PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 00:21, BzyQacz napisał:

Tak, ja włączyłem. Przez QuickTime Player. Spróbuj, na pewno zadziała. Ja tym otwieram i tyka
maszyna.


Jak mam przez to włączyć??? Wyskakuje błąd, że to nie jest film, a ja wiem, ze to film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z kompem :/ Wczoraj padł mi systyem.Przy startowaniu systemu pojawiał sie ekran z napisem Windows XP i leciał ten klocek na pasku,który niby symbolizuje ładowanie systemu.Sęk w tym,że on latał w nieskończoność a system nie chciał sie instalowac :( Próbowałem przywracać system ze 6 razy za pomocą programu Windows Advanced Care V2,ale nic to nie dało.Przeinstalowałem system i nadal mam problemy.Mam w kompiue 2 dyski-80GB i 320GB-system nie widzi tego drugiego.Miałem na nim 2 partycje z różnymi programami a teraz cały dysk jest widoczny w systemie jako pusta partycja,którą trzeba koniecznie sformatować :( Co jest?Nawet Partition Magic 7.0 nie potrafi sformatować mojego 320GB dysku :( Drugim problemem jest przewijanie różnych rzeczy w oknach(czy to w IE czy w exploratorze Win)przewija sie wolno i tak jakby klatkuje :/ Zainstalowałem najnowsze sterowniki od monitora i karty graficznej i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem ale związany ze słynnym programem do wyznaczania IP(jakiegoś tam) mianowicie : HAMACHI- wszystko pięknie działa ale chciałbym aby tylko jedna osoba go używała a inni mogli się łączyć w grze bez niego.
Można to jakoś temu zaradzić?
*************************
Jarzy
Nie używaj patition magic jakiegokolwiek. Przejechałem się na tym programie. Dlatego go usunołem.
Sformatowałem partycję standardowo instalatorem windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkm ;] mam problem; zainstalowalem sobie wlasne w kompie kamerke internetowa i wszystko z nia jest ok ale jak jest wlaczona to komp zaczyna swirowac , gg np nie "lapie" liter - tzn pisze cos a na ekranie pojawia mi sie co 3cia litera wcisnieta na klawiaturze, tak samo w notatniku wordzie itd :P niestety nie mam pojecia co to za kamera, nic na niej nie pisze to jakis gadzet dodany chyba w orangu do telefonu czy czegs tam. jesli wie ktos jak to naprawic to czekam na sugestie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam glupi problem... co jakis czas klawiatura mi sie przestawia i tam, gdzie jest z mam y a gdzie y mam z. A tam, gdzie plus, ukosnik w lewo i tak w dol to kolejno '',ó,ż,ś,ł,ą,-. Co to moze byc. Jak to zmienic. jak widzicie, nawet znakow na koncu zdania zrobic przez to nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:34, SmoQ napisał:

siema wszystkm ;] mam problem; zainstalowalem sobie wlasne w kompie kamerke internetowa i wszystko
z nia jest ok ale jak jest wlaczona to komp zaczyna swirowac , gg np nie "lapie" liter - tzn
pisze cos a na ekranie pojawia mi sie co 3cia litera wcisnieta na klawiaturze, tak samo w notatniku
wordzie itd :P niestety nie mam pojecia co to za kamera, nic na niej nie pisze to jakis gadzet
dodany chyba w orangu do telefonu czy czegs tam. jesli wie ktos jak to naprawic to czekam na
sugestie .

wcisnij jednoczesnie ctrl+shift i masz normalnie.Aprop mojeog problemu to zobaczcie.Jestem ciemny jesli chodzi o kompy,wiec czy to jest cos powaznego?Prosze o szyblka odpowiedz.

20070406191614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2007 o 19:16, M-Pac napisał:

wcisnij jednoczesnie ctrl+shift i masz normalnie.Aprop mojeog problemu to zobaczcie.Jestem
ciemny jesli chodzi o kompy,wiec czy to jest cos powaznego?Prosze o szyblka odpowiedz.

Sory to odpwoiedz na posta Piciambeera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

objawy wskazują na klawiaturę polski (maczynistki) a więc jak najbardziej możesz uzyskać znaki które były tam gdzie są teraz pl literki tylko że skrótami klawiaturowymi. zaś teraz leczenie raz a dobrze: panel sterowania/klawiatura i wywal wszystkie układy poza polski programisty (w tym klawisze nie są przestawione, a pl literki uzyskuje się z altem a ty chcesz chyba właśnie coś takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Co jest?Nawet Partition Magic 7.0 nie potrafi

Dnia 06.04.2007 o 12:58, Jarzy napisał:

sformatować mojego 320GB dysku :( /.../

Partition Magic 8.0 ma ograniczenie do 300 GB, ile ma 7.0 nie pamiętam, ale chyba mniej. Mimo to czasem działają na większych dyskach, ale jak mają minimum 10% wolnej powierzchni i im się chce, ale nie wiem, od czego te chęci zależą... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja mam taki problem że nie chcą mi się właczyc gry combat wings, nfs carbon richard burns rally i w każdej dzieje się to samo jak zaczyna się włączac to zaraz wyskakuje błąd ze wystąpił problem z aplikacją game.exe i zostanie ona zamknięta.
Mój sprzęt to athlon 1500+ ecs k7vta3 512 mb ram radeon 9550.
Aha nie pomaga instalacja innych sterowników do karty na każdych jest to samo.
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:36, Flimi napisał:

Siemka ja mam taki problem że nie chcą mi się właczyc gry combat wings, nfs carbon richard
burns rally i w każdej dzieje się to samo jak zaczyna się włączac to zaraz wyskakuje błąd
ze wystąpił problem z aplikacją game.exe i zostanie ona zamknięta.
Mój sprzęt to athlon 1500+ ecs k7vta3 512 mb ram radeon 9550.
Aha nie pomaga instalacja innych sterowników do karty na każdych jest to samo.
Proszę o pomoc


Przepraszam, czy inne gry o podobnych wymaganiach działają sprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 13:12, Mr.M napisał:

Przepraszam, czy inne gry o podobnych wymaganiach działają sprawnie?

Tak reszta chodzi normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:14, Flimi napisał:


> Przepraszam, czy inne gry o podobnych wymaganiach działają sprawnie?
Tak reszta chodzi normalnie


Możliwe, że problem akceleratora.... Włącz "Uruchom" , wpisz dxdiag i wejdź w zakładkę "Ekran" , a następnie, jeśli nie pokaże się jakiś błąd w polu txt przetestuj oba moduły Direct i napisz, czy przebiegły prawidłowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:36, Flimi napisał:

Siemka ja mam taki problem że nie chcą mi się właczyc gry combat wings, nfs carbon richard
burns rally i w każdej dzieje się to samo jak zaczyna się włączac to zaraz wyskakuje błąd
ze wystąpił problem z aplikacją game.exe i zostanie ona zamknięta.


Nie wiem jak z NfS Carbon i Richard Burns..., natomiast z Combat Wings miałem podobne problemy. Po zainstalowaniu patcha ze strony producenta gry ustąpiły.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:21, Mr.M napisał:

>
> > Przepraszam, czy inne gry o podobnych wymaganiach działają sprawnie?
> Tak reszta chodzi normalnie

Możliwe, że problem akceleratora.... Włącz "Uruchom" , wpisz dxdiag i wejdź w zakładkę "Ekran"
, a następnie, jeśli nie pokaże się jakiś błąd w polu txt przetestuj oba moduły Direct i napisz,
czy przebiegły prawidłowo...

oba przebiegły poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 14:00, mrosi napisał:


Nie wiem jak z NfS Carbon i Richard Burns..., natomiast z Combat Wings miałem podobne problemy.
Po zainstalowaniu patcha ze strony producenta gry ustąpiły.
Pozdrawiam

a mógłbyś da link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam procesor Intel Core 2 1,86 GHz, 1GB RAM (DDR2) i dysk 160GB podzielony na 3 partycje. Z jaką ustawioną pamięcią wirtualną to wszystko razem działałoby najwydajniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się