Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2013 o 17:46, Ryciuu napisał:

Dziwne, pierwszy raz coś takiego mam, testuje połączenie w opcjach ps3, i internet jest,
ip jest i na momencie sprawdzania psn - niepowodzenie


czyli wina psn. u mnie okolo 15 dzialalo. dzwon do pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 08:09, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie opłaca się jeszcze kupować PS3 ? jak za pare miesięcy wyjdzie PS4


A jak myślisz, czy PS3 w momencie premiery PS4 od razu zniknie z rynku, czy nie? Poza tym PS4 nie będzie miało kompatybilności wstecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 08:09, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie opłaca się jeszcze kupować PS3 ? jak za pare miesięcy wyjdzie PS4

Warto. Ja kupiłem dla samych exów i jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 12:38, Marcin08 napisał:

może się kompromituje, ale czym są exy? :)

Gry"ekskluzywne" dostępne jedynie na PS3. Taki The Last of Us lub Heavy Rain dla przykładu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z awaryjnością Ps3 superslim 12 miesięczna gwarancja starczy ?

i czy taki zestaw opłaca się brać

www.x-kom.pl/p/116804-konsola-sony-playstation-3-super-slim-500gb-gt5-uncharted-3.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 16:07, Szw3dzik napisał:

www.x-kom.pl/p/116804-konsola-sony-playstation-3-super-slim-500gb-gt5-uncharted-3.html#


Poziom awaryjności znacząco spadł w wersjach Slim. Także więc Super Slim ma awaryjność na bardzo niskim poziomie (w sumie nie ma co się tam popsuć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 08:37, Szw3dzik napisał:

No właśnie ten jest trochę drogi a co do używek ta mam obawy

Sam mam używkę 3 rok żadnej awarii, a kumpel jakiś niecały rok temu na tablicy dorwał slimke za 400 zł z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś fajne gry Sandboxowe na PS3 ?

Osobiście grałem już w Assasins Creeed, GTA, Far Cry 3, Sleeping Dogs, Skyrim, Dragon Dogma, Dark souls, Darksiders 2.

Wiem, że mam jeszcze Infamous ale na razie szukam czegoś coś hm podobnego do GTA czy Sleeping Dogs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2013 o 17:12, Azazell napisał:

Wiem, że mam jeszcze Infamous ale na razie szukam czegoś coś hm podobnego do GTA czy
Sleeping Dogs..


Może Saint Row 3 wpadnie Ci do gustu bądź Red Dead Redemption? Pierwsza gra to raczej sandbox z jajem natomiast druga to GTA na dzikim zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 17:30, Bracio napisał:


> Wiem, że mam jeszcze Infamous ale na razie szukam czegoś coś hm podobnego do GTA
czy
> Sleeping Dogs..

Może Saint Row 3 wpadnie Ci do gustu bądź Red Dead Redemption? Pierwsza gra to raczej
sandbox z jajem natomiast druga to GTA na dzikim zachodzie.

Oj tak, Red Dead Redemption jest świetne! Jedna z najlepszych gier na konsole, a jeśli lubisz takie klimaty to bije na głowę GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR bije GTA w KAŻDYM CALU. Kilka dni temu przeszedłem drugi raz i zrobiłem 100%. Dodatkowo multiplayer, który coś sobą oferuje w przeciwienstwie do tego w gta. dla mnie w pierwszej 5 gier tej generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 17:12, Azazell napisał:

Czy znacie jakieś fajne gry Sandboxowe na PS3 ?

>/.../
To ja dla równowagi powiem, że przy mało której grze w tej generacji tak się wynudziłam jak przy RDR ;) Saints Row 3 może Ci się spodobać, jeżeli masz totalnie pokręcone poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy dodaje coś do koszyka muszę wpisać własne hasło, teraz jest to obowiązkowe, czy gdzieś w opcjach jest to ukryte?

BTW.
Malicious jest ŚWIETNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 18:26, MrGregorA napisał:

RDR bije GTA w KAŻDYM CALU. Kilka dni temu przeszedłem drugi raz i zrobiłem 100%. Dodatkowo
multiplayer, który coś sobą oferuje w przeciwienstwie do tego w gta. dla mnie w pierwszej
5 gier tej generacji


Naprawdę 100%? A jak udało Ci się zrobić to trofeum gdzie trzeba zetrzelić x kapeluszy, nie przeładowujac broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować