PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Okej ktoś wyjaśni o co biega? => Monitor przy starcie ( HP w2228h) zaraz po pojawieniu się pulpitu- wyłącza się, potem włącza i tak 3 razy, a potem jest cacy ... WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:56, Sand Wraith napisał:

Okej ktoś wyjaśni o co biega? => Monitor przy starcie ( HP w2228h) zaraz po pojawieniu
się pulpitu- wyłącza się, potem włącza i tak 3 razy, a potem jest cacy ... WTF?!


Sprobuj zmienic stery do karty grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 00:07, Misquamaqus napisał:

> Okej ktoś wyjaśni o co biega? => Monitor przy starcie ( HP w2228h) zaraz po pojawieniu

> się pulpitu- wyłącza się, potem włącza i tak 3 razy, a potem jest cacy ... WTF?!


Sprobuj zmienic stery do karty grafiki.

Mam najnowsze (8.12) do radeona 4870 ... ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:56, Sand Wraith napisał:

Okej ktoś wyjaśni o co biega? => Monitor przy starcie ( HP w2228h) zaraz po pojawieniu
się pulpitu- wyłącza się, potem włącza i tak 3 razy, a potem jest cacy ... WTF?!

a przed aktualizacja sterów wywaliłeś stare ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojęcia gdzie zadać takie pytanie więc spróbuję tutaj...

mam lub też miałem problem z gram.pl rozwiązałem go niby ale nie wiem czy dobrze mianowicie kiedy próbowałem się zalogować to wyskoczył mi błąd wczytywania strony z komunikatem że ta strona nie posiada certyfikatu czy coś takiego... że to będzie do któregoś tam w 2008 roku a wyskoczyło mi to teraz w 2009 tam kliknąłem żeby zrobiło wyjątek ale nie wiem czy dobrze zrobiłem nie wiem o co w tym w ogóle chodzi może mi ktoś wyjaśnić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 08:05, wiedx1 napisał:

> Okej ktoś wyjaśni o co biega? => Monitor przy starcie ( HP w2228h) zaraz po pojawieniu

> się pulpitu- wyłącza się, potem włącza i tak 3 razy, a potem jest cacy ... WTF?!

a przed aktualizacja sterów wywaliłeś stare ??

No jasne (ale jak bym nie wywalił to by się pewnie jeszcze większy bajzel zrobił) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś z sieci ściągnąć wpis(y) do rejestru odpowiedzialne za obsługę protokołu sieciowego FireWire IEEE1 1394? Mój ojciec je usunął (nie pytajcie, jak) i teraz szuka wiatru w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:45, Graszczur napisał:

Można gdzieś z sieci ściągnąć wpis(y) do rejestru odpowiedzialne za obsługę protokołu
sieciowego FireWire IEEE1 1394? Mój ojciec je usunął (nie pytajcie, jak) i teraz szuka
wiatru w polu

przeinstaluj stery i powinno być ok.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mu się porobiło ale od jakiegoś dłuższego czasu pomimo formatów długo się włancza. Znaczy się Windows XP długo kombinuje zanim moge cos zrobic i pojaiw mi sie komunikat, ze mam wylaczony firewall itp. Wtedy działa normalnie, czyli różnie raz lepiej raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że podczas oglądania filmów w HD mam zużycie jednego rdzenia na 100%, drugiego na 20%? Czy to nie aby za dużo? Karty graficzne przecież mają specjalne funkcje, dzięki którym takie filmy są przez nie odtwarzane, nie przez procesor. Może nie mam tej opcji włączonej? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:51, Ceteris Paribus napisał:

Nie wiem co mu się porobiło ale od jakiegoś dłuższego czasu pomimo formatów długo się
włancza. Znaczy się Windows XP długo kombinuje zanim moge cos zrobic i pojaiw mi sie
komunikat, ze mam wylaczony firewall itp. Wtedy działa normalnie, czyli różnie raz lepiej
raz gorzej.

A może optymalizacja pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie może jak wyczyścić pamięć podręczna ARP
bo gdy naciskam na połączenia i daje napraw to wywala mi błąd ze nie da się jej wyczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 07:53, albert.jarema napisał:

> Nie wiem co mu się porobiło ale od jakiegoś dłuższego czasu pomimo formatów długo
się
> włancza. Znaczy się Windows XP długo kombinuje zanim moge cos zrobic i pojaiw mi
sie
> komunikat, ze mam wylaczony firewall itp. Wtedy działa normalnie, czyli różnie raz
lepiej
> raz gorzej.
A może optymalizacja pomoże?



Czyli co? Jak to zrobić? Jestem zielony. Komputer ma chyba z dwa lata i do jakiegoś czasu wszystko grało.

A i zauwarzyłem, że jak nie mam anitivirusa to smiga ok, ale to nie zalatwia sprawy. Mialem juz kilka od Nortona (wtedy chyba sie zaczedlo) po przez Avasta, kasperskiego i nod i zawsze komp z antivirem sie dluzej wlancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 10:51, Ceteris Paribus napisał:

> > Nie wiem co mu się porobiło ale od jakiegoś dłuższego czasu pomimo formatów
długo
> się
> > włancza. Znaczy się Windows XP długo kombinuje zanim moge cos zrobic i pojaiw
mi
> sie
> > komunikat, ze mam wylaczony firewall itp. Wtedy działa normalnie, czyli różnie
raz
> lepiej
> > raz gorzej.
> A może optymalizacja pomoże?


Czyli co? Jak to zrobić? Jestem zielony. Komputer ma chyba z dwa lata i do jakiegoś czasu
wszystko grało.

A i zauwarzyłem, że jak nie mam anitivirusa to smiga ok, ale to nie zalatwia sprawy.
Mialem juz kilka od Nortona (wtedy chyba sie zaczedlo) po przez Avasta, kasperskiego
i nod i zawsze komp z antivirem sie dluzej wlancza.

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=5989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 10:53, wiedx1 napisał:


Trochę tego jest, dzieki. Jednak teraz mam sesje to mam co czytać. Obecnie po sesji planuje dokupic ramu, reinstalowac windowsa i popatrzec na Twojego linka.

A moze cos ze sprzetem mi siadlo? Jak wgram czystego windowsa xp to jest ok, ale jak juz wrzuce antyvira to juz ma problemy - kiedys tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 10:56, Ceteris Paribus napisał:

> http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=5989
>

Trochę tego jest, dzieki. Jednak teraz mam sesje to mam co czytać. Obecnie po sesji planuje
dokupic ramu, reinstalowac windowsa i popatrzec na Twojego linka.

A moze cos ze sprzetem mi siadlo? Jak wgram czystego windowsa xp to jest ok, ale jak
juz wrzuce antyvira to juz ma problemy - kiedys tak nie bylo.

a ile teraz masz ramu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się