Zaloguj się, aby obserwować  
jedirulez

co mówi twoja dziewczyna na to że grasz??????

102 postów w tym temacie

Zastanawiam się co mówi dziewczyna kiedy jej chłopach siedzi przy gierze lub wychwala np.far craya przed swoją lepszą połówką.JAk wasze dziewczyny skarby reagują na gry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:08, jedirulez napisał:

Zastanawiam się co mówi dziewczyna kiedy jej chłopach siedzi przy gierze lub wychwala np.far
craya przed swoją lepszą połówką.JAk wasze dziewczyny skarby reagują na gry????

Taa, a ona z tobą mieszka? Ja nie jestem taki prymitywny żeby o tym z nią gadać, co ją to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:11, In The End napisał:

> Zastanawiam się co mówi dziewczyna kiedy jej chłopach siedzi przy gierze lub wychwala
np.far
> craya przed swoją lepszą połówką.JAk wasze dziewczyny skarby reagują na gry????
Taa, a ona z tobą mieszka? Ja nie jestem taki prymitywny żeby o tym z nią gadać, co ją to obchodzi?

Jeszcze nie ale teraz tadam:sama czsami pogrywa i nie robi z grania problemów.I gratuleje umiejetności konwersacji z dziewczyną,,co ją to obchodzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:11, In The End napisał:

> Zastanawiam się co mówi dziewczyna kiedy jej chłopach siedzi przy gierze lub wychwala
np.far
> craya przed swoją lepszą połówką.JAk wasze dziewczyny skarby reagują na gry????
Taa, a ona z tobą mieszka? Ja nie jestem taki prymitywny żeby o tym z nią gadać, co ją to obchodzi?


to tylko prymitywy rozmawiają z dziewczynami o grach ???
chym ... twoja wypowiedź świadczy o tym że raczej nim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:16, scott napisał:

> > Zastanawiam się co mówi dziewczyna kiedy jej chłopach siedzi przy gierze lub wychwala

> np.far
> > craya przed swoją lepszą połówką.JAk wasze dziewczyny skarby reagują na gry????

> Taa, a ona z tobą mieszka? Ja nie jestem taki prymitywny żeby o tym z nią gadać, co ją
to obchodzi?

to tylko prymitywy rozmawiają z dziewczynami o grach ???
chym ... twoja wypowiedź świadczy o tym że raczej nim jesteś

Dobrze mówisz.JA sam czasami pogadam o grach ew.programach.Ajak twoja lepsza połowa reaguje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja żona się pogodziła że gram - sama czasem gra
w domu mamy podział - ja mam pc ona lapka (głównie do pracy) ale czasem gra w worms3d i jakieś logiczne gry
jednak jak przeginam to jest ciekawie :) ale zawsze się można dogadać
a rozmawiać trzeba nawet o takich pierdołach jak gry - bo to podstawa i jakiego kolwiek związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:11, In The End napisał:

> Zastanawiam się co mówi dziewczyna kiedy jej chłopach siedzi przy gierze lub wychwala
np.far
> craya przed swoją lepszą połówką.JAk wasze dziewczyny skarby reagują na gry????
Taa, a ona z tobą mieszka? Ja nie jestem taki prymitywny żeby o tym z nią gadać, co ją to obchodzi?

Moja Panna gra ze mną w WoW-a. Na jaki jeszcze temat ynteligentnie odpowiesz "co cie to obchodzi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:25, PAPISHON napisał:

A ja tam dziewczyny nie mam. I dobrze mam więcej czasu dla siebie, komputera, gier i kumpli
:D

A jak przyjdzie wesoły wiek 24 lat?????
Mimo że ma 16 lat to fajnie miec osobe z którą możesz poprostu pobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:23, scott napisał:

a rozmawiać trzeba nawet o takich pierdołach jak gry - bo to podstawa i jakiego kolwiek związku

Osz ty ! Normalnie profanacja ! Jak możesz mówić o grach per "pierdoły" ;)
A poza tym zgadzam się z resztą wypowiedzi. Swoją drogą to zastanawiam się jak moja żona wytrzymywała jak grałem w WoW-a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy siedzę dłużej niż godzine mówi :"spadaj teraz moja kolej". I wychodzi że średnio dziennie gram około godziny, a ona średnio ze cztery. No czasami uda mi się dłużej pograć jak moja lepsza połowa pójdzie wcześnie spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:28, jedirulez napisał:

> Hm...jestem przekonany że jako singiel sam sobie w życiu poradzę.
To nie chcesz mieć ani rodziny ani dzieci????

jak by to powiedzić kolega ma racje rodzina=inwstycja (i to spora) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:28, SwenG napisał:

> a rozmawiać trzeba nawet o takich pierdołach jak gry - bo to podstawa i jakiego kolwiek
związku
Osz ty ! Normalnie profanacja ! Jak możesz mówić o grach per "pierdoły" ;)
A poza tym zgadzam się z resztą wypowiedzi. Swoją drogą to zastanawiam się jak moja żona wytrzymywała
jak grałem w WoW-a ;)


za pierdoły przeopraszm :)
co do wytrzymałości to czasem warto sprawdzić co także żonka robi bo... heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:28, jedirulez napisał:

> Hm...jestem przekonany że jako singiel sam sobie w życiu poradzę.
To nie chcesz mieć ani rodziny ani dzieci????

Hm...tak się zastanawiam po co ? Dzieci będą bałaganić wrzeszczeć będe musiał ich pilnować i wogóle. Żony niarazie nie chcę mieć i mam zamiar że tak zostanie. Nie ma to jak samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować