Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Niestety dałeś się złapać w pułapkę, którą Sony zastawia na nowych użytkowników PS+ czyli automatyczne odnawianie subskrypcji. Aby to wyłączyć musisz poczynić następujące kroki:

Zarządzanie kontami > Zarządzanie transakcjami > Lista usług > Playstation Plus > Subskrypcja > Anuluj automatyczne odnawianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 10:32, mati285 napisał:

Niestety dałeś się złapać w pułapkę, którą Sony zastawia na nowych użytkowników PS+ czyli
automatyczne odnawianie subskrypcji. Aby to wyłączyć musisz poczynić następujące kroki:

Zarządzanie kontami > Zarządzanie transakcjami > Lista usług > Playstation Plus
> Subskrypcja > Anuluj automatyczne odnawianie


O, dzięki! Nawet nie przypuszczałem, że coś takiego jest... Wyłączyłem automatyczne zasilanie funduszy, ale widać to nie to. Jeszcze raz dzięki, za 3 miesiące znowu bym miał to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news/2013/01/25/demo-the-last-of-us-dolaczane-do-god-of-war-wstapienie.shtml

I tak wiem, że zapomnieliście - jeśli dobrze pamiętam, demo dołączane jest w trakcie kodu, także możecie szukać znajomych, którzy grę mają, a o The Last of Us nawet nie wiedzą.

Nie ma za co. Sam idę szukać kogoś, kto udostępni mi kod na demo x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małą zagwozdkę :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad konsolą. I padło oczywiście na konsole ze stajni Sony, no ale właśnie. Zastanawiam się czy jest jeszcze sens kupować PS3 czy nie lepiej poczekać na PS4?
Doradźcie proszę. A i jak PS3 to lepiej 12 GB czy 500 GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było przerabiane wiele razy. Chcesz nadrobić świetne tytuły po niskich cenach? Chcesz odkryć perełki z PSNu? Masz sporo wolnego czasu i jesteś otwarty na różnorodne gatunki (bo exy SONY oferują ich całe spektrum)?

Jeżeli tak to się nie zastanawiaj. I bierz musowo 500 GB. Mi się ostatnio skończyło 320 i musiałem niezłe porządki urządzić na swoim dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 12:55, Piotrek_K napisał:

Bierz 500GB, zakup PS+ za 200stowki i modl sie, ze starczy Ci czasu na ogranie tych wszystkich
gier jakie sa dostepne w ramach abonamentu PS+ :)

Akurat w ramach PS+ najczęściej udostępniane są multiplatformy. Po zakupie konsoli priorytetem powinny być exy.

Chociaż wiadomo, abonament rzecz obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk twardy to rzecz obowiązkowa. Jeżeli myślisz wyłącznie o nowej konsoli to 500 GB to jedyny wybór. Jeśli chcesz się rozejrzeć za używaną (czyli wersją slim) to 320 lub 250 GB też powinno wystarczyć. Ja mam 250 właśnie i choć z chęcią przygarnąłbym coś większego, to nie narzekam. Na takim dysku mieści się ~30 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 13:01, Renzov napisał:

Chociaż wiadomo, abonament rzecz obowiązkowa.

Jak juz tutaj jesteśmy przy tym, to wtrące małe zapytanie: czy w Playstation Plus prawo działa wstecz? Tzn czy jeżeli kupie teraz abonament to dostane gry które już wcześniej były w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 13:41, Pierogi_z_Cukrem napisał:

czy jeżeli kupie teraz abonament to dostane gry które już wcześniej
były w promocji?

Nie. Będziesz miał dostęp tylko do tych, które w chwili obecnej są w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 13:41, Pitej napisał:

Nie. Będziesz miał dostęp tylko do tych, które w chwili obecnej są w ofercie.

Ok, dzięki za odpowiedź. Juz widziałem oczami wyobraźni Red Dead Redemption ;).
Dałoby radę zarzucić jakąś listą gier które poprzednio były w promocji (od początku trwania abonamentu)? Wszystko co znajduje odnosi się do aktualnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 12:40, sylwasss napisał:

Panowie mam małą zagwozdkę :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad konsolą. I padło
oczywiście na konsole ze stajni Sony, no ale właśnie. Zastanawiam się czy jest jeszcze
sens kupować PS3 czy nie lepiej poczekać na PS4?
Doradźcie proszę. A i jak PS3 to lepiej 12 GB czy 500 GB?


Ja kupiłem 160 GB i żałuje, szybko zaczęło mi brakować miejsca. Jak nie masz super szybkiego neta, masz dużo wolnego czasu i interesuje ciebie wiele gier, a do tego być może przekona ciebie świetna oferta Playstation Plus, to łykaj 500 GB. Ja zainstalowałem sobie 750 GB i już muszę powoli kasować to w co i tak nie gram :-P A oryginalny dysk służy mi teraz jako zewnętrzny dysk pod USB, więc w sumie nie wyszedłem na tym tak źle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Ratchet i Clank 4 za jednego i stąd pytanie:
Jakie platformówki (chociaż wiem że powyższa gra nie do końca nią była) w podobnym klimacie byście polecali - najlepiej z kanapowym multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 23:28, Marcin08 napisał:

Właśnie skończyłem Ratchet i Clank 4 za jednego i stąd pytanie:
Jakie platformówki (chociaż wiem że powyższa gra nie do końca nią była) w podobnym klimacie
byście polecali - najlepiej z kanapowym multi...


Rayman Origins? LBP? gry lego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie tytuły na początek polecasz? Przyznam szczerze że nie orientuje się w temacie. Co do preferencji to jestem otwarty na różne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować