PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam problem...:
Mam orginalną Vistę Home Premium i próbowałem sobie zainstalowac service pack 1. Wszystko było dobrze, ale po trzecim etapie wyskoczył tekst: "dodatek service pack 1 nie został zainsalowany, wycofywanie zmian". Wiecie o co chodzi? Jak mogę zainstalowac ten pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:08, WUJA777 napisał:

ale ja mam NVIDIA GeForce 8600 GT


Stery najnowsze? Na jakich ustawieniach grafy w grze grasz? Spróbuj ustawić wszystko na minimum i zobacz czy dalej będzie tak się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:25, blade 92 napisał:

Mam problem...:
Mam orginalną Vistę Home Premium i próbowałem sobie zainstalowac service pack 1. Wszystko
było dobrze, ale po trzecim etapie wyskoczył tekst: "dodatek service pack 1 nie został
zainsalowany, wycofywanie zmian". Wiecie o co chodzi? Jak mogę zainstalowac ten pack?

dalej to samo wgrałem wszystkie możliwe patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:25, blade 92 napisał:

Mam problem...:
Mam orginalną Vistę Home Premium i próbowałem sobie zainstalowac service pack 1. Wszystko
było dobrze, ale po trzecim etapie wyskoczył tekst: "dodatek service pack 1 nie został
zainsalowany, wycofywanie zmian". Wiecie o co chodzi? Jak mogę zainstalowac ten pack?


Upewnij się, że w trakcie instalacji masz WYŁACZONE absolutnie wszystkie programy, a w szczególności antywirusy, które nie tylko potrafią blokować instalację, ale nawet i samo pobieranie uaktualnień.

Po za tym - instalujesz poprzez opcję Windows Update? Bo jeżeli nie, to może jest tak, że ty próbujesz nainstalować SP1 do złej wersji systemu (32bit vs 64 bit)? Chyba, że to nie ma znaczenia, to wtedy niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM Z dzwiękiem 5.1

wkładam oryginalną płyte audio z muzą do dvd.. uruchamiam WMP .. i słucham... muzyki z 2 przednich głośnikczków.
płyte głowną mam foxconna .. i z tyłu kolorami mam namalowane jakie kolory jaka wtyczna są podłaczone. co mam zrobic aby ustawic aby wszystko działało mi w 5.1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a oto i mój problem. Proszę o rozwiązanie bo mnie juz coś trafia.

Kilka dni temu była awaria neta i po jej naprawie nie dziala mi net przy połączeniu porzez router. wczesniej wszystko było ok. Przy opcji polaczenia neta nie przez router a odrazu do kompa, net działa.

Mój router to D LINK 524

Zapewne chodzi o poprawną konfigurację adresów IP, bram, masek?, itd a ja niezbyt sie na tym znam.
Dodam, ze połączenie samo w sobie dziala bo drugi komp ktory bezprzewodowo łączy sie z routerem, ma łączność z nim ale neta nie ma na jednym i na drugim kompie. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok włożyłem film z dzwiękiem DD 5.1 ... i znowu kupa.. muzyka jest w subuferze oraz w 2 przednich głośniczkach.

mam Viste 64, oraz creativy 5.1
w media center przy konfiguracji dzwięku jest takie coś ze sie mnie pytają przez co jest podłaczony głośnik / głośniki i zaznaczam mini jack... i widze obok rysunek jeden mini jack nie ma opcji aby zaznaczyc ze przez 3... dzwięki temu głos mam tylko w 2 przednich głośnikach :/
prosze niech mi ktoś krok po kropku napisze gdzie ja mam patrzec
byłem w panelu sterowania dzwięk. i ... i nic tam nie ma o dzwięku 5.1 przez winampa czy media player tez nic nie działa... tj nie ma 5.1 w grach trudno mi powiedziec nie pamietam :/ albo czekajcie odpale gta 4..
5 min pużniej :
ok tez nie ma dzwięku 5.1 nie zwróciłem na to nawet uwagi wcześniej :/
co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I drugi problem jest jakis sposób aby .. zaznaczyc myszką tekst z www i przeciągnać go do notatnika/ folderu i aby automatycznie sie zapisał ? bo mam 100 zdjec z podpisami i chce zapisac i zdjecie i podpis.. i zrobic to szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Mam problem chciałem z kolegą zagrać sobie w Warcrafta III przez hamachi, ale on nie widzi mojego servera ani ja jego. Natomiast inny kolega widzi. Wszytskie firewalle sa powyłączane i zapora systemowa też .Co zrobić aby kolega widział mój server ? Albo czy jest jakas ina możliwosć zrobienia sieci lan żeby można bylo zagrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne posiadasz router. Niestety, ale to przeszkadza w grach przez internet. Za bardzo się nie znam (mało gram), ale spróbuj wyszukać kolegę po IP - powinna być taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej wyskakuje mi taki błąd (obrazek) przy próbie zamykania systemu. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czy to jakiś wirus? Co na to poradzić? Dodam, że po tym błędzie musze jeszcze raz klikać zamykanie systemu ale najczęściej komputer się nie wyłącza- pokazuje się niebieski ekran, komunikat trwa zamykanie systemu i laptopa muszę wyłączać przyciskiem power;/

20081219184655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) System w pełni zaktualizowany?

2) Komputer przeskanowany porządnym antiwirusem (np KAV09 lub Symantec AntiVirus)?

3) Jaki komunikat widnieje na Blue Screenie (ważne, może pomóc)? Jeżeli komputer od razu się wyłącza, wyłacz we właściwościach systemu opcję "automatycznie uruchom ponownie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:10, Sth`Devilish napisał:

1) System w pełni zaktualizowany?


SP3 plus ostatnie poprawki (chyba pobrały się w zeszłym tegodniu)

Dnia 19.12.2008 o 19:10, Sth`Devilish napisał:

2) Komputer przeskanowany porządnym antiwirusem (np KAV09 lub Symantec AntiVirus)?

Ad aware se personal + Avast= parę tracking cookie i nic poza tym

Dnia 19.12.2008 o 19:10, Sth`Devilish napisał:

3) Jaki komunikat widnieje na Blue Screenie (ważne, może pomóc)? Jeżeli komputer od razu
się wyłącza, wyłacz we właściwościach systemu opcję "automatycznie uruchom ponownie".

Niebieski ekran w sensie ten który pokazuje się podczas zamykania systemu ale na tym stanie i musze sam wyłączyć lapka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim napędem - nagrywarką - Pioneer 215. Otóż kiedy próbuję cokolwiek nagrać muszę spędzić przy tym z 30 minut. Problem polega na tym, że aplikacja odpowiedzialna za nagrywanie zacina się w momentach sprawdzania płyty oraz przed samym zapisem. Prościej mówiąc każde kolejne okienko powoduje zwis programu na jakieś 5 - 10 minut. Próbowałem innych programów - jest to samo.... Przepiąłem nagrywarkę w inne gniazdo i też nic...

Z odczytem natomiast nie ma w ogóle problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem, otóż złamała mi się w gniazdku końcówka od słuchawek i nie mogę jej wyjąć, zna ktoś jakiś sposób aby to wyjąć? Z góry thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się