrobić żeby potem przywrócić do
stanu pierwotnego?


Po kilkunastu sekundach Fantestu poprostu wyłącz konsolę przyciskiem z tyłu. Następnie uruchom ją i ciesz się czystością : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować