Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 18:36, Slappy napisał:

No radziłbym ci 120GB.

Na co patrzeć? Na promocję. Slimki wiemy że są nowe więc nie ma co patrzeć na datę. Tak,
Uncharted 2 to będzie dobry tytuł. Często obserwuj gazetki media markt i saturn na stronach
głównych które w każdą środę powinny mieć nowe promocje. Ale z U2 ciężko będzie ci znaleźć.
Można kumpli zaprosić do jednej gry bez problemu. Wysyłasz po prostu zaproszenie i tyle.

Ok dzięki to się rozejrzę za jakimiś ciekawymi promocjami. Widzę, że na allegro to tylko są 250 GB, a w sumie nie wiem po co przepłacać, bo jak będę chciał to wsadzę tam moje 300GB, bo potrzebne mi jest na kompie tylko 50 ;). Jeśli można razem grać to ok. Zobaczę za ile uda mi się sprzedać Xboxa, bo jeśli za 900 to jakieś gry sobie pożyczę od kumpla, a jak za więcej to może uda mi się oddzielnie kupię U2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 18:12, Xjumpaytech napisał:

A i jeszcze o co chodzi z tym dzieleniem się grami?


Po zapłaceniu i kupieniu gry z PlayStation Store można z jednego konta ściągnąć ją do chyba pięciu razy (bo na przykład usuniesz tą grę albo wymienisz dysk). Niektórzy wykorzystują to, składają się razem i dzielą się kontem (pobrana gra/film/obrazek/zwiastun czy cokolwiek innego pojawia się u wszystkich użytkownikach na jednej konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:39, woko27 napisał:

Po zapłaceniu i kupieniu gry z PlayStation Store można z jednego konta ściągnąć ją do
chyba pięciu razy (bo na przykład usuniesz tą grę albo wymienisz dysk). Niektórzy wykorzystują
to, składają się razem i dzielą się kontem (pobrana gra/film/obrazek/zwiastun czy cokolwiek
innego pojawia się u wszystkich użytkownikach na jednej konsoli).

Aha dzięki ;). Dziwne, że nie zabezpieczyli tego lepiej ;). Na Xbox Live gra przypisana jest do GT i konsoli, na której kupisz tą grę i możesz ściągać tyle razy ile chcesz, ale jak chcesz się podzielić z kolegą to na tej drugiej konsoli można grać tylko na koncie, na którym została kupiona gra i to konto musi być podłączone do Xbox Live, więc jeśli udostępnisz musisz grać o innych godzinach niż kumpel co jest uciążliwe i raczej nikt nie chce nabijać osiągnięć koledze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:51, PinKee napisał:

Nie wiem na co liczyłeś, skoro Sony żąda za zwykłego pilota czy kabel HDMI średniej jakości
po ok. 90 zł :/ To jak z oryginalnymi częściami do samochodów - są dużo droższe niż porównywalne
jakościowo części niezależnego producenta.

Pilot 79 zł, kabel 69 zł. Ceny z MediaExpert czyli sklepu z wysokimi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:55, Xjumpaytech napisał:

Aha dzięki ;). Dziwne, że nie zabezpieczyli tego lepiej ;). Na Xbox Live gra przypisana
jest do GT i konsoli, na której kupisz tą grę i możesz ściągać tyle razy ile chcesz,
ale jak chcesz się podzielić z kolegą to na tej drugiej konsoli można grać tylko na koncie,
na którym została kupiona gra i to konto musi być podłączone do Xbox Live, więc jeśli
udostępnisz musisz grać o innych godzinach niż kumpel co jest uciążliwe i raczej nikt
nie chce nabijać osiągnięć koledze ;).

Tutaj też jest tak, że gry związane są z kontem. A konto może być aktywowane maksymalnie na 5 urządzeniach (PSP czy PS3)(chyba(bo jest taka opcja w menu) można też bez problemu dezaktywować dzięki czemu zyskujemy aktywację na inny sprzęt). Ale z tego co się orientuję możesz mieć aktywne wiele kont naraz (nie wiem do którego przypisują się osiągnięcia, bo mam tylko 1 i to na PSP gdzie nie ma achivów ;) ). I z tego co mi wiadomo nie ma żadnego limitu ściągnięć.
Oczywiście dzielenie się kątem jest niebezpieczne bo ktoś może zmienić hasło i już się nie połączysz. Co więcej jest to niezgodne z umową użytkowania PSN.

A i jak chcesz zmienić dysk na większy to zrób to zanim zaczniesz grać! Spora część stuffu jest zablokowana i będziesz musiał niektóre gry ściągać od nowa, a części saveów nigdy nie odzyskasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A i jeszcze o co chodzi z tym dzieleniem się grami?

Jednoczesnie zarejestrowana na 5 konsolach. Ściągać ją możesz na jedną z tych konsol ile razy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z moją kochaną konsolką stało się coś dziwnego - otóż gram sobie spokojnie w Fallouta a tu nagle... gra się wyłączyła :( To takie tam coś czy mam zacząć się martwić? No i czym to mogło być spowodowane?
A poza tym, skoro już o problemach mowa, czasem pad nie chce się przypisać. To jest w sumie dziwne, bo konsolę uruchamiam padem, a więc wszystko niby działa, ale później zamiast przypisania pada migają wszystkie 4 kontrolki i nic. Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego to nie wiem, niestety :/...

Dnia 16.01.2010 o 23:21, Magwisienka napisał:

A poza tym, skoro już o problemach mowa, czasem pad nie chce się przypisać.

Problem ten wystepowal w ostatniej, wymaganej, wersji systemu. Wejdz w Settings -> System update i wybierz opcje ''Update via internet''. Zapewne nie masz najnowszej wersji systemu - pojawila sie opcjonalna aktualizacja w miedzyczasie. U mnie ten problem juz dawno nie wystapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 23:34, Piotrek_K napisał:

Problem ten wystepowal w ostatniej, wymaganej, wersji systemu. Wejdz w Settings ->
System update i wybierz opcje ''Update via internet''. Zapewne nie masz najnowszej wersji
systemu - pojawila sie opcjonalna aktualizacja w miedzyczasie. U mnie ten problem juz
dawno nie wystapil :)

O, tak się akurat składa, że parę godzin temu ściągnęłam aktualizację :) Zobaczymy, jeżeli ten problem się już nie powtórzy to będzie fajnie, bo jednak było to dość irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... jakby mi sie pad rozsynchronizowywal w trakcie jakiegos goracego momentu w grze (choc cos mi swita, ze przy braku ''kontaktu'' z padem, gry przelaczaja sie na pauze) to pewnie bym sie bardziej denerwowal ;). A tak? Albo restart konsoli albo pogranie z kilka minut na kabelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:39, woko27 napisał:

Po zapłaceniu i kupieniu gry z PlayStation Store można z jednego konta ściągnąć ją do
chyba pięciu razy (bo na przykład usuniesz tą grę albo wymienisz dysk). Niektórzy wykorzystują
to, składają się razem i dzielą się kontem (pobrana gra/film/obrazek/zwiastun czy cokolwiek
innego pojawia się u wszystkich użytkownikach na jednej konsoli).


Błąd rozumowania - daną grę z pss można ściągnąć na pięciu różnych konsolach, gdzie na każdej jest nieograniczony limit, ot jakby niechcący komuś się usunęło.

Xjumpaytech@
Dostajesz login i hasło od kontrahenta, bądź dobroczyńcy. Tworzysz nowe konto na swojej konsoli rejestrując się na dane jakie otrzymałeś. Włączasz ściąganie gry/dlc/dodatku/filmu/etc, po czym przełączasz się z powrotem na swoje konto i ściągasz raz jeszcze. Pamiętaj tylko, że jak będziesz się w to bawił to nigdy nie usuwaj użytkownika na jakim ściągnąłeś grę pierwszy raz! Jak usuniesz, magic, gra przestanie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:55, Qbasmok napisał:

Czy mikrofony od Singstara są kompatybilne z innymi grami muzycznymi (tj. rock band,
band hero, guitar hero)?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:20, Falkoner napisał:

Jakie głośniki polecacie do PS3? Jakbym je kupił to oprócz gier zależy mi również na
oglądaniu filmów na BluRay.


Glosniki ? Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba kino domowe z obslugą Dolby Digital i DTS bo chyba wszystkie gry obsluguja juz standard 5.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:34, Makus89 napisał:

> Jakie głośniki polecacie do PS3? Jakbym je kupił to oprócz gier zależy mi również
na
> oglądaniu filmów na BluRay.

Glosniki ? Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba kino domowe z obslugą Dolby Digital i
DTS bo chyba wszystkie gry obsluguja juz standard 5.1.



Czyli jaki zestaw kina domowego polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 14:49, Falkoner napisał:

Czyli jaki zestaw kina domowego polecasz?


Hmm, zalezy ile masz kasy do wydania. Ja smigam na kilkuletnim zestawie Yamahy z kolumnami Eltax i subwooferem Mivoc i jestem bardzo zadowolony z jakosci dzwieku zarowno w grach jak i filmach czy tez muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy ktoś byłby zainteresowany wymianą gier z PS Store? Operacja jest bardzo prosta, a licencja udzielona przez Sony (z nielicznymi wyjątkami, vide GT5 Prologue) pozwala na ściągnięcie gry na pięciu różnych, zarejestrowanych konsolach.

Ja ze swej strony mogę zaoferować Super Street Fightera 2 Turbo HD Remix oraz WipeOuta HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować