Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niepowstrzymany Uwe

29 postów w tym temacie

Tak jak pisałem wcześniej zienia się prawo w Niemczech i może Uwe już nie zobaczymy... :D
Info o zmianie przepisów było na jakimś serwisie o grach tylko nie pamiętam na którym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten facet dlatego kręci tak fatalne filmy, żeby producenci mieli spore odpisy podatkowe... Tylko czemu uwziął się na adptacje gier??? Kto u diabła sprzedał mu prawa do Dungeon Siege???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że Blizz nie będzie taki głupi i nie odda w jego łapy któregoś ze swoich tytułów. Nigdy bym im tego nie wybaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 12:10, GeoT napisał:

Mam tylko nadzieję, że Blizz nie będzie taki głupi i nie odda w jego łapy któregoś ze swoich tytułów. Nigdy bym im tego
nie wybaczył :)


Na moje jezeli Blizzard dostanie odpowiednia ilos kaski to i swoje dziela odda w rece tego ''artysty''. Jak to mowia ''buisnes is buisnes''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temu panu już dziękujemy;)
Jeżeli ktoś ma ochotę na świetne niemieckie kino (wojenne), to polecam "Das Boot" oraz "Stalingrad". Choć patrząc na dokonania Bolla, zapewne trudno uwierzyć, że za Odrą można robić dobre filmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troche macie racji ale nie mówci ,że niemcy robią kiepawe filmy dobrym przykładem jest nawet fil pod tytułem UPADEK trzeba przeznać,że szkopy dobre efekty dźwiękowe zrobili i dobrze były przycięte sceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 12:13, kowalov napisał:

Na moje jezeli Blizzard dostanie odpowiednia ilos kaski to i swoje dziela odda w rece tego
''artysty''. Jak to mowia ''buisnes is buisnes''.


No ja uważam, że dla nich to nie byłby żadnen biznes gdyby ktoś im zrypał opinię o grze jakimś szmatławym filmikiem. Ktoś nigdy nie grał w starcrafta ale słyszał że fajny poszedł na film-chałę i taką też przyjął opinię o grze. Sprzedaż po czymś takim mogłaby im polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT to siem tak mowi.. ze blizzard by nie dal.. wszystko i kazdego mozna kupic.. kwestia za jaka cene. Nie ma rzeczy nie-nasprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 13:25, Kafar napisał:

GeoT to siem tak mowi.. ze blizzard by nie dal.. wszystko i kazdego mozna kupic.. kwestia za jaka cene. Nie ma rzeczy nie-nasprzedaż.

Zgodzę się tak: pół na pół. Bo to że (prawie) wszystko jest na sprzedaż to prawda, ale Blizz należy chyba do elity producentów, i odznacza się jedną cechą: perfekcjonizmem. Gdyby było tak jak mówisz (że liczy się tylko kasa) to np. Wara3 wydaliby dużo szybciej - przecież kasy zarobiliby też bardzo dużo a potem łataliby dziury (wielu tak robi). Ale oni zanim coś wydadzą muszą mieć pewność że jest doskonałe lub prawie doskonałe.
Nie potrafię sobie ich wyobrazić w sytuacji: "dobra dajcie furę kasy i róbcie z tym tytułem co chcecie".
Tytuły niektórych gier dzisiaj to "marka", która niesie za sobą jakość, autorytet itp. tak jak to jest w innych branżach. Mam raczej wrażenie, że zanim pozwoliliby użyć któregoś ze swoich tytułów, upewniliby się przez kogo i jak zostanie wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 12:10, GeoT napisał:

Mam tylko nadzieję, że Blizz [...] nie odda w jego łapy któregoś ze swoich tytułów

Jedyny wyjsciem jest nakrecenie wlasnego filmu ;). W koncu nachapali sie kasy to mogliby sie zrzucic na jakas produkcje ^^. No chyba, ze juz cos takiego robia tyle, ze perfekcyjnosc nie pozwala im na wydanie ;P


>>>
A panu Uwe Bollowi ktos w koncu musi podziekowac. Ja nie wiem skad sie tacy ludzie biora :/. Mam na mysli tych, ktorzy sprzedaja mu prawa do nakrecenia takich ''swietnych'' filmow ;), bo tak naprawde nie chodzi o sama postac rezysera. W koncu na 1-szy film mogli mu dac kase z niewiedzy. No trudno, nacieli sie i zrywaja dalsza wpolprace. Ale on nakrecil juz x filmow i jeden gorszy od drugiego ;P Przeciez to sie w glowie nie miesci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie pozostają nam 2 rzeczy: modlić się żeby nie dopadł naszych ulubionych gier i nie pujść na jego film(y) [Przynajmniej nie będzie miał kasy na kupienie praw do nich :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, naprawdę, czy to jest mozliwe, że twórcy gier niezauważają tego, iż Uwe Boll jest na całym świecie kojarzony z szajsem i koszmarnymi filmami?! Przecież inni reżyserowie też by pewnie chętnie stworzyli ekranizację jakiejś fajnej gry!
Hmmm, a może w środowisku producentów panuje opina, że jest bardzie "doświadczony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 16:10, sathorn1 napisał:

Matko, naprawdę, czy to jest mozliwe, że twórcy gier niezauważają tego, iż Uwe Boll jest na całym świecie kojarzony z szajsem
i koszmarnymi filmami?! Przecież inni reżyserowie też by pewnie chętnie stworzyli ekranizację jakiejś fajnej gry!
Hmmm,
a może w środowisku producentów panuje opina, że jest bardzie "doświadczony"?


to jest to co piszemy wyzej.. kasa.. jakis producent dostanie zaluzmy pare milionow to co go obchodzi ze film bedzie do d*** skoror za pare miechów ludzie o tym zapomną. Powiedzmy czy zrobil klape Alone in the Dark.. ale czy to wplynelo na wizerunek gry? Po prostu superhity zostają w pamieci gnioty.. o nich zapomina sie szybko bo nie ma co pamietac:) ale pare milionów zostaje na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:15, GeoT napisał:

> GeoT to siem tak mowi.. ze blizzard by nie dal.. wszystko i kazdego mozna kupic.. kwestia za jaka cene. Nie ma rzeczy
nie-nasprzedaż.
Zgodzę się tak: pół na pół. Bo to że (prawie) wszystko jest na sprzedaż to prawda, ale Blizz należy chyba
do elity producentów, i odznacza się jedną cechą: perfekcjonizmem. Gdyby było tak jak mówisz (że liczy się tylko kasa) to
np. Wara3 wydaliby dużo szybciej - przecież kasy zarobiliby też bardzo dużo a potem łataliby dziury (wielu tak robi). Ale
oni zanim coś wydadzą muszą mieć pewność że jest doskonałe lub prawie doskonałe.
Nie potrafię sobie ich wyobrazić w sytuacji:
"dobra dajcie furę kasy i róbcie z tym tytułem co chcecie".
Tytuły niektórych gier dzisiaj to "marka", która niesie za sobą
jakość, autorytet itp. tak jak to jest w innych branżach. Mam raczej wrażenie, że zanim pozwoliliby użyć któregoś ze swoich
tytułów, upewniliby się przez kogo i jak zostanie wykorzystany.


niesadze by blizzard mial jakiekolwiek doswiadczenie w filmowym biznesie i napewno jesli szanuje swoje tytuly to nie zrobi tak ze odda i niech sie dzieje wola boska.. tylko bedzie negocjowal najlepsze warunki i ewentualnie ile moze w to wnikac. Ale mysle ze pierwsza sprawa dla blizzarda byla by kasa.. blizzard to typowa firma ktora jest nastawiona na zysk bo wie ile kazdy tytul przynosi kasy ale nie robia przeciez gier dla zabawy. A to ze dopieszczaja swoje gry no to dobrze.. jak kazdy dobry produkt uczciwy producent powinien dopiescic a nie wpychac na sile produkt nieskonczony. Ale niestety to nic nie znaczy jesli chodzi o filmy i licencje. No chyba ze.. Blizzard byl by producentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe kasa robi swoje ja też dałem piękną prace z historii żadnej łapóki Jury niedałem i niedostałem żadnego miejsca a wygrała córka człowieka co pracuje w eządzie Pawlak która zrobiła 2 X gorszą robote odemnie przeklęte łapókarstwo i pewnie tu się dzieje to samo znowu głupia łapówka o jak nienawidze ich:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi dajcie spokoj Resident Evil 2 byl slabiutki. Jakos malo ktora adaptacja gry przykula moj wzrok. Dangeon and Dragons byl tez slaby :/ Nie dlugo obejrze Doom''a ale zapowiada sie do bani. Zreszta jak uslyszalem ze ma byc tego adaptacja to mowie sobie Kicz na kolkach... Jak mozna przedstawic Doom''a w inny sposob niz w grach ? Raczej sie nie da, a jedyna fabula w FPP to zabic jak najwiecej i znalesc droge wyjscia :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować