Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

14 świetnych gier za małą kasę już za tydzień!

70 postów w tym temacie

Póki co rzadną z tych gier nie jestem zainteresowany... Jak komuś się te gry spodobały i je kupi to tylko dobrze, że trafiły w jego gust, ale niestety w mój nie trafily. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planie wydawniczym zaznaczone jest, że te gry należą do serii Fajna Cena :-)

@tosz, a nie są? Nie ma gry idealnej dla kazdego a jak nie znalazłes nic dla siebie tak jak ja to poczekaj do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z AoE 3 to się wkurzyłem bo zrobili obniżkę na miesiąc po tym jak kupiłem 2 razy drożej :P

A z tych co podali dziś... Chyba Tony''ego kupię bo na razie mam wszystkie części i z każdą kolejną coraz bardziej mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 świetnych gier? Ja tu widzę 7 średnich gier... :P Cóż, gatunki mi nie podpasowały, a i kasy nie ma... Lepiej poczekać do świąt, wtedy na pewno ruszy się coś większego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie można tej ceny jeszcze obniżyć za pomocą wPLN-ów? Bo z tego co widzę w tej chwili to chyba nie, a taki np. "Stubbs...", którym jestem zainteresowany, był w edycji premierowej zaledwie 10 zł droższy. Oczywiście, przy i tak już niskiej cenie, te 10zł to dość duża różnica (20%), ale wPLNy by się przydały... chociaż na pokrycie kosztów przesyłki. O właśnie, to bardzo dobry pomysł!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować