PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie




Mam problem i licze na pomoc
Gdy włąćzam fife 08 pro streeta lyub inną gre. to pokazuje się chwilowo niebieska strona i jest reset kompa. Później jest raport żę odzyskał sprawność po poważnym błędzie... CO robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość poważny problem :P A mianowicie, co z tym zrobić?

"Warning! Insert Key pressed or Clock GEN. Watch Dog Reset.
Please enter them in Setup, and save the settings before exit.
"

Problem ukazuje się gdy włączam komputer i pokazuje się temperatura i takie inne pierdoły, mogę go pominąć klawiszem F1, albo wejść w ustawienia BIOS''u poprzez klawisz Del.

Proszę o pomoc,

Łeber :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:00, kasjkajsjaspj napisał:




Mam problem i licze na pomoc
Gdy włąćzam fife 08 pro streeta lyub inną gre. to pokazuje się chwilowo niebieska strona i
jest reset kompa. Później jest raport żę odzyskał sprawność po poważnym błędzie... CO robić??


To wyglada na pamieci ram. Pokombinuj....pozmieniaj kosci ramu w slotach....posc tylko jedna. Zwieksz troche napiecie na memki w biosie. Jak masz krecony sprzet to zjedz do ustawien fabrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić kartę Radeon x800 GTO 512 mb za 200zł od kumpla tylko nie wiem czy się opłaca i czy będzie działać na mojej płycie głównej ASUS A7V880. Pytałem w kąciku kart graficznych ale na razie jakoś nikt nie raczył pomóc więc tu próbuję bo muszę się szybko dowiedzieć. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:54, 143872 napisał:

Mam okazję kupić kartę Radeon x800 GTO 512 mb za 200zł od kumpla tylko nie wiem czy się opłaca
i czy będzie działać na mojej płycie głównej ASUS A7V880. Pytałem w kąciku kart graficznych
ale na razie jakoś nikt nie raczył pomóc więc tu próbuję bo muszę się szybko dowiedzieć. Proszę
o pomoc :)


Za 200 zlotych to sie oplaca. Jezeli ten radeon jest na AGP to smialo mozesz go podpiac pod Twoja mobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOja siostra dostała odtwarzacz MP4 firmy Clark. Po podłączeniu do USB odtwarzacz włącza się tak jak powinien ,ale komputer nie odnajduje urządzenia. Wydaje mi się , że sterowniki dobrze się zainstalowały. Doradźcie , co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem:p. ale dość powarzny. Jeszcze wczorj komputerdziałał mi normalnie. Dzisiaj gdy go włączyłem monitor nie wykrywa żadnego sygnału,tylko wnetylatory w kompie chodzą i migocze lampka od dysku (ta czerwona) i równiez mryga dioda od DVD-romu. Co może być teg przyczyną???? Jest inny sposób na naprawienie tego oprócz zaniesienia do serwisu???? Komp jest jeszcze na gwarancji a teraz pisze z innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:58, Ballonik napisał:

Witam, mam problem z napędem DVD...
Po włożeniu płyty do napędu, system [Vista] albo wykrywa to jako pusty nośnik [?!], albo bardzo
wolno wczytuje dane. Czy problem może tu stanowić zabrudzony laser?

P.S. mój napęd - http://tnij.org/ah1v


a ze wszystkimi płytami sie tak dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomóżcie. Jestem zdesperowany, proc ma temp. 77C, a wiatrak dodam, że boxowy, w ogóle się nie kręci. Kabelki wszystkie podłączone ok. Jak włączam jakiś program obciążający procesor to komp zaraz się wyłącza z przegrzania. I co tu zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:42, gaweyn napisał:

Ludziska pomóżcie. Jestem zdesperowany, proc ma temp. 77C, a wiatrak dodam, że boxowy, w ogóle
się nie kręci. Kabelki wszystkie podłączone ok. Jak włączam jakiś program obciążający procesor
to komp zaraz się wyłącza z przegrzania. I co tu zrobić??

Na początek sprawdzić czy gniazdko do którego jest podłączony wiatrak ma napięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:44, sig. napisał:

> Ludziska pomóżcie. Jestem zdesperowany, proc ma temp. 77C, a wiatrak dodam, że boxowy,
w ogóle
> się nie kręci. Kabelki wszystkie podłączone ok. Jak włączam jakiś program obciążający
procesor
> to komp zaraz się wyłącza z przegrzania. I co tu zrobić??
Na początek sprawdzić czy gniazdko do którego jest podłączony wiatrak ma napięcie


Nie mam jak sprawdzić, ale prawdopodobnie nie ma napięcia. Kurde pewnie coś się sfajczyło na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:53, blacklio2 napisał:

Zobacz miernikiem czy jest jakiekolwiek napięcie na gniazdku od wentyla


Tylko problem w tym, że nie mam miernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:00, gaweyn napisał:

> Zobacz miernikiem czy jest jakiekolwiek napięcie na gniazdku od wentyla

Tylko problem w tym, że nie mam miernika.


To skozystaj z innego gniazdka na plycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 00:42, Misquamaqus napisał:

> > Zobacz miernikiem czy jest jakiekolwiek napięcie na gniazdku od wentyla
>
> Tylko problem w tym, że nie mam miernika.

To skozystaj z innego gniazdka na plycie.


Z tego, co wiem, jest tylko jedno gniazdo 4 pin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się