PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie


Wiem... Bład forum, bo dodało znacznik </b> który miał się nie pokazywać (służył jedynie do zakończenia wytłuszczenia textu)

Pamiętaj, że jeśli winą jest przegrzanie się procka, to przy Prime95 również może Ci się zawiesić/zresetować komputer. Może również wystąpić błąd i test zostanie przerwany.
Tak czy siak będzie to oznaczało, że masz problem z Prockiem/Zasilaczem/RAMem.

Napięcia i Temperaturę procka możesz obserwować w SpeedFanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest taka jakby tacka wyskakująca po lewej stronie mojego laptopa?Jak nacisne przycisk ktory jest za czytnikiem DVD to wyskakuje mi taka plastikowa ramka(czy tacka).Do czego ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:58, Jarzy napisał:

Co to jest taka jakby tacka wyskakująca po lewej stronie mojego laptopa?Jak nacisne przycisk ktory jest za czytnikiem DVD
to wyskakuje mi taka plastikowa ramka(czy tacka).Do czego ona jest?


pcimcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:58, Jarzy napisał:

Co to jest taka jakby tacka wyskakująca po lewej stronie mojego laptopa?Jak nacisne przycisk ktory jest za czytnikiem DVD
to wyskakuje mi taka plastikowa ramka(czy tacka).Do czego ona jest?

Podkłądka pod piwo? :D opisz to dokłądnie lub zamieść fotke ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:58, Jarzy napisał:

Co to jest taka jakby tacka wyskakująca po lewej stronie mojego laptopa?Jak nacisne przycisk ktory jest za czytnikiem DVD
to wyskakuje mi taka plastikowa ramka(czy tacka).Do czego ona jest?


To sie nazywa: "dyskietka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 13:09, Hegemon napisał:

> Co to jest taka jakby tacka wyskakująca po lewej stronie mojego laptopa?Jak nacisne przycisk ktory jest za czytnikiem
DVD
> to wyskakuje mi taka plastikowa ramka(czy tacka).Do czego ona jest?

To sie nazywa: "dyskietka" :)


bez przesady, chyba kazdy wie jak wyglada dyskietka, wiec o nią to by sie nie pytal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:58, Jarzy napisał:

Co to jest taka jakby tacka wyskakująca po lewej stronie mojego laptopa?Jak nacisne przycisk ktory jest za czytnikiem DVD
to wyskakuje mi taka plastikowa ramka(czy tacka).Do czego ona jest?


A coś szerzej?? Co to za sprzęt?? Może to czytnik kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 15:53, _ZaiX_ napisał:

W SpeedFanie to napięcie +5V skacze w okolicach 3,4,5 a +12V nie rusza sie prawie w ogole. Czy to coś może znaczyć ;>



Dokładniej opisz...


Prawie w ogóle dla Ciebie to ile??? 0.2V to już dużo.

A to na+5V??? 3.XY => 5.XY??? Jeśli aż tak to na pewno już duuuużo za dużo.

W Prime95 Maximum Heat and Power Consumption - czyli to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:07, WoWmen napisał:

> > > Ludzie mam problem po zainstalowaniu patcha 1.01 nie moge uruchmoic gry
> > > Wyswietla mi sie takie
cos :NIE
> MOZNA
> > AKTYWOWAC
> > > MODUŁY ZABEZPIECZEŃ.. NIE MOZNA URUCHOMIC PROGRAMU!!!!! pomocy
> zainstalowany
> > patch. Lub zły patch. Zdradź może jaka to gra? :p

> Ta gra to FEAR a wersja mojej gry to 1.00
Skoro pisze o zabezpieczeniach to może spróbuj usunąć wszelakie emulatory
cd takie jak clone itp. FarCry niedziałał z takiego powodu a także pisało mi o zabezpieczeniach.

NIe moge usunac alcohol 120%(bo taki tylko mam) bo mi nie bedzie dzialala FIFKA 2006 :( Może jakies inne rozwiaznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 16:44, chmurski napisał:

NIe moge usunac alcohol 120%(bo taki tylko mam) bo mi nie bedzie dzialala FIFKA 2006 :( Może jakies inne rozwiaznie)

Jeśli ten temat chcesz rozwijać to przypominam, że piractwo jest tu niemile widziane. Rozumiem, że zrobiłeś sobie lustro z oryginalnej płyty FIFA2006 dla oszczędzania oryginalnej płyty. Jeśli nie to raczej nie zakończ temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 16:54, jadam napisał:

> NIe moge usunac alcohol 120%(bo taki tylko mam) bo mi nie bedzie dzialala FIFKA 2006 :( Może jakies inne rozwiaznie)

Jeśli ten temat chcesz rozwijać to przypominam, że piractwo jest tu niemile widziane. Rozumiem, że zrobiłeś sobie lustro
z oryginalnej płyty FIFA2006 dla oszczędzania oryginalnej płyty. Jeśli nie to raczej nie zakończ temat.

Prosze mnie tu nie oczerniac. Nie kupuje piratow a lustra robie wszystkich oryginalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 16:54, jadam napisał:

> NIe moge usunac alcohol 120%(bo taki tylko mam) bo mi nie bedzie dzialala FIFKA 2006 :( Może jakies inne rozwiaznie)

Jeśli ten temat chcesz rozwijać to przypominam, że piractwo jest tu niemile widziane. Rozumiem, że zrobiłeś sobie lustro
z oryginalnej płyty FIFA2006 dla oszczędzania oryginalnej płyty. Jeśli nie to raczej nie zakończ temat.

Ekhm..dlaczego posądźasz Go o piractwo? ja zawzsze robiłem obrazy płytek by się nie uszkodziły(szczególnie Diablo 2).
>>>Chmurski
:/ bez usówania tego może nie pójść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LAptop to Toshiba Satellite A65-S1362.Po lewej stronie bardziej przy ekranie jest przycisk.Jak sie go wciśnie to można wysunąć taką ramke.Ramka jest z plastiku,mm wygląd takiego krzyżyka wsadoznego w plastikowy prostokąt.PRościej chyba nie umiem tego opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:47, Jarzy napisał:

LAptop to Toshiba Satellite A65-S1362.Po lewej stronie bardziej przy ekranie jest przycisk.Jak sie go wciśnie to można wysunąć
taką ramke.Ramka jest z plastiku,mm wygląd takiego krzyżyka wsadoznego w plastikowy prostokąt.PRościej chyba nie umiem tego
opisac


A można wyjąć tą ramkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od Kolegi Nagrywarke (ponoc DVD ) ale nie mogę nagrac płyty DVD, a jedynie CD;/

Model to Samsung Sm-322 i pisze CD-RW/DVD

czyli nagrywa cd , a DVD jest jedynie odtwarzaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się