Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2011 o 11:13, Piotrek_K napisał:

Ja jak kupilem PS3 jakies 2 lata temu to gralem w te wszystkie tytuly, ktore byly wczesniej
wydane, wiec nie kupowalem nowosci (trzeba bylo wszak odrobic zaleglosci ;) ). A, ze
kupowalem za granica to pozniej przy sprzedazy wyciagalem prawie taka sama kwote jaka
wydalem przy zakupie

W ciagu ostatnich 6 miesiecy kupilem Dark Souls oraz DE. Humar revolution premierowki
oraz RDR, Enslaved i Batman: Arkham Asylum za jakies smieszne pieniadze (cos kolo 60pln/kazda)
- wszystkie gry kupione na UK Amazonie...


Nie gadaj... aż tak to chyba nie... wiem, że na amazonie kupiłem ostatnio słuchawki. dosc drogie i wyszlo az 100zł taniej niz w polsce : D. a z tymi grami to chyba przesadzasz. premierowki wychodza ledwie jakies 20 -30 taniej, a nie 130

EDIT: a jak swoi u Was sytuacja z pre orderami? Ja do tej pory złożyłem 2 - na modern warfare 2 (zanim jeszcze konsole do mnie doszła) i killzone 2. w 2 sytuacji sie mocno zawiodlem i sprzedałem ze stratą 120zł (po 2 miesiącach tyle używki chodziły). Po tej przygodzie już nigdy nie złożę pre ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jeszcze pre ordera nie składałem ale wczoraj zamówiłem special edition Ubcharted 3,więc to tak jakby pre order ;)
do tej pory kupowałem tylko używki,Batman AC to moja pierwsza premieówka i jakbym chciał ją sprzedać teraz to odzyskałbym 140 zł ze 180 zł,ale to na teraz,nie wiem jak później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche zle to napisalem :/. Dark Souls/DE:HR kupione w okolicach tych 200pln.

Natomiast RDR/Enslaved/Batman:AA kupione byly miesiac/dwa temu, czyli DAWNO po premierze i dlatego takie tanie ;)...


Pre ordery do tej pory dwa: Dark Souls i DE:HR :). Wiecej sie nie zapowiada, bo mam obecnie 5 gier do skonczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj pre-order pack Uncharted 3 z Empiku dla wisiorka. W środku jest naklejka z jakimś kodem kreskowym i mam paragon. Jak jest ktoś z Gdańska, albo okolic to za piwo mogę mu oddać ten kod i paragon i sobie kupi te 20zł taniej grę w dzień premiery w Empiku. Ja nie potrzebuję, bo mam zamówioną kolekcjonerkę z empik.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 20:41, Q-Jot napisał:

Kupiłem dzisiaj pre-order pack Uncharted 3 z Empiku dla wisiorka. W środku jest naklejka
z jakimś kodem kreskowym i mam paragon. Jak jest ktoś z Gdańska, albo okolic to za piwo
mogę mu oddać ten kod i paragon i sobie kupi te 20zł taniej grę w dzień premiery w Empiku.
Ja nie potrzebuję, bo mam zamówioną kolekcjonerkę z empik.com.


Szkoda, że nie jestem z Gdańska, bo paragon bardzo by mi się przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 20:41, Q-Jot napisał:

Kupiłem dzisiaj pre-order pack Uncharted 3 z Empiku dla wisiorka. W środku jest naklejka
z jakimś kodem kreskowym i mam paragon. Jak jest ktoś z Gdańska, albo okolic to za piwo
mogę mu oddać ten kod i paragon i sobie kupi te 20zł taniej grę w dzień premiery w Empiku.
Ja nie potrzebuję, bo mam zamówioną kolekcjonerkę z empik.com.


No nie... zachciało Ci się w Gdańsku mieszkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 20:41, Q-Jot napisał:

Kupiłem dzisiaj pre-order pack Uncharted 3 z Empiku dla wisiorka. W środku jest naklejka
z jakimś kodem kreskowym i mam paragon. Jak jest ktoś z Gdańska, albo okolic to za piwo
mogę mu oddać ten kod i paragon i sobie kupi te 20zł taniej grę w dzień premiery w Empiku.
Ja nie potrzebuję, bo mam zamówioną kolekcjonerkę z empik.com.

Jak ten wisiorek wygląda (mógłbyś zamieścić zdjęcie)? Wydawało mi się, że to będzie coś takiego jak w EK, ale jak widać się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 13:52, nightfaler napisał:

> A to nie jest czasami pierścień?:
Wisior w kształcie pierścienia*


Yhy,ja kupuję Special Edition pod postacią dziennika ze szkicami - nie ma artbooka to przynajmniej będę miał małą jego namiastkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 12:54, Renzov napisał:

> Kupiłem dzisiaj pre-order pack Uncharted 3 z Empiku dla wisiorka. W środku jest
naklejka
> z jakimś kodem kreskowym i mam paragon. Jak jest ktoś z Gdańska, albo okolic to
za piwo
> mogę mu oddać ten kod i paragon i sobie kupi te 20zł taniej grę w dzień premiery
w Empiku.
> Ja nie potrzebuję, bo mam zamówioną kolekcjonerkę z empik.com.
Jak ten wisiorek wygląda (mógłbyś zamieścić zdjęcie)? Wydawało mi się, że to będzie coś
takiego jak w EK, ale jak widać się myliłem.

http://img534.imageshack.us/img534/3654/unch.jpg
http://dl.dropbox.com/u/31324470/Photo%2024-10-11%2014%2011%2004.jpg

Wykonanie jest przyzwoite. Gruby i solidny pierścień i jakiś pseudo-rzemyk. Wydaje mi się, że to ten sam, co będzie dodawany do kolekcjonerki za 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IGN przyznało Uncharted 3 10/10 ze wszystkimi ich pięcioma składowymi (prezentacja, grafika, dźwięk, gameplay i żywotność) wynoszącymi również 10. Nie pamiętam takiej recki jeszcze na IGN.
Jeżeli gra dostanie GOTY, Naughty Dog udowodni że to absolutnie najlepsze studio na świecie do spółki z Rockstarem i Irrational Games depczącymi im po piętach. I ja się bym pod tym podpisał. Albo U3, albo Batman, albo Portal 2 - reszta nie ma żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo U3, albo Batman, albo Portal 2 - reszta nie ma żadnych szans.

Jest jeszcze Deus Ex HR i Wiedźmin 2 no i Skyrim
jak myślicie,czy Uncharted 4 będzie tytułem startowym i flagowym dla PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:07, lis_23 napisał:

Jest jeszcze Deus Ex HR i Wiedźmin 2 no i Skyrim

Jakoś nie widzę GOTY dla przygody Adama Jensena mimo całej świetności tej pozycji (grałem, ukończyłem, rewelacja), Wiedźmin 2 już jest w ogóle za malutki, zbyt obca gra dla zachodu, a Skyrim mimo spektakularności będzie grywalny pewnie dopiero w 2012 kiedy wyjdą jakieś łatki zrobione albo przez B. albo przez fanów, błędy wyeliminują tę grę. Chociaż gdyby jednak Deus Ex dostał GOTY, byłbym tak samo zadowolony jak przy Uncharted 3.

Dnia 24.10.2011 o 19:07, lis_23 napisał:

jak myślicie,czy Uncharted 4 będzie tytułem startowym i flagowym dla PS4?

Coś z Uncharted w tytule na pewno będzie czymś dużym w następnej generacji sprzętu, ale czy Uncharted 4... obecna forma chyba stałaby się zbyt powtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za fotki. Przez chwilę miałem zamiar wybrać się do najbliższego empiku i kupić ten zestawik, ale skoro to jest to samo, to zadowolę się jedną sztuką z edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:05, Siriondel napisał:

Naughty Dog udowodni że to absolutnie najlepsze studio na świecie
do spółki z Rockstarem i Irrational Games depczącymi im po piętach.


Zapomniałeś o Blizzardzie, który imo robił lepsze gry niż Naughty Dog i (być może, poczekajmy na Diablo 3) nadal robi oraz Valve, którego chyba raczej nie trzeba przedstawiać. :P

Co do GOTY 2011 dorzuciłbym jeszcze BATTLEFIELD 3, Dead Space 2 i coś jeszcze o czym pewnie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BATTLEFIELD 3

Tu się nie zgodzę. Najbardziej przehajpowany tytuł od paru ładnych lat, który na 99% oprócz multi (które może i jest fajne ale cholernie nużące na dłuższą betę, sam miałem B3 kupić, ale granie w betę mnie znudziło po 4-5 dniach) nie oferuje nic więcej. Kandydatów do gry roku jest masa. Dark Souls, Uncharted 3, Gears of War 3, Portal 2 (który już dostał nagrodę)nowy Assassins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem poczekać na U3 do wakacji, ale chyba *dolę medycynę i zamawiam pre order. Podobno niesamowita gra. Sam byłem zdziwiony oceną IGN. A i koniecznie przeczytajcie ocenę Eurogamera.Gość pisze dość dziwnie. Tak, wiem, że recenzja to subiektywna forma, ale mimo wszystko, szukanie w takiej grze swobody działania, to jak szukanie symulacji w arcadówce. A i jeszcze uznali za wadę, to że nie ma praktycznie nic nowego od ostatniej części (cóż, trudno się nie zgodzić, ale to już im nie przeszkadza dawać każdej kolejnej części Coda dziewiątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 03:40, lis_23 napisał:

Co do Uncharted 3 to chyba gra nie wywarła aż takiego wrażenia na Polygami:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,10527316,Uncharted_3__Oszustwo_Drake_a___recenzja.html?bo=1
teraz sam się zastanawiam czy warto wydać te ponad 200 zł za więcej tego samego co w
dwójce ...

Polygamią to akurat od dawna się nie sugeruje przy wyborze gry odkąd wprowadzili tą gównianą skalę. IGN dało 10/10 U3, inne serwisy też wystawiają maksymalne oceny, tylko oczywiście ten badziewny serwis zawsze ma jakieś ale. Połowe tych ''redaktorów'' to bym wywalił w cholere stamtąd. Kiedyś to była dobra strona, ich ocenami można było sie sugerować przy kupnie gry, ale teraz najgorsze gówna oceniają najlepiej, dobre gry najniżej, jak na przykład inFamous 2 które dostało 3/5. Jak dla mnie jest to zajebiście krzywdzące dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować