Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2011 o 14:03, slipknotslayersoad napisał:

Czy opłaca się kupić roczne PS 3 320 GB, w pełni działające, pad i 5 gier za 1300 zł????

Opłaca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 14:03, slipknotslayersoad napisał:

Czy opłaca się kupić roczne PS 3 320 GB, w pełni działające, pad i 5 gier za 1300 zł????

Zależy jakie to gry. Jeżeli są to produkcje względnie nowe i wiesz, że chętnie w nie zagrasz, to jest to całkiem przyzwoita oferta (nie jakaś super, ale zwyczajnie ok) Jeśli natomiast są to jakieś starocie, niewarte czasu i pieniędzy to w żadnym wypadku się nie opłaca. A z tego co widzę to tę wersję konsoli (nówkę, rzecz jasna) można kupić już za niespełna 1000 złotych, więc dobrze się zastanów, czy aby na pewno interesują Cię te gry. No chyba, że 300 zł nie robi Ci różnicy, ale wtedy byś nie pytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze Renzov.

Jesli nie sa to gry, ktore na Allegro chodza za minimum 100PLN tylko jakies badziewia to sie nie oplaca. Nie wiadomo w jakich warunkach chodzila konsola. Lepiej dmuchac na zimne i kupic nowke sztuke niesmigana z dwuletnia gwarancja i do tego kupic sobie uzywane gry na allegro (ze sklepow online) - spokojnie da sie kupic bardzo dobre pozycje za +/- 50-60PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie da sie kupic bardzo dobre pozycje za +/-

Dnia 09.11.2011 o 15:35, Piotrek_K napisał:

50-60PLN.


Dokładnie. Ja w niedzielę kupiłem nówkę Deus Ex HR za 65zł z wliczoną już wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:36, slipknotslayersoad napisał:

A teraz mam pytanie czy w ogóle opłaca się kupować PS 3??? Czy nie lepiej poczekać na
nową wersje. nie chce kupić konsoli, która po roku okaże się bez użyteczna w nowych grach.

Konsola nie może być ''bezużyteczna'' w nowych grach, to nie PC. Jak coś wychodzi na PS3, to MUSI działać i koniec. Ploteczki ustawiają premierę nowych konsol na przełom 2013/2014, więc imho opłaca się kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:50, Magwisienka napisał:

> A teraz mam pytanie czy w ogóle opłaca się kupować PS 3??? Czy nie lepiej poczekać
na
> nową wersje. nie chce kupić konsoli, która po roku okaże się bez użyteczna w nowych
grach.
Konsola nie może być ''bezużyteczna'' w nowych grach, to nie PC. Jak coś wychodzi na
PS3, to MUSI działać i koniec. Ploteczki ustawiają premierę nowych konsol na przełom
2013/2014, więc imho opłaca się kupować :)


Ale chodzi mi o to, że kiedy wyjdzie PS 4, nowe gry będą tworzone pod ta konsole, a PS 3 już chyba pójdzie w niepamięć. Jednak nie znam się zbytnio na tym więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:36, slipknotslayersoad napisał:

A teraz mam pytanie czy w ogóle opłaca się kupować PS 3??? Czy nie lepiej poczekać na
nową wersje. nie chce kupić konsoli, która po roku okaże się bez użyteczna w nowych grach.

Opłaca się, możesz mi uwierzyć. Konsola bezużyteczna nie będzie bo do ogrania masz mnóstwo tytułów, Uncharted, które chyba każdemu się podoba, Killzone (Nie wierz w to że na PADZIE nie da się grać w fps, mi na przykład lepiej się gra na padzie niż na klawiaturze, kwestia przyzwyczajenia), świetne inFamous, pierwszą i drugą część. Prawdziwa gra o superbohaterach chociaż nie takich którzy noszą majtki na rajtuzach. ;) God of War III, masa ekskluziwów z PSN, na przykład Dead Nation. No i poza ekskluziwami też masz w co grać. :) Ja polecam z całego serca, a o gry się nie martw, nawet jeśli PS4 się zbliża, to nie będzie to tak szybko, a poza tym patrz na PS2 - Gry na tą konsolę jeszcze wychodzą, chociażby FIFA. To samo moim zdaniem będzie z PS3. :)

BTW: Gra ktoś w Free Realms? :) Dzisiaj ściągnąłem z PSS i wygląda to graficznie jak WoW, ma mnóstwo opcji (Chociaż widać że bez płatnych elementów długo nie pogramy w ''spokoju''), jakieś gokarty, gotowanie i inne głupoty. Takie MMO dla tych co nie mają dużo czasu a chcą pograć właśnie w taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:52, slipknotslayersoad napisał:

Ale chodzi mi o to, że kiedy wyjdzie PS 4, nowe gry będą tworzone pod ta konsole, a PS
3 już chyba pójdzie w niepamięć. Jednak nie znam się zbytnio na tym więc nie wiem.

Playststion 2 jeśli mnie pamięć nie myli jeszcze w zeszłym roku dostał nową grę (nie liczę tych od EA Sports). 10 lat po premierze bodajże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:52, slipknotslayersoad napisał:


Ale chodzi mi o to, że kiedy wyjdzie PS 4, nowe gry będą tworzone pod ta konsole, a PS
3 już chyba pójdzie w niepamięć. Jednak nie znam się zbytnio na tym więc nie wiem.


Spokojnie 3 - 4 lata po premierze PS4 będą wychodzić jeszcze gry na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:17, Ifym napisał:


Pierwszy rzut oka- wygląda naprawdę przyzwoicie, całkiem niezła płynność. Co do rozgrywki jakoś trudno mi ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:17, Ifym napisał:

Są już filmiki ze Skyrim na PS3, uwaga na spojlery. :)


Zakochałem się... Klimat bajeczny. Denerwuje mnie tylko ten nowy interfejs i HUD, zwłaszcza kompas (po cholerę to komu? Przed Oblivionem ludzie sobie radzili bez niego, a na dodatek szpeci ekran razem z paskami życia/many/wytrzymałości. W Morrowindzie wszystko było takie minimalistyczne... i idealne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 11:19, MrGregorA napisał:

Słuchajcie, Fallout 3 czy New Vegas?

Zdecydowanie New Vegas.

Dnia 12.11.2011 o 11:19, MrGregorA napisał:

Co jest w jednym, czego nie ma w drugim?

W drugim jest klimat Fallouta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Ps3 od 2 lat i jestem bardzo z niego zadowolony
przeszedłem na nim wiele gier które na kompie szubko mi się nudziły ( np. GTA4 , nsf hot pur., god of war 3 ,kilzone 2 ) Bardzo polecam kupienie tej konsoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 11:21, Henrar napisał:

> Słuchajcie, Fallout 3 czy New Vegas?
Zdecydowanie New Vegas.
> Co jest w jednym, czego nie ma w drugim?
W drugim jest klimat Fallouta :P


Aż tak? hmm i tak poczekam na complete edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować