Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 23:27, diablolod napisał:

Wiadomo moze kiedy wyjdzie wersja 40gb? Bo chcialem kupic ps3 ale troche drogi jak dla
mnie narazie... bardzo sie ucieszylem jak uslyszalem ze znizki maja byc :D mam nadzieje
ze kolo 1000~ bedzie kosztowac teraz konsolka... odrazu little big planet, killzone 2
i pewnie soul caliburek na ruszt pujdzie (uncharted nie bo pozyczylem sobie na dzien
konsolke od przyjaciolki i .... przeszlem cale za 1 podejsciem :P)...ahh juz sie doczekac
niemoge :D


40GB-owa wersja ps3 już była, lecz bodajże została już wycofana ze sprzedarzy na rzecz większej ilości sprzedanych egzemplarzy wyposażonych w 80GB dysk. I raczej radziłbym Ci w takowy mierzyć, niżeli w 40, bo taki musaiłbyś szukać na aukcjach. PS3 80GB można dorwać na allegro za 999zł, lecz bez żadnych dodatków.
Co do gier, to Killzone jest przecudne, jak i LBP - dobry wybór. A Uncharted mi zajął dłużej :P co nie zmienia faktu, że gra ciągnęła do konsoli.
Pozwolę sobie jeszcze poprawić Twoją pisownie, abyś więcej razy nie robił błędów :
*narazie - na razie
*odrazu - od razu
*pujdzie - pójdzie
*niemogę- nie mogę
Taka mała korekta, tylko się nie obrażaj xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

40GB-owa wersja ps3 już była, lecz bodajże została już wycofana ze sprzedarzy na rzecz
większej ilości sprzedanych egzemplarzy wyposażonych w 80GB dysk. I raczej radziłbym
Ci w takowy mierzyć, niżeli w 40, bo taki musaiłbyś szukać na aukcjach. PS3 80GB można
dorwać na allegro za 999zł, lecz bez żadnych dodatków.
Co do gier, to Killzone jest przecudne, jak i LBP - dobry wybór. A Uncharted mi zajął
dłużej :P co nie zmienia faktu, że gra ciągnęła do konsoli.


Była chyba też wersja 60GB ale też została wycofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2009 o 09:38, KOREKTBG napisał:

Była chyba też wersja 60GB ale też została wycofana


Tak była chyba jako 1 i nawet można było na niej grać w gry z PS2 (przynajmniej najstarsze modele 60 mogły) z tego co pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 10:52, The GaM3R napisał:


> Była chyba też wersja 60GB ale też została wycofana
>

Tak była chyba jako 1 i nawet można było na niej grać w gry z PS2 (przynajmniej najstarsze
modele 60 mogły) z tego co pamiętam..


Zgadza się, tylko wersja 60 GB-towa była uwsteczniona do gier z ps2, zaś gry z psx można uruchamiać na wszystkich dostępnych modelach ps3. Jeżeli kogoś interesuje ps3 60GB to nie obejdzie się bez odwiedzenia USA, ponieważ tylko tam można się w takową zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

40GB-owa wersja ps3 już była, lecz bodajże została już wycofana ze sprzedarzy na rzecz


Nie żebym się czepiał, ale... w kontekście Twoich uwag dotyczących zasad pisowni... spadłem z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 22:11, Spaykus napisał:

> 40GB-owa wersja ps3 już była, lecz bodajże została już wycofana ze sprzedarzy
na rzecz

Nie żebym się czepiał, ale... w kontekście Twoich uwag dotyczących zasad pisowni... spadłem
z krzesła :D


O jaa xD
ale gafa :P
Dobra, więcej nikogo nie poprawiam :P
* sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

40GB-owa wersja ps3 już była, lecz bodajże została już wycofana ze sprzedarzy na rzecz
większej ilości sprzedanych egzemplarzy wyposażonych w 80GB dysk.


Wiem wiem, chodzilo mi o to
http://www.gram.pl/news_8gfrGe67_Plotki_i_ploteczki_przed_rozpoczeciem_GDC_09.html
Tylko ze myslalem ze info o wersji 40gb jest w pierwszym podpunkcie... (pierwszy jest juz potwierdzony...)Takze myslalem ze juz pewne wyjscie 40gb wersji

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

I raczej radziłbym
Ci w takowy mierzyć, niżeli w 40, bo taki musaiłbyś szukać na aukcjach.

Zalezy mi na malych kosztach... pojemnoscia sie nie przejmuje bo jako ze nie mam stalych zarobkow, duzo gier mi sie nie nazbiera, kupywac gier przez neta z pewnoscia nie bede, a demka tyle nie zajmuja :P

>PS3 80GB można

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

dorwać na allegro za 999zł, lecz bez żadnych dodatków.

?? Nowa?? mi sie czegos takiego znalesc nie udalo ;]

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

Co do gier, to Killzone jest przecudne, jak i LBP - dobry wybór.

No na slepo nie wybieralem :P

A Uncharted mi zajął

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

dłużej :P co nie zmienia faktu, że gra ciągnęła do konsoli.

Nom :D Mowi sie ze na kompie grafa lepsza niz na konsolach... a jakos zadnej tak pieknej gry na kompie nie widzialem jak uncharted na ps3 w hd ready:P

Dnia 29.03.2009 o 08:56, Qbasmok007 napisał:

Pozwolę sobie jeszcze poprawić Twoją pisownie, abyś więcej razy nie robił błędów :
*narazie - na razie
*odrazu - od razu
*pujdzie - pójdzie
*niemogę- nie mogę
Taka mała korekta, tylko się nie obrażaj xd


Ja tam nie patrze na bledy i polskie znaki...staram sie tylko nie robic jakis strasznie razacych gaf:P
W tym przypadku pisalem posta w duzym pospiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 10:52, The GaM3R napisał:


Tak była chyba jako 1 i nawet można było na niej grać w gry z PS2 (przynajmniej najstarsze
modele 60 mogły) z tego co pamiętam..


To na wersji dajmy 80GB nie można już grać w gry na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:34, KOREKTBG napisał:

>
> Tak była chyba jako 1 i nawet można było na niej grać w gry z PS2 (przynajmniej
najstarsze
> modele 60 mogły) z tego co pamiętam..
>

To na wersji dajmy 80GB nie można już grać w gry na PS2


Niet, to tylko w wersji 60gb mozna bylo (i i tak nie wiem czy na kazdej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:50, Radek i Błażej napisał:

Mam zamiar kupić ps3 i mam pytanie czy na tą konsole wszystkie gry są w języku angielskim.
A jeśli tak to czy są do nich jakieś spolszczenia.

Nie wszystkie. Przykładem jest Killzone 2. Spolszczeń do reszty gier raczej nie ma, chociaż... co ja tam wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 18:15, Radek i Błażej napisał:

1.Jakie znacie dobre czasopismo o tej konsoli???

2.Polecacie bardziej Engarde czy PSX Extreme do tej konsoli???


W sumie sam nie wiem... Raz dobry numer trafi się PSX, a raz Neo Plus.. Ogólnie wolałem PSX Extreme za styl pisania i chyba to by był mój wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, witam szanownych kolegów, jak widać jestem tutaj nowy, naprawdę bardzo ale to bardzo zielony, niczym trawa na wiosnę, kilka dni temu złamałem się w sobie i postanowiłem zainwestować w konsolę, po krótkich rozważaniach zdecydowałem się na zakup PS3, dziś kurier mi ją dostarczył, nim jednak ją podłączę <pewna część rodziny nie wie o jej istnieniu jak na razie> minie trochę czasu, teraz mam do was Peesowcy pytanie, jako iż na rynku gier Konsolowych się nie znam, siedzę tylko w grach pecetowych, proszę o radę odnośnie gier z gatunku Shooterów, sportówek, ścigałek, które wybrać jakie będą najlepsze do grania w sieci, wiadomo ceny nowych gierek czasami powalają na kolana dlatego też owo pytanie kieruję do was... No i czekam, że ktoś mi może doradzi...
Dalej, jaki sprzęt dodatkowy będzie przydatny do tej konsoli? w co najlepiej zainwestować..?
To tyle... na chwilkę obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:45, Malcollm napisał:

ciach/


Jeżeli chodzi o gry to tak :
Shooter : zdecydowanie Killzone 2 - jedna z najlepszych gier ever, przepiękna grafika, świetna fizyka, cudowne multi.

Gry Sportowe : fifa 09 - w porównaniu z wersją na komputery osobiste jest 10, jak nie więcej, razy lepsza, multi też nie oddsatej. 10vs10 w multi mówi samo przez się : )

Wyścigi : jeżeli jesteś fanem wielkich prędkości i przecudnych kraks to bierz w ciemno najnowszego Bournouta Paradise. Modele samochodów, najbardziej widowiskowa pod względem wypadków - realizm jakiego jeszcze nie było. Multi jak w/w przypadkach jest równie smaczne co 10 kilo miodu z ciepłymi, prosto z pieca bułeczkami (ah, aż mi ślinka pociekła :P )

A co do cen wszelakich gier na konsole zaczęły fajnie spadać w dół (dla przykładu, Asassins Creed na xbox''a kilka dni po premierze kupiłem za 249zł, zaś Killzone 2 na ps3 również kilka dni po premierze nabyłem za 169zł), ale z powodu kryzysu jaki ma miejsce właśnie w naszych skromnych progach, spowodował, że nie tylko ceny gier gwałtownie poszły w górę, ale i cała reszta.

A jaki sprzęt dokupić ?
Na pewni head set, żebyś mógł się porozumiewać z graczami jak będziesz grachał przez internet.
Do tego możesz jeszcze zainwestować w drugi pad dualshock 3, bo z pewnością ktoś z rodziny będzie chciał spędzić nie jeden ciepły wieczór przy konsoli z synem(?), bratem(?) czy kuzynem.

Pomijam telewizor LCD bądz Plazmę minimum 40" oraz dobre kino domowe, bo to jest raczej wiadome : )
Nie twierdzę, że bez dobrego telewizora i dobrego nagłośnienia nie zagrasz, ale z pewnością tak będzie bardziej klimatowo i hardcorowo : )

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:45, Malcollm napisał:

Dobrze, witam szanownych kolegów, jak widać jestem tutaj nowy, naprawdę bardzo ale to
bardzo zielony, niczym trawa na wiosnę, kilka dni temu złamałem się w sobie i postanowiłem
zainwestować w konsolę, po krótkich rozważaniach zdecydowałem się na zakup PS3, dziś
kurier mi ją dostarczył, nim jednak ją podłączę <pewna część rodziny nie wie o jej
istnieniu jak na razie> minie trochę czasu, teraz mam do was Peesowcy pytanie, jako
iż na rynku gier Konsolowych się nie znam, siedzę tylko w grach pecetowych, proszę o
radę odnośnie gier z gatunku Shooterów, sportówek, ścigałek, które wybrać jakie będą
najlepsze do grania w sieci, wiadomo ceny nowych gierek czasami powalają na kolana dlatego
też owo pytanie kieruję do was... No i czekam, że ktoś mi może doradzi...
Dalej, jaki sprzęt dodatkowy będzie przydatny do tej konsoli? w co najlepiej zainwestować..?
To tyle... na chwilkę obecną


W sieci tak ? W temacie strzelanek niedościgniony póki co jest Killzone 2, sam zresztą pewnie słyszałeś o nim nie raz :) (dostać można go za ok. 160 zł także tragedii nie ma). Są jeszcze Resistance''y, nastawione na miotanie po sieci ale tak czy siak teraz rządzi Killzone. W temacie ścigałek warto zainteresować się "naszym" xD MotorStormem bo to kawał dobrej gry, nie nowej ale przynajmniej dzięki niej można bezpiecznie podejść do tego gatunku. Gry sportowe to oczywiście kwestia indywidualnych preferencji ;p ale jak kolega wyżej pisał FIFĄ się nie zawiedziesz, w przeciwieństwie do wersji PeCetowej ta rządzi. Poza tym warto rzucić okiem np. na Devil May Cry 4, Uncharted czy choćby Street Fighter IV :D Jak grać to tylko na konsoli! Jak chcesz się bardziej w temacie rozeznać to rzuć okiem na PSX Extreme - czasopismo growo/konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony jak zwykle polecę Metal Gear Solid 4... Jeśli chodzi o online, to wciąż jest on bardzo popularny.

Jeżeli lubisz wyścigi, lecz bardzo realistyczne to nie zawiedziesz się także na tanim: Gran Turismo 5 Prologue :)

Oglądaj gry na allegro. Częstokroć cena tych rocznych oscyluje między 60-80zł tak więc nie jest to wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:39, KejterR napisał:

W temacie ścigałek warto zainteresować się "naszym" xD MotorStormem bo to kawał
dobrej gry, nie nowej ale przynajmniej dzięki niej można bezpiecznie podejść do tego
gatunku.


O co Ci chodzi z tym "naszym" Motorstormem ?! Przecież to dzieło brytyjskiego studia ''Evolution Studios'', chyba, że chodzi Ci o to, że Polacy tak chętnie na wyspy wyemigrowali.... Nie zwróciłem uwagi na Creditsy, ale aż tak wielu tam jest Polaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:35, Aszynbeher napisał:

> W temacie ścigałek warto zainteresować się "naszym" xD MotorStormem bo to kawał

> dobrej gry, nie nowej ale przynajmniej dzięki niej można bezpiecznie podejść do
tego
> gatunku.

O co Ci chodzi z tym "naszym" Motorstormem ?! Przecież to dzieło brytyjskiego studia
''Evolution Studios'', chyba, że chodzi Ci o to, że Polacy tak chętnie na wyspy wyemigrowali....
Nie zwróciłem uwagi na Creditsy, ale aż tak wielu tam jest Polaków ?


Naszym w sensie exclusivem na PS3, cóż chyba źle to ująłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować