PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

>......
Heh tez tak mialem jak gralem po jakims czasie monitor mi sie wyłączał i tak myslalem co tu moze byc, patrzyłem
czy dobrze jest podałaczony monitor itp. a okazalo sie ze monitor sie wyłączał bo power od monitora przylegal do głosnika i jak przesynołem troche go to sie wyłączał.... a teraz jak odsunałęm monitor od głośnika jest wszystko w porzadku ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem , chociaż nie wiem czy to można nazwać problemem .
Jak wejdę w jakiś folder i tam są pliki , to zamiast tak szybko wyświetliło jego dane tzn. np. pod tytułem te dane jak Plik Obrazu czy Archiwum WinRAR-a oraz niżej rozmiar , to muszę chwilkę poczekać nie wiem czemu : |

Chodzi mi o takie :

20080622153719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 15:37, Virus 500 napisał:

Mam taki problem , chociaż nie wiem czy to można nazwać problemem .
Jak wejdę w jakiś folder i tam są pliki , to zamiast tak szybko wyświetliło jego dane
tzn. np. pod tytułem te dane jak Plik Obrazu czy Archiwum WinRAR-a oraz niżej rozmiar
, to muszę chwilkę poczekać nie wiem czemu : |

Sprawdź komputer na obecność szkodników wszelakich, może coś "poprawia" szczegóły dotyczące katalogu (coby utrudnić namierzenie znajdującego się w nim szkodnika) i stąd opóźnienie w wyświetlaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim laptopem. Otóż może się to wydać śmieszne, ale nie mogę wyłączyć Num Lock''a... Jest to o tyle uciążliwe, że nie mogę pisać połowy liter. Proszę o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , mam internet a gg nie chce mi się włączyć.Uruchamia sie przy starcie systemu ale nie loguje się.Mimo że wyłanczam i znowu włączam komunikator to wciąż się nie loguje (znaczy ze nie moge se pogadac i jestem niedostępny) co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kompem. Oto co sie dzieje: Wlaczam komputer. Wszystko smiga pieknie ladnie nagle komp sie zacina nic nie moge zrobic ruszyc myszka tez nie wiec totalna zcina. Kiedy resetuje komputer wogole sie nie wlacza. Znaczy swiatelko Power sie swieci szumi machina ale monitor nie pokazuje obrazu a przy wlaczaniu Komp nie pika tak jak powinien na poczatku :P. Kiedy przeczekam jakis 10 minut znow dziala ale na tej samej zasadzie. Zcina , reset , nie dziala , czekamy. Jakies pomysly? Format napewno nie pomoze ?xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celeron D 2.66 GHZ 1.25 g ramu karta graficzna GF 6200
Nigdy nie miewalem takich przypadkow. Myslalem ze to przez kurz bo bylo go duzo. To wyczyscilem dokladnie kompa i nadal to samo. Komputer ma jakies 3 lata. To sie stalo tak z dnia na dzien... Nic specjalnego z nim nie robilem. Ale tak dokladnie to go nie wyczyscilem moze cos w tych slotach zostalo? Bedzie bezpiecznie jak wykrece Karte graficzna itp i wyczyszcze te sloty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zasilacz wymaga już wymiany? A może płyta główna... Objawy takie, jakby brakowało którejś z linii zasilania. Gdy będziesz czyścił podzespoły, przyjrzyj się kondensatorom na płycie głównej - jeśli któryś z nich jest wybrzuszony lub pęknięty, to płytą powinien zająć się ktoś znający się na elektronice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:23, Dekerinho6 napisał:

Mam kolejny problem ;/ Gdy czasem monitor robi sie niebieski to sie resetuje,i to ostatnio
zdaża sie często co może być przyczyną >?

Znaczy pojawia ci się ekran śmierci jak miemam (są jakieś napisy na tym niebieskim tle zapewne).Jak tak to format najlepszy ,a od jak dawna to masz i jak długo masz ten komputer ,czy wymieniałeś w nim coś ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 08:06, Mehim napisał:

Celeron D 2.66 GHZ 1.25 g ramu karta graficzna GF 6200
Nigdy nie miewalem takich przypadkow. Myslalem ze to przez kurz bo bylo go duzo. To wyczyscilem
dokladnie kompa i nadal to samo. Komputer ma jakies 3 lata. To sie stalo tak z dnia na
dzien... Nic specjalnego z nim nie robilem. Ale tak dokladnie to go nie wyczyscilem
moze cos w tych slotach zostalo? Bedzie bezpiecznie jak wykrece Karte graficzna itp i
wyczyszcze te sloty?

dla mnie to wygląda na uszkodzenie hdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:23, Dekerinho6 napisał:

Mam kolejny problem ;/ Gdy czasem monitor robi sie niebieski to sie resetuje,i to ostatnio
zdaża sie często co może być przyczyną >?

Moim zdaniem:
-albo masz coś z Windowsem, przeinstaluj, format itd.
-albo komp ci się przegrzewa i ratuje tekim czymś. Sprawdź czy poszczególne komponenty nie są zakurzone, zwróć także uwagę na kondensatory na płycie głównej.
Miałem tak na starym komputerze. Przegrzewał się, ale kolega mojego brata, informatyk, porobił coś tam w BIOSie i wszystko było ok.
Mehim
Stawiam na rozwalone kondensatory w łycie głównej. Teraz przez takie coś komp mojego sąsiada jest już dwa tygodnie w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno proste pytanie.Mam spalony komputer przez burze ,czy w takim razie liczy się gwarancja czy nie ?Praiwie pewny jestem że nie ale proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się