Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niepowstrzymany Uwe

29 postów w tym temacie

Heh, "zemsta kina III Rzeszy" jak widać ma się dobrze. Jak można było pozwolić temu panu choćby dotknąć, tak kultowej gry jak BloodRayne ?? Za mniejsze zbrodnie łamano kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę. Uwe Fantastic Boy kręci takie tytuły jak Mafia, CoD, Morrowind i film wszechczasów AoE3. A wszystko z weteranami kina enerdowskiego i w języku niemieckim. Sceny miłosne na podstawie seriali argentyńskich i wenezueskich z zaproszonymi gwiazdami tychże. Bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:06, Ranger-NK napisał:

Phi dajcie spokoj Resident Evil 2 byl slabiutki. Jakos malo ktora adaptacja gry przykula moj wzrok. Dangeon and Dragons
byl tez slaby :/ Nie dlugo obejrze Doom''a ale zapowiada sie do bani. Zreszta jak uslyszalem ze ma byc tego adaptacja to
mowie sobie Kicz na kolkach... Jak mozna przedstawic Doom''a w inny sposob niz w grach ? Raczej sie nie da, a jedyna fabula
w FPP to zabic jak najwiecej i znalesc droge wyjscia :C


Doom to najlepsza dotychczas ekranizacja gier komputerowych. Mi sie jeszcze w CZESCI podobal resident ale obsada byla do bani i zdupczyla film.. ale moglo byc tak pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kojazycie swietne filmiki blizzarda?? ja czytalem (chyba bo pewny nie jestem) ze oni sami sobie filmy beda robic tak jak filmiki. Ciekawi mnie jak by taki film kinowy wygladal :P w sumie wolalbym normalny. Ja sadze ze Blizzard zrobi adaptacje swych gier z klasa tak jak np. te filmiki ktore sa jego chuba :D:D:D pozdro for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh oby nie robił więcej tych "przecudownych" filmów, widziałem jego produkcje...tragedia na trzech kółkach (jedno odpadło) ;-). Dungeon Siege jest w poważnym niebezpieczeństwie...,
Bloodrayne na dzikim zachodzie ihahahaha...już to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 16:23, Kafar napisał:

niesadze by blizzard mial jakiekolwiek doswiadczenie w filmowym biznesie

Oj myślę że zna się bardzo dobrze. Robienie przerywników filmowych do gier to praca identyczna jak przy produkcji filmu. Wymaga reżysera, scenarzysty itp. A wiesz dobrze że w tej kwestii Blizz jest wspaniały.

Dnia 09.11.2005 o 16:23, Kafar napisał:

to nie zrobi tak ze odda i niech sie dzieje wola boska.. tylko bedzie negocjowal najlepsze warunki i ewentualnie ile moze
w to wnikac. Ale mysle ze pierwsza sprawa dla blizzarda byla by kasa.. blizzard to typowa firma ktora jest >nastawiona na zysk bo wie ile kazdy tytul przynosi kasy ale nie robia przeciez gier dla zabawy.

Tu się zgadzam. Ale wyobraź sobie, że zrobi dla nich film taki właśnie Uwe np. Diablo i sfajczy temat. Ile osób pójdzie potem na film, np. Starcraft?? Bo jedno na drugie wpływ będzie miało ogromny, to przyznasz.
>No chyba ze.. Blizzard byl by producentem :)
Tak, i jeszcze niech by wzięli Petera Jacksona - moim zdaniem gość czuje klimat i takiego Warcrafta pięknie mógłby zekranizować (inna sprawa, że wyszedł by drugi władca pierścieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:05, GeoT napisał:

Oj myślę że zna się bardzo dobrze. Robienie
przerywników filmowych do gier to praca identyczna jak przy produkcji filmu. Wymaga reżysera, scenarzysty itp. A wiesz dobrze
że w tej kwestii Blizz jest wspaniały.


PRacuje przy tworzeniu takich jak i normalnych filmików i to zupełnie inna bajka i zupełnie inne fundusze.

Bez rpzesady już z PJ. To moze odrazu niech on robi tlyko filmy.. glupota. Film LotR byl dobry i dopracowany ale pod pewnymi aspektami nieudolny kosztowalo go to okolo 8 lat watpie by byl na tyle glupi by marnowac kolejne 8 na cos czego nie jest fanem:). Szczerze mowiac nie widze na razie rezysera ktory by mogl sie zajac rezyseria filmu chyba ze gosc ktory byl prezyserem przerywników.
Ekranizacja diablo moge zajac sie JA :) dajcie prawa autorskie reszte zalatwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować