PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

no to troche lipa.Ale mówisz ze to występuje jedynie w grach,moze stery są źle/złe zainstalowane,jezeli masz Realtek HD Audio to nie dziwie sie ze bedziesz miał problemy,bo to jest bardzo wadliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Gdy wczoraj surfowałem po necie komp mi ''zgasł'' i pojawił się ''blue screen'' (było tam coś o karcie wideo). Zrestartowałem kompa i tu pojaia się problem. Po jakiś pięciu/dziesięciu sekundach po załadowaniu Windowsa (ale zanim włączy się np. antywirus i takie tam, przed pojawieniem się tych wszystkich ikonek na pasku k. zegara) wszystko się zatrzymuje. Nie mogę ruszyć myszką, nie moge nawet włączyć np. Caps Lock''a na klawie. Kumpel miał to samo, mówił, że tylko wszedł do BIOSa i wyszedł nic nie zmieniając i wszystko było ok, ale u mnie to nie działa. Przywróciłem też BIOSa do ustawień domyślnych i nic. Myślę, że jest coś nie tak z kartą graficzną, bo komp się zwiesza zawsze po pojawieniu się ikonki nVidii. Czy ktoś wie jak to naprawić?? Potrzebuję szybkiej odpowiedzi, bo jestem teraz na kompie u siory, jak wróci to pewnie będzie sapać :|
Komp:
Mobo: MSI KT4AV
Proc: AMD Athlon XP 2000+
Grafa: GF FX5200
Pamięć: 1,25GB RAM
PS: Format raczej nie wchodzi w grę, za jakieś 2 tyg. kupuję nowego kompa (heheh, kolejny argument do zmiany ];> ). Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam takie małe pytanko chciałem sie tylko upewnić. Czy temperatura komputer nie jest za wysoka. 45 stopni.

Płyta główna: Shuttle AK35GT2
Procesor: AMD Athlon XP, 1100 MHz.
Karta Graficzna: GF MX440.
Pamięć: 256MB RAM.

Wiem że komp słaby. Ale mam X360 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 16:41, Kili54 napisał:

Hej mam takie małe pytanko chciałem sie tylko upewnić. Czy temperatura komputer nie jest
za wysoka. 45 stopni.

A dokładnie to czego? :) Temp. nie jest wysoka, choć zrób jeszcze test pod obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, choć skoro wywala się przy włączaniu sterownika to myślę, że może tu leżeć problem. Spróbuj w trybie awaryjnym przeinstalować system, ew. skorzystaj z punktu przywracania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdz w tryb Awaryjny F8 podczas uruchamiania komputera,manualnie uruchom Nvidia control panel w Panelu Sterowania,i ustaw by samo się nie uruchamiało podczas startu systemu.

Sry DJ Danielus ale nie popatrzylem co napisali inni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:50, Vanmati napisał:

/.../

gdyby to był problem z dyskiem to najprawdopodobniej komp by sie wcale nie uruchamiał,a
się uruchamia,mało tego niektóe programy również.


Wlaśnie takie są reakcje kompa z uszkodzonym dyskiem, niby działa a w pewnym momencie staje i nic nie da się zrobić, możliwe że jest to wina płyty głównej, awaria karty graficznej to przeważnie sypanie artami, brak obrazu, czasem restart kompa, nagłe spowolnienie kompa w 3d, ale nie zwis systemu... totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie takie same blue screeny miałem po zainfekowaniu Spywarem,gdy nie korzystałem z kompa sam wywalał do blue screena,pozbyłem sie tego w porsty sposób,w trybie awaryjnym odinstalowalem antivirusa,okazalo sie ze to wlasnie Avira Antivirus wywałał mnie żeby nie spowodować awarii systemu przez tego spywara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chciałem podłączyc mojego ipoda do kompa, wyskoczył mi kreator dodawania sprzetu, nacisnołem dodaj. Wtedy komp mi sie zrestartował. Po ponownym włączeniu nie mogę dać większej rozdzielczości niz 800 na 600 i 4bity kolorów. Prosze pomóżcie mi bo tak sie nie da pracowac. Ledzo co tego posta napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się