PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Zainstalowałem tego Directa i nic dalej blad wyskakuje.Wydaje mi się że on się coś za szybko instaluje wogule pasek nie idze tylko od razu pisze że składniki są gotowe do użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym błędem co na screenie.Nie wiem czemu tak sie dzieje ale przy nie których grach albo programach jak chce włączyć to sie nie wlącza tylko własnie ten błąd i szukalem w necie pomocy ktos podawał taką poprawke na windowsa ale to nic nie dalo ktos mi może pomóc .

20070610144525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej mam uszkodzony ram, bo na pożyczonym udało mi się postawić system bez najmniejszych problemów. I znów będę musiał kasę wpakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:09, gaax napisał:

Najprawdopodobniej mam uszkodzony ram, bo na pożyczonym udało mi się postawić system bez najmniejszych
problemów. I znów będę musiał kasę wpakować...


Zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzwiękiem. Wszystko było wporządku i nagle zacząłem słyszeć echo jak na dworcu. Nie wiem czy to kwestia ustawień czy sprzętu. Próbowałem nawet zmienic słuchawki i nic. Będe wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:46, tajgun92 napisał:

mam problem z dzwiękiem. Wszystko było wporządku i nagle zacząłem słyszeć echo jak na dworcu.
Nie wiem czy to kwestia ustawień czy sprzętu. Próbowałem nawet zmienic słuchawki i nic. Będe
wdzięczny za pomoc.

Moze masz wlaczony dzwiek EAX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:54, tajgun92 napisał:

A jak go wyłączyc?

Nie wiem, to wszystko zalezy od Twojej karty muzycznej - poszperaj w Panelu Sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:03, balduran2 napisał:

> A jak go wyłączyc?
Nie wiem, to wszystko zalezy od Twojej karty muzycznej - poszperaj w Panelu Sterowania.


juz wiem co było nie tak. W opcjach Realteka miałem ustawionie "pokój wylozony kamieniami" xD.
W kazdym razie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:18, kibot napisał:

Radzę wymienić kartę dźwiękową na lepszą :) Realtek''AC97 ma duże problemy z niektórymi grami
:D


Zapomniałem dodac: problem byl na laptopie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:10, tajgun92 napisał:

juz wiem co było nie tak. W opcjach Realteka miałem ustawionie "pokój wylozony kamieniami"

I właśnie dlatego że w opcjach karty masz/miałeś ustawione "pokój wyłożony kamieniami", słyszysz/słyszałeś takie echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że podczas grania w Guild Wars po pewnym czasie wypada mi błąd systemu. Nie powiem co tam jest napisane bo nie pamiętam a ekran bardzo szybko znika. Treść tego problemu pojawia się na niebieskim tle, raz przyuważyłem, że chodzi o ''Failure memory...''
Nie wiem o co chodzi i jak mam temu zaradzić.
Gram na laptopie Intel Pentium 1.7 GHz, 1GB Ram, karta graf- Intel Graphicsc Media Accelerator 900 128 MB.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 01:17, vazon napisał:

Mój problem polega na tym, że podczas grania w Guild Wars po pewnym czasie wypada mi błąd systemu.
Nie powiem co tam jest napisane bo nie pamiętam a ekran bardzo szybko znika. Treść tego problemu
pojawia się na niebieskim tle, raz przyuważyłem, że chodzi o ''Failure memory...''
Nie wiem o co chodzi i jak mam temu zaradzić.
Gram na laptopie Intel Pentium 1.7 GHz, 1GB Ram, karta graf- Intel Graphicsc Media Accelerator
900 128 MB.

Z góry dzięki za pomoc.


To chyba wina twojej karty graficznej. I niestety nie da się mu zaradzić - w laptopie nie wymienisz podzespołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem ze wszystkim. Gry mi się wyłączają w trakcie gry (wychodzi mi do pulpitu albo komputer się resetuje). Często komputer się wiesz albo resetuje sam z siebie. Mimo formatów cały czas mi się to dzieje i ciągle pojawiają się błędy w systemie. Dwa dni temu nie mogłem nawet włączyć komputera, tylko musiałem formatować, żeby w ogóle go odpalić. Dzisiaj zanoszę komputer do sklepu na przegląd, będę również zmieniał procesor i płytę główną. Nie wiem jednak jak mam opisać pracownikom sklepu co się dzieje z komputerem i jak jest tego przyczyna. Po prostu nie wiem jak zdiagnozować błąd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 08:23, marcincinek15 napisał:

A ja mam problem ze wszystkim. Gry mi się wyłączają w trakcie gry (wychodzi mi do pulpitu albo
komputer się resetuje). Często komputer się wiesz albo resetuje sam z siebie. Mimo formatów
cały czas mi się to dzieje i ciągle pojawiają się błędy w systemie. Dwa dni temu nie mogłem
nawet włączyć komputera, tylko musiałem formatować, żeby w ogóle go odpalić. Dzisiaj zanoszę
komputer do sklepu na przegląd, będę również zmieniał procesor i płytę główną. Nie wiem jednak
jak mam opisać pracownikom sklepu co się dzieje z komputerem i jak jest tego przyczyna. Po
prostu nie wiem jak zdiagnozować błąd ;/


Typowe objawy zasilacza, podaj konfig razem z zasiłką producent i model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkręcisz obudowę, jedna strona... I u góry jest takie duże "coś" z wiatrakiem. To jest zasilacz. Duży i ciężki. Na etykiecie powinno Ci pisać jaki jest mocny. Na boku tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się