Zaloguj się, aby obserwować  
jedirulez

co mówi twoja dziewczyna na to że grasz??????

102 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 15:51, scott napisał:

moja żonka jak widzi że się wciągam w grę to w jakimś kluczowym momęcie (gry) zasłania monitor
- szlak mnie trafia (jak nie zrobię save) ale nic jej nie powiem bo było by jeszcze gorzej
:)

wiem co czujesz - ulubiona zabawa mojego brata - mowil coreczce - idz wciśnij ten duzy przycisk (reset) a zobaczysz jak sie wujek ucieszy :)

a wracajac do tematu - cierpliwosc mojej konczy sie jezeli cos mnie wciagnie na weekend.
inna sprawa ze jak mnie pyta czy jestem glodny to kaze mi na siebie patrzec i pyta 2x. nieraz sie zdarzalo ze nagle sie budzilem z gry a przedemna byly kanapki i cherbata a ja nie pamietalem skad "bo przeciez chcialem".
no i te kwiatki
"-chcesz kanapki czy obiad
-tak kochanie"
teraz wyjechala na weekend - znowu 3 dni na parowkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta uważa, że granie na komputerze jest dobre dla dzieci. I zawsze jak gram, to mówi mi, że jestem takim dużym dzieckiem. Poza tym uważa, że to straszne marnowanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:00, Elwro napisał:

> A co zrobić jeśli druga połowa gra więcej odemnie? :P
Za kare złoić jej skórę w jakiejś grze na 2 osoby :-)


To niestety odpada. Zawsze od niej obrywam jak gramy w np. Wacrafta po LANie :< Oj ja biedny, obrywam od dziewczyny w giery :<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to macie porządnie wykwalifikowane te dziewczyny, u nas to niektóre co to jest Windows czy "Mikrosoft" i chcą pożyczyć Mikrosofta bo nie działa im Skype czy co tam :) Oczywiście nie wszystkie, bo znam i takie co i tworzyć strony internetowe potrafią z zastosowaniem CSSa, jednak lepiej jest jak dziewczyna nie jest kumata w tych sprawach, wtedy zawsze może liczyć na Ciebie ( faceta ) i w jej oczach jesteś wspaniałym i wszechwiedzącym programistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:50, Modest-Vermin napisał:

No to macie porządnie wykwalifikowane te dziewczyny, u nas to niektóre co to jest Windows czy
"Mikrosoft" i chcą pożyczyć Mikrosofta bo nie działa im Skype czy co tam :) Oczywiście nie
wszystkie, bo znam i takie co i tworzyć strony internetowe potrafią z zastosowaniem CSSa, jednak
lepiej jest jak dziewczyna nie jest kumata w tych sprawach, wtedy zawsze może liczyć na Ciebie
( faceta ) i w jej oczach jesteś wspaniałym i wszechwiedzącym programistą :)


skąd ja to znam - "MICHAŁŁ BO WYSKOCZYŁO MI TAKIE NIEBIESKIE COŚ", wtedy podchodzę i... klikam na ikonkę logowania do systemu XP (tą gdzie się wybiera konto) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak moja ukochana chciała abym nauczył ją grać w cantera.Bez taryfy ulgowej.Mówiłem jej że może (a i na pewno)zrazić się do niej bo jest bardzo realistyczna(1,2 strzały i game over)ale chciała.Po dwóch sesjach 2 dni się do mnie nie odzywała.Ale za to w ramach przeprosin dałem sobie spuścić manto w tekena na plyaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:50, Modest-Vermin napisał:

No to macie porządnie wykwalifikowane te dziewczyny, u nas to niektóre co to jest Windows czy
"Mikrosoft" i chcą pożyczyć Mikrosofta bo nie działa im Skype czy co tam :) Oczywiście nie
wszystkie, bo znam i takie co i tworzyć strony internetowe potrafią z zastosowaniem CSSa, jednak
lepiej jest jak dziewczyna nie jest kumata w tych sprawach, wtedy zawsze może liczyć na Ciebie
( faceta ) i w jej oczach jesteś wspaniałym i wszechwiedzącym programistą :)


Widzę, że mam podobne znajomości do Ciebie i tak samo myślę o tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 17:57, spider88 napisał:

Moja kochana Żonka nie może nic powiedzieć bo sama pyka sobie w Herosów ;D


moja kilka lat temu tez pykala w h3, pozniej probowala w h4 ale sie nie spodobalo i w ogole od tamtej pory nie gra w heroesow...
ale za to blokuje mi kompa graniem na kurniku w tryktraka i literaki, uwielbia tez grac w zaginione miasta oraz carcassonne przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 18:02, moonman napisał:

moja kilka lat temu tez pykala w h3, pozniej probowala w h4 ale sie nie spodobalo i w ogole
od tamtej pory nie gra w heroesow...
ale za to blokuje mi kompa graniem na kurniku w tryktraka i literaki, uwielbia tez grac w
zaginione miasta oraz carcassonne przez net.

No widzisz , kupiłem mojej i IV i V część a ona dalej w III gra .
To właśnie pokazuje magię tej części .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dziewczyny, a mój mąż nie gra. Za to biedak musi znosić moje i syna opowieści i rozmowy o grach. Znosi to cierpliwie pod warunkiem, że syn nie zaczyna opowiadania od słów "A wiesz, tato, tam jest taki jeden szkielet..."
W zamian za to ja wysłuchuję o wręgach, dopasowaniu poszycia, barierkach i innych częściach modeli oraz pomagam dobierać kolory elementów "nadprogramowych", a raz w roku jadę z nim na konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja taka batalie mam co tydzień niepotrafi zakceptować mojej pasji a odkąd mój 4 letni syn zaczoł przygląda się jak gram to jest jeszcze gożej Jak twierdzi gry są taki ogłupiajace niedojżałe no i trzeba być ułomem zeby grać Najgorsze jest to że jestem pewien że jagby mi się ją udało nakłonić do sprubowania to napewno by się jej spodobało ale ona się strasznie wzbrania niedaje mi żyć nieważne co bym robił byle bym niegrał hyba zaczne co tydzień się upijać się w sztok myslicie że bedzie zadowolona ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować