PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

XML powiadasz? pewnikiem każda w miarę współczesna (czytaj nie jestem pewien co do IE) przeglądarka internetowa, ale to w zasadzie język znaczników więc napisz jeszcze co takiego w tych plikach jest (bo oparte są też o niego też np formaty nowszych wersji pakietów biurowych zarówno ms office (tradycyjnie dla tego producenta niezgodny z niczym, nawet własną specyfikacją zatwierdzoną przez ISO ( jak i OO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chcę uruchomić i takie coś :
Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów . Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.


--------------------------------------------------------------------------------

Znaleziono nieprawidłowy znak w zawartości tekstowej. Błąd podczas przetwarzania zasobu ''file:///C:/Users/Admin/Desktop/Wea...

SDFA




I przez inne programy jak notatnik czy WordPad jakieś znaki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko: co i w czym dokładnie otwierasz? taki np IE 6 wczesne wersjie xml-a obsługuje, ale trzeba go "ogłupić'' i zmienić rozszerzenie pliku na html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasem plik z GTA? jeśli tak to szukaj narzędzi do grzebania w tej grze, plik pewnie celowo tak spreparowany żeby tylko gra (i odpowiednio przystosowane programy) dały radę go poprawnie otworzyć. a te wspomniane przez ciebie wcześniej znaki to pewnie oznaczenia tabulatora, rozdzielniki parametrów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś

I tak to plik z GTA

Tzn. to jest z tych dodatków do GTA IV , kolega poprosił bym zmienił mu parametry broni w grze .
Na zwykłym GTA IV normalnie się otwiera a tu takie coś

20100417211622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XML to to jest tylko z a raczej rozszerzenia, viva la Windows. Spróbuj rozpakować zip-em, rarem i co tam jeszcze z "depakerów" masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zmienić rozszerzenie na właściwe? tak jest np z rozszerzeniami do Firefoksa. Zrobić kopię (na wypadek jak by gra sprawdzała sumę kontrolną albo rozmiar pliku) zmienić rozszerzenie-rozpakować-pozmieniać co trzeba w powstałym w ten sposób katalogu-spakować-zmienić na powrót rozszerzenie. Czym rozpakowć i czy tojest spakowane a nie np zakodowane czy też jest to jakiś "wewnętrzny format binarny" gry któremu nadano akurat takie rozszerzenie nie jestem w stanie ci powiedzieć bo nie wiem. no chyba że wyślesz gdzieś ten plik (np na adres Balkhmog@gmail.com) to się spod Linuksa zajrzy, ten bierze pod uwagę zawartość a nie rozszerzenie więc jeśli to coś standardowego będę w stanie napisać ci "z czym to się je"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś pracował z usługą AT w windowsie ?

otóż chciałem , zrobić wykonywanie zadanie x każdego dnia tygodnia

i piszemy at 16:00 /every:M,T,W,Th,F,S,Su "gpedit.msc"

i aplikacja twierdzi że jest źle , przykłady z stron M$''a też nie akceptuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania:
najlepszy antywirus, może być na licencje, byleby był jak najlepszy ... chodzi mi o trial etc
i czy nie będzie szkodzić jak mam stare sterowniki i miałem 54 trojany na PC? nie trzeba robic formata jak tylko gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z platnych antywirusow uzywam od kilku lat (6,7?) McAfee i spisuje sie swietnie, nie polecam jedynie instalowania go na komputerach wyposazonych w mniej niz 768MB RAM (ew. 512MB) i na starych wolnych dyskach (np. laptopowych), potrafi McAfee zmulic kompa wtedy. ;)
Spisuje sie dobrze, ciekawy jest tez Site Advisor (co prawda wspiera tylko IE i FF, ale ulatwia odroznienie "bezpiecznych stron" od "niebezpiecznych" :P).
Jedynie raz mnie zawiodl, w starym lapku, ale i tu nie mam 100% pewnosci czy to byl wirus, ze musialem formata zrobic, czy po prostu wowczas padajacy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Win7 miesza jakoś przy SMART? Mam toto włączone w biosie, a ni jak nie mogę dostać się do danych ze SMARTu - czy to przez HDTune i podobne, czy to przez narzędzia producenta dysku, czyli WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko odpalę komputer wyskakuje mi błąd explorer.exe. Mama do wyboru "znajdź rozwiązanie w trybie online" lub "uruchom ponownie". Błąd wyskakuje non stop. jak kliknę uruchom ponownie - to odrazu wyskakuje znowu. Próbowałem restartować explorer.exe przez Menedżer zadań i znów to samo.

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Explorer.exe
Wersja aplikacji: 6.0.6002.18005
Sygnatura czasowa aplikacji: 49e01da5
Nazwa modułu z błędem: QTCF.dll_unloaded
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4aa21f2c
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 707bc11b
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: a34a
Dodatkowe informacje 2: c9c5f4fd744690d388ab9d5b3eb051a7
Dodatkowe informacje 3: cb2e
Dodatkowe informacje 4: 650bb5690556a17e911375b94d3e16f0

Próbowałem też zamknąć explorera przez menedżer i wgrać na nowo ten dll z opisu, ale po ponownym uruchomieniu explorera błąd nadal wyskakiwał, tylko zmieniła się nazwa pliku .dll w module błędu, a po restarcie komputera znowu wróciło QTCF.dll_unloaded.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 15:59, loli80 napisał:

Gdy tylko odpalę komputer wyskakuje mi błąd explorer.exe. Mama do wyboru "znajdź rozwiązanie
w trybie online" lub "uruchom ponownie". Błąd wyskakuje non stop. jak kliknę uruchom
ponownie - to odrazu wyskakuje znowu. Próbowałem restartować explorer.exe przez Menedżer
zadań i znów to samo.

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Explorer.exe
Wersja aplikacji: 6.0.6002.18005
Sygnatura czasowa aplikacji: 49e01da5
Nazwa modułu z błędem: QTCF.dll_unloaded
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4aa21f2c
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 707bc11b
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: a34a
Dodatkowe informacje 2: c9c5f4fd744690d388ab9d5b3eb051a7
Dodatkowe informacje 3: cb2e
Dodatkowe informacje 4: 650bb5690556a17e911375b94d3e16f0

Próbowałem też zamknąć explorera przez menedżer i wgrać na nowo ten dll z opisu, ale
po ponownym uruchomieniu explorera błąd nadal wyskakiwał, tylko zmieniła się nazwa pliku
.dll w module błędu, a po restarcie komputera znowu wróciło QTCF.dll_unloaded.


A naprawa systemu z plytki instalacyjnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No koledzy witam.

Ojciec wrócił z afganu, przywiózł laptopa i mam problem ze skonfigurowaniem internetu.
Mam router bezprzewodowy. Na kompie dziala normal, na ps3 tak samo.
Jak skonfigurowac? Mam win7 a router ma byc przez wi-fi ;]

[PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy od modelu routera, obejrzyj też laptopa być może jest fizyczny wyłącznik wi-fi. Zakładam naturalnie że sterowniki poinstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 20:00, S1G napisał:

zależy od modelu routera, obejrzyj też laptopa być może jest fizyczny wyłącznik wi-fi.
Zakładam naturalnie że sterowniki poinstalowane.


Masz racje z tym wylacznikiem, juz znalazłem, przed twoim postem nawet ;]
Dzieki wielkie,

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się